Dėl Vilniaus m. Žvėryno gimnazijos 5-8 klasių išsaugojimo

Dėl Vilniaus m. Žvėryno gimnazijos 5-8 klasių išsaugojimo

Vilniaus miesto Žvėryno bendruomenė kategoriškai nesutinka su Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų pertvarkos 2016 – 2020 m. bendruoju planu, kuriuo siūloma panaikinti pagrindinio ugdymo I – ą pakopą ( 5 – 8 klases) Žvėryno mikrorajone.
Mes, žemiau pasirašę Vilniaus Žvėryno bendruomenės nariai, prašome pritaikyti Švietimo įstatymo 41 straipsnio 7 punktą ir leisti Vilniaus Žvėryno gimnazijai vykdyti pagrindinio (5 – 8 klasės) ir vidurinio (9 – 12 klasės) ugdymo programas, taikant etnokultūrinio ugdymo elementus.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Vita R... Norime, kad vaikai lankytų mokyklą savame rajone. Vilnius 2018-11-08 / 17:03
2 V.Širvinskienė ... Norim išsaugoti mokyklą tokią, kokia ji dabar yra
3 Brazienė ... Prašau išsaugoti 5-8 klases Žvėryno gimnazijoje.
4 P.Bytautė ... Viena seniausių mokyklų puoselėja ir saugo savo tradicijas. Jau vien dėl to, kad jos istorija - kultūrinis Vilniaus miesto paveldas, mokykla verta ypatingo statuso. Griaudami paveldą kenkiame sau.
5 Vida G... Aš už ilgąją gimnaziją su etnokultūros pakraipa
6 Andrius J... suinteresuoti 5-8 klasių Žvėryno gimnazijoje išsaugojimu
7 L.Milašauskienė ... netinka nauja vieta, neaiški pedagogų kvalifikacija
8 Asta K... Esu prieš mokyklos iškėlimą, vaikai turi mokytis šalia namų. Nera jokio privaziavimo prie Lukiskiu mokyklos! Nesinori, kad vaikai mokytusi prie kalejimo.
9 Linas S... Zveryno gimnazija - itin aukstus reitingus turinti mokykla. Sia kokybe uztikrina kvalifikuoti ir reiklus mokytojai. Bet koks, bet kokios organizacijos draskymas smogia jos kokybei. Ar mes to siekiam?
10 Inga C... Nedraskykit prestižinės, kokybiškos mokyklos. Noriu ten savo vaiką leisti mokintis!
11 Angelija S... pritariu 5-8 klasių Žvėryno gimnazijoje išsaugojimui
12 I. S... Esu prieš mokyklos iškėlimą, vaikai turi mokytis šalia namų.
13 Vilma B... Su Centro mokykla Lukiskiu g nera jokio susisiekimo Zverynieciams. Mokiniai i ja turetu eiti pesciomis per viaduka salia Edukacinio universiteto. Be to, siuloma 5-8 kl mokykla yra kitame miesto rajone
14 Jolanta M... Išsaugoti galimybę 5- 8 klases Žvėryno gimnazijoje
15 Romas K... Butina issaugoti. Turim 2 vaikus skirtingo amziaus iir norim, jog mokintusi vienoje mokykloje.
16 Diana B... Vaikas stabiliau jaučiasi bûdamas vienoje mokykloje.3kart keist mokykla nerealu!1-5kl.viena mokykla,5-8kl.antra.8-12kl.trečia!Nesamone!!!
17 J.Indriliūnaitė ... Būtina išsaugoti mokyklų tęstinumą, tai yra nuo 1 iki 12 klasės imtinai Žvėryno mikrorajone. 3 vaikai.
18 Ž. B... Vietoj naujų mokyklų ir darželių statybų jie uždarinėja esamus. Absurdas!
19 Asta V... Manau, kad netikslinga mokiniams keisti mokyklas, jei patinka mokytis vienoje.O ir atstumas gyvenantiems yra svarbus.
20 Viktorija P... vi xit sto ta litovskoe gasudarstvo mozete zdelat dlia drugix liudej ,Poliakof ili Russkih ili tolko zakrivat,zatikat mozete ,skoli sadiki unictazat!!!
21 Gediminas P... prasome palikti vaikams galimybe Zveryne mokytis nuo 1 iki 12 klases. Dekui.
22 Justas K... Jeigu svarstoma iškelti dalį klasių, tai tik gimnazistus, kurie gerokai mobilesni ir gali keliauti viešuoju transportu.
23 Dalia B... Mano mokykla nuo 1-OS iki 12-OS klasės. Išsaugoti!
24 Inga A... norim vaikus leisti mokytis Žvėryne, čia kur gyvename.
25 Kristina M... Negalima pertvarkyti neatsižvelgiant į Žvėryno gimnazijos bendruomenės (tėvų ir mokinių) poziciją. Susitikime su p.MAjausku buvo pasiųlytas kitas variantas, užpildyti Centro mokyklą Miglos mokiniais
26 Jolanta F... Prašome galimybės vaikams mokyklą lankyti kuo arčiau namų.
27 Stasė A... 5-8 klasės Žvėryno gimnazijoje privalo būti išsaugotos. Pasidomėkite, koks kiekis vaikų šiuo metu ten mokosi.
28 Rasa E... prašau palikti galimybę žvėryno vaikams lankyti 5-8 klases savo kvartale
29 Vita R... Norim, kad mūsų vaikai lankytų mokyklą savo rajone .
30 Rūta A... Būtina palikti 5-8 klases turinčią vienintelę mokyklą mikrorajone, kuriiame gyventojų nuolat daugėja (čia pristatyta daug naujų daugiabučių).

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!