Dėl išstojimo iš eurozonos ir grįžimo Lietuvos respublikoje prie lito

244 PARAŠAI

Adresuota: LR Prezidentė, LR Seimas, LR Vyriausybė
Kategorija:

Kelerius metus prieš atsisakant lietuviškos valiutos – lito – per žiniasklaidos priemones, susitikimuose su šalies Prezidente, LR Seimo ir Vyriausybės nariais buvo aiškinama, kad įvedus eurą Lietuvoje gyvenimas pagerės, kad gyventojai dėl euro įvedimo nenukentės, kainos nepadidės, nes prekybos ir paslaugų įmonės bus griežtai kontroliuojamos ir baudžiamos, jeigu konvertavimas į eurą bus ne pirkėjų naudai.
Praėjo daugiau negu metai nuo euro įvedimo. Ką gi mes matome? Tai, jog šie pažadai nebuvo įvykdyti. Prekybos tinkluose prekių kainos pasiekė neregėtas aukštumas. Litais už maisto produktus, ir ne tik juos, niekada nemokėdavome tiek, kiek mokame dabar. Ženkliai pabrango ir paslaugų kainos: kirpyklų, cheminio valymo – tai, kas yra ne prabangos, o higienos ir sveikatos dalykai.
Konstatuotina, kad žadėtas griežtas tikrinimas nevyksta, antraip kainos parduotuvėse būtų daug mažesnės. O jeigu nevyksta pusantrų metų, tai mažai tikėtina, kad vyks ir ateityje. Dėl minėtų aplinkybių, įvedus eurą, Lietuvos žmonės gyvena vis sunkiau, neįperka būtiniausių maisto produktų, vaistų. Daug šeimų ir vienišų žmonių skursta.
Kadangi Lietuvos žmonėms duoti pažadai neištesėti, reikalaujame atsisakyti euro, įvesti savą valiutą – litą - ir grįžti prie senų kainų, kad žmonės galėtų šiaip taip išgyventi.

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama seniau isgyvendavau su 1000litu, o dabar is 400eu niekaip tenka net skolintis daznai...
2 Neskelbiama Lietuvos valdzioje sedintys apgavikai vagys ismelze mus visus as sakau gana Grazinkite musu Valiuta Lita!!! Gana mus melzt ir apvoginet gana meluot kad viskas nebrangsta ir dideja prakeikti monopolist
3 Neskelbiama Aš vieniša mama, kainos neitikėtinos, sunku labai, aš visu 1000% už LITO gražinima!!!
4 Neskelbiama Lietuva turi tureti savo valiuta LITA, kaip ir buvo anksciau, euras tik padidino emigracija, skurda, ir kainas. Geda seimui.
5 Neskelbiama Kai bus litas bus gyvenimas, o dabar zmones alkani.Mes norim LITO
6 Neskelbiama Kainos yra nesuvokiamos net ir dirbantiem studentams
7 Neskelbiama nervinat su sava tuo euru algos pasibaisetinos norim lito!
8 Neskelbiama prieš tokias patyčias iš žmonių, gresia emigracija su visa šeima :)
9 Neskelbiama Gražinkit lita, su juo buvo viskas geriau, nes su euru kainos liko kaip litu, o algos 3.45 karto sumazejo.. didziausia apgaule tas euras..
10 Neskelbiama Jau 75 idiotai pasirašė:) Pyzdykit į Rusyna, išsigimėliai ir džiaukitės mažomis kainomis
11 Neskelbiama Už gryžimą prie lito ir už geresnį mūsų vaikų likimą Lietuvoje!!!!!
12 Neskelbiama Gaila , kad adapduoti zmones valdo musu Lietuva. Uz Lita!
13 Neskelbiama Su litu jauciausi bent uzsidirbanti pinigu prie euro jauciuosi , kiek bedirbciau bet pinigu neturiu...
14 Neskelbiama Neveiksni konkurencijos taryba-tusčiai laikomos vietos, neveiksni valdžia tautos atžvilgiu, plaunami monopoliniai pinigai, seniai laikas skųsti šitą valdžią tarptautiniu lygmeniu!

Už Dumsių kopos išsaugojimą (260)

N.Žvilienė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Krašto apsaugos ministerija

Mes, žemiau pasirašiusieji, NESUTINKAME su karinio poligono ir karinio mokymo...

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (120)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...

Nacionalinė gedulo diena gerb. Maestro Ostapenko netekčiai paminėti (6)

Ervinas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

2021-04-14 Netekome visiems gerai pažįstamo, širdžiai artimo draugo, bičiulio, nuostabaus...