Pakeisti "Lietuvos ryto" marškinėlių dizainą

117 PARAŠAI

Kategorija:

"Lietuvos ryto" fanai! Komandai reikia naujo aprangos dizaino! Jeigu kažką daryti, tai nebent dabar. Paskui bus vėlu. Šito dizaino marškinėliai yra nesėkmingų sezonų simbolis, jų niekas neperka, apskritai, pats laikas atsinaujinti. Todėl reikia pareikšti savo nuomonę ir surinkti kuo daugiau parašų!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Mantas But... Visa komanda keičiasi iš esmės, su naujais vėjais; atgimimu turėtų pasikeisti ir marškinėlių dizainas, nes šis labiau primena nuosmukį negu pergales.
2 Rokas Tol... Jos tokios baisios, kaip ir būsimi Matthew Dellavedova vardiniai bateliai. P.S. Aš ne šūdfanis
3 Rokas Mik... Su naujomis aprangomis butu smagiau zaisti nes jau labai reikia lietuvos rytui permainu
4 Tomas Jac... Jau 5 sezonas su siomis aprangomis, butu tikrai faina isvysto kazka naujo :)
5 D.Matulaitis ... NAUJOS aprangos NAUJOS pergales. p.s.zalfaniai raminkites komentaruose.Klaipeda mes palaikom jus finale
6 Vakaru ban... Siulau kad naujose aprangose dominuotu bronzine spalva, nes tai jau klubui tapo artima ir labai dazna. NEPTUNAS!!!!
7 RYTAS BYB... DUSKIT PYDARAI, VISTIEK NELAIMESIT LKL UBAGAI. PASIKRAUSIT PRIES NEPTUNA VEL IR VERKSIT 3 VIETOJ. LENKAI JOBNUTI
8 A.Lemezis ... Geda kai nesugeba pakeisti dizaina daugybe metu.Reikalauju pereiti i NIKE arba adidas
9 Jonas Gir... Reikia nutraukti sutarti su Audimu, ir keisti i Nike arba Adidas... Urban Armour is bedos ir butu gerai... UZTENKA PIGIAI SAVE REPREZENTUOTI SU VISOKIAIS SENAMADISKAIS AUDIMAIS EUROPAI IR LIETUVAI!
10 Domantas Jaz... Atėjo laikas pakeisti aprangas ir eiti link titulų su sviežia ir nauja išvaizda.
11 Artūras Bal... Norint sugrįžti į pergalių ruožą,būtina keistis,o kaip pavyzdį galima paimti 2009-2010 metus,buvo ir graži apranga ir pergales skambios!