Dėl Vilniaus m. Žvėryno gimnazijos 5-8 klasių išsaugojimo

Dėl Vilniaus m. Žvėryno gimnazijos 5-8 klasių išsaugojimo

Vilniaus miesto Žvėryno bendruomenė kategoriškai nesutinka su Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų pertvarkos 2016 – 2020 m. bendruoju planu, kuriuo siūloma panaikinti pagrindinio ugdymo I – ą pakopą ( 5 – 8 klases) Žvėryno mikrorajone.
Mes, žemiau pasirašę Vilniaus Žvėryno bendruomenės nariai, prašome pritaikyti Švietimo įstatymo 41 straipsnio 7 punktą ir leisti Vilniaus Žvėryno gimnazijai vykdyti pagrindinio (5 – 8 klasės) ir vidurinio (9 – 12 klasės) ugdymo programas, taikant etnokultūrinio ugdymo elementus.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Vita Rag... Norime, kad vaikai lankytų mokyklą savame rajone. Vilnius 2018-11-08 / 17:03
2 V.Širvinskienė ... Norim išsaugoti mokyklą tokią, kokia ji dabar yra
3 Brazienė ... Prašau išsaugoti 5-8 klases Žvėryno gimnazijoje.
4 P.Bytautė ... Viena seniausių mokyklų puoselėja ir saugo savo tradicijas. Jau vien dėl to, kad jos istorija - kultūrinis Vilniaus miesto paveldas, mokykla verta ypatingo statuso. Griaudami paveldą kenkiame sau.
5 Vida Gur... Aš už ilgąją gimnaziją su etnokultūros pakraipa
6 Andrius Jur... suinteresuoti 5-8 klasių Žvėryno gimnazijoje išsaugojimu
7 L.Milašauskienė ... netinka nauja vieta, neaiški pedagogų kvalifikacija
8 Asta Ken... Esu prieš mokyklos iškėlimą, vaikai turi mokytis šalia namų. Nera jokio privaziavimo prie Lukiskiu mokyklos! Nesinori, kad vaikai mokytusi prie kalejimo.
9 Linas Sas... Zveryno gimnazija - itin aukstus reitingus turinti mokykla. Sia kokybe uztikrina kvalifikuoti ir reiklus mokytojai. Bet koks, bet kokios organizacijos draskymas smogia jos kokybei. Ar mes to siekiam?
10 Inga Cie... Nedraskykit prestižinės, kokybiškos mokyklos. Noriu ten savo vaiką leisti mokintis!