Dėl sergančių vaikų vedimo į darželius

259 PARAŠAI

Adresuota: Lietuvos Respubliko seimas
Kategorija:

Šią peticiją rašau kaip dvejų vaikų mama, nuolat susidurianti su vaikų parneštom ligom iš priešmokyklinio ugdymo įstaigos. Vis dažniau tenka skaityti pasipyktinusių mamų komentarus dėl to, kad kiti tėvai atveda savo atžalas į darželį su peršalimais, kosuliu, sloga, ir kitomis užkrečiamomis ligomis. Dažnas atvejis kai vaikas praleidžia savaitę darželyje o veliau dvi savaites gydosi namie. Užsikrėtusių vaikų tėvams vaistus pirkti reikia iš savo lėšų, o sirgti šiais laikais yra prabanga, nes vaistai kainuoja nemažus pinigus.

Šiai problemai išspręsti reikia:

1. Griežtinti darželių kontrolę, uždrausti auklėtojoms priimti sergančius vaikus į grupę;
2. Sudaryti mažus vaikus auginantiems tėvams visas socialines garantijas, kad jie negalėtų būti atleisti iš darbo dėl dažno biuletenio ėmimo;
3. Biuletenis dėl vaiko slaugos turi būti apmokamas 100%.

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama Labai asutinku su tuo, kad aukletojos turetu griesciau ziureti i atvestus sergancius vaikus.. Nes jei vienas atveda, tai kitas galvoja ai ir aa vesiu jei kiti gali..
2 Neskelbiama mes taip pat dėl tokių problemų savaitę darželį o dvi namuose. išgydžius mergina nuvedi į darželį atidarai duris o ten tave pasitinka kosuliukai čiauduliukai ir varvančios nosyte ir jau žinai kad
3 Neskelbiama As pati esu labai atsakinga mama ir serganciu,neussveikusiu vaiku i darzeli neleidziu.deja, ne visi tevai tokie. Suprantama, dirbdamas nedarbingumo lapeliu negali tiek imti kiek nori.
4 Neskelbiama Del tokiu tevu abejingumo, mano dukra i darzeli eina tik savaite per menesi ir maziau....
5 Neskelbiama Per tokius neatsakingus tėvus mano mažasis pirmus metus lankė 5dienas per mėnesį. Kiek neatvesdavau tiek pilna snarglėtų vaikų.
6 Neskelbiama As pasirasau uz tai, kad butu nevedami sergantys vaikai i grupes. Ivedus tvarka darzeliu sistemoje, turesime tikrai maziau serganciu vaiku!
7 Neskelbiama Auginu du vaikus, del vedamu kitu vaiku i darzeli su sloga ar kosuliu, mano vaikai serga daug, kiekviena menesi iki 8-9 dienu bunam tik darzeli, vaistams isleidziam daug, i darba net bijau grist.
8 Neskelbiama Visiskai niekas nekontroliuoja darzeliu,ypac rajono.Labai gaila.
9 Neskelbiama senai reikejo sitos peticijos, ir del vaiku sveikatos ir del tevu darbo tvarkos
10 Neskelbiama Manau ne tik tai turetų liesti darželinukus. Aš kaip pedagogė susiduriu su ta pačia problema ir mokykloje.
11 Neskelbiama Pilnai sutinku, nes nuvedu savo sveika vaika į darželi o po dviejų dienų jis jau suserga ir mes dvi savaites gydomes.
12 Neskelbiama Esu ikimokyklinio ugdymo pedagogė ir puikiai matau, kaip visą dieną kankinasi kolektyve ligoniukas, kuris, pasak tėvelių, sveikas, bet jam kažkodėl stebuklingai darželyje bėga pūlinga sloga ir kosti.
13 Neskelbiama Pritariu, kad sergantys vaikai nebūtų vedami į darželį
14 Neskelbiama Jau senai sakau, kad pgrupeje pilna seganciu vaiku buna, per kuriuos sergam ir mes
15 Neskelbiama pagaliau atsirado zmogus kuriam nebesinori tyleti. pas mamos pyktybiskai veda sergancius vaikus
16 Neskelbiama Tikrai reikia grazinti kontrole ir ne tik del sveiku vaiku, bet del blusu ir uteliu, nes asocialus zmones visai nebepriziuri vaiku!
17 Neskelbiama Labai dažna ši problema darželyje.dirbu auklėtoja ir dažni tėvų pasiteisinimai kosti nuo dulkių, dėl slogos bilietenio neduoda.arba serga tik darželyje, kad auklėtoja tik priekabiauja ir nori mažiau v
18 Neskelbiama Nenoriu, kad mano sveikas vaikas atejes i darzeli grizty namo sergantis!!!
19 Neskelbiama Sutinku su peticija. Taip pat reikėtų neapriboti biuletenio 14d.
20 Neskelbiama Butu gerai jei ir sloguojancios aukletojos neitu i darba ir tokiu budu neuzkrestu vaiku.
21 Neskelbiama Pritariu, tai musu seimos kasdienybe, atvedam pasveikusi vaika, o darzelyje girdime kaip kosejama... beganciom nosim vaikai atvesti. Tai zinome, kad netrukus cel prasides ligos...
22 Neskelbiama Biuletenis dėl vaiko slaugos turi būti apmokamas visa sirgimo laikotarpi o ne 14 d. Nevisada pavyksta pasveikti per tiek dienu, kad ir po plauciu uzdegimo.
23 Neskelbiama As noriu dirbti, bet biuleteniu gausa gasdina bet kuri darbdavi.
24 Neskelbiama UK uz atvesta i darzeli jau sergancia vaika moka bauda,tad galima ir bausti aukletajas uz priimta susirgusi vaikeli ir tevelius!

Už Dumsių kopos išsaugojimą (261)

N.Žvilienė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Krašto apsaugos ministerija

Mes, žemiau pasirašiusieji, NESUTINKAME su karinio poligono ir karinio mokymo...

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (121)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...

Nacionalinė gedulo diena gerb. Maestro Ostapenko netekčiai paminėti (6)

Ervinas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

2021-04-14 Netekome visiems gerai pažįstamo, širdžiai artimo draugo, bičiulio, nuostabaus...