Dėl Vilniaus m. Žvėryno gimnazijos 5-8 klasių išsaugojimo

770 PARAŠAI

Kategorija:

Dėl Vilniaus m. Žvėryno gimnazijos 5-8 klasių išsaugojimo

Vilniaus miesto Žvėryno bendruomenė kategoriškai nesutinka su Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų pertvarkos 2016 – 2020 m. bendruoju planu, kuriuo siūloma panaikinti pagrindinio ugdymo I – ą pakopą ( 5 – 8 klases) Žvėryno mikrorajone.
Mes, žemiau pasirašę Vilniaus Žvėryno bendruomenės nariai, prašome pritaikyti Švietimo įstatymo 41 straipsnio 7 punktą ir leisti Vilniaus Žvėryno gimnazijai vykdyti pagrindinio (5 – 8 klasės) ir vidurinio (9 – 12 klasės) ugdymo programas, taikant etnokultūrinio ugdymo elementus.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Vita (Vilnius)
2018-11-08 / 17:03
Norime, kad vaikai lankytų mokyklą savame rajone.
2 V.Širvinskienė
Norim išsaugoti mokyklą tokią, kokia ji dabar yra
3 Brazienė
Prašau išsaugoti 5-8 klases Žvėryno gimnazijoje.
4 P.Bytautė
Viena seniausių mokyklų puoselėja ir saugo savo tradicijas. Jau vien dėl to, kad jos istorija - kultūrinis Vilniaus miesto paveldas, mokykla verta ypatingo statuso. Griaudami paveldą kenkiame sau.
5 Vida
Aš už ilgąją gimnaziją su etnokultūros pakraipa
6 Andrius
suinteresuoti 5-8 klasių Žvėryno gimnazijoje išsaugojimu
7 L.Milašauskienė
netinka nauja vieta, neaiški pedagogų kvalifikacija
8 Asta
Esu prieš mokyklos iškėlimą, vaikai turi mokytis šalia namų. Nera jokio privaziavimo prie Lukiskiu mokyklos! Nesinori, kad vaikai mokytusi prie kalejimo.
9 Linas
Zveryno gimnazija - itin aukstus reitingus turinti mokykla. Sia kokybe uztikrina kvalifikuoti ir reiklus mokytojai. Bet koks, bet kokios organizacijos draskymas smogia jos kokybei. Ar mes to siekiam?
10 Inga
Nedraskykit prestižinės, kokybiškos mokyklos. Noriu ten savo vaiką leisti mokintis!
11 Angelija
pritariu 5-8 klasių Žvėryno gimnazijoje išsaugojimui
12 I.
Esu prieš mokyklos iškėlimą, vaikai turi mokytis šalia namų.
13 Vilma
Su Centro mokykla Lukiskiu g nera jokio susisiekimo Zverynieciams. Mokiniai i ja turetu eiti pesciomis per viaduka salia Edukacinio universiteto. Be to, siuloma 5-8 kl mokykla yra kitame miesto rajone
14 Jolanta
Išsaugoti galimybę 5- 8 klases Žvėryno gimnazijoje
15 Romas
Butina issaugoti. Turim 2 vaikus skirtingo amziaus iir norim, jog mokintusi vienoje mokykloje.
16 Diana
Vaikas stabiliau jaučiasi bûdamas vienoje mokykloje.3kart keist mokykla nerealu!1-5kl.viena mokykla,5-8kl.antra.8-12kl.trečia!Nesamone!!!
17 J.Indriliūnaitė
Būtina išsaugoti mokyklų tęstinumą, tai yra nuo 1 iki 12 klasės imtinai Žvėryno mikrorajone. 3 vaikai.
18 Ž.
Vietoj naujų mokyklų ir darželių statybų jie uždarinėja esamus. Absurdas!
19 Asta
Manau, kad netikslinga mokiniams keisti mokyklas, jei patinka mokytis vienoje.O ir atstumas gyvenantiems yra svarbus.
20 Viktorija
vi xit sto ta litovskoe gasudarstvo mozete zdelat dlia drugix liudej ,Poliakof ili Russkih ili tolko zakrivat,zatikat mozete ,skoli sadiki unictazat!!!
21 Gediminas
prasome palikti vaikams galimybe Zveryne mokytis nuo 1 iki 12 klases. Dekui.
22 Justas
Jeigu svarstoma iškelti dalį klasių, tai tik gimnazistus, kurie gerokai mobilesni ir gali keliauti viešuoju transportu.
23 Dalia
Mano mokykla nuo 1-OS iki 12-OS klasės. Išsaugoti!
24 Inga
norim vaikus leisti mokytis Žvėryne, čia kur gyvename.
25 Kristina
Negalima pertvarkyti neatsižvelgiant į Žvėryno gimnazijos bendruomenės (tėvų ir mokinių) poziciją. Susitikime su p.MAjausku buvo pasiųlytas kitas variantas, užpildyti Centro mokyklą Miglos mokiniais
26 Jolanta
Prašome galimybės vaikams mokyklą lankyti kuo arčiau namų.
27 Stasė
5-8 klasės Žvėryno gimnazijoje privalo būti išsaugotos. Pasidomėkite, koks kiekis vaikų šiuo metu ten mokosi.
28 Rasa
prašau palikti galimybę žvėryno vaikams lankyti 5-8 klases savo kvartale
29 Vita
Norim, kad mūsų vaikai lankytų mokyklą savo rajone .
30 Rūta
Būtina palikti 5-8 klases turinčią vienintelę mokyklą mikrorajone, kuriiame gyventojų nuolat daugėja (čia pristatyta daug naujų daugiabučių).

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.