Dėl moksleivių važiavimo miesto viešuoju transportu

553 PARAŠAI

Kategorija:

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijai
Klaipėdos miesto savivaldybės tarybai


Siekiant užtikrinti aukštesnę mokymo kokybę, šeimos, auginančios vaikus kurie lanko mokyklą patiria dideles išlaidas vaikams vykstant į mokyklą ir iš jos. Taip pat, papildomos išlaidos patiriamos moksleiviams vykstant į papildomus, popamokinius užsiėmimus ir sporto būrelius. Visos šios lėšos gali būti panaudotos moksleivių mokymo priemonėms ir popamokinio ugdymo inventoriui.

Mes, žemiau pasirašiusieji kreipiamės į Klaipėdos miesto savivaldybę su prašymu, kad būtų sudarytos sąlygos moksleiviams, besimokantiems Klaipėdos mieste esančiose mokyklose, naudotis miesto viešuoju transportu mokant simbolinį, 10 Eurų metinį mokestį.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Artūras Cha... Butu legviau pradinuku teveliams, kadangi ir taip vaikui daug ko reikia , o juo labiau jai tevai uzdirba minimumus. Butu labai dekingi visi tevai
2 Kristina Ram... Gyvename Klaipėdos rajone, bet mokykla neturi autobuso, tad mano vaikam tenka važiuoti dviem autobusais, kol pasieks mokyklą.
3 Raimonda Maž... mazi vaikai daznai pameta el.bilietus, moksleiviu pazymejimu, reikia daznai pirkti, brangu
4 Natalja Kaz... mano dukra sportininke sportoja 6 dienas i savaite po 4 val dar lanko sokius taii isleidziam tikrai daug pinigu kelionem. Manau mokiniai kurie nevalkatauja kieme nesedi prie kompiuterio nusipelne koki
5 Gintare Bur... Norėtume ,kad būtu 10€ metinis mokestis Klaipėdos viesiuoju transportu.
6 G. Luk... B8tu teisinga ir garbinga pritarti šiam kilniam tikslui pasiekti.
7 Violeta Vir... nors kaip nors pasistengti reikia,kad jaunos seimos isliktu Lietuvoje..
8 R. Rud... Labai šaunu,kai valdžia atsisuka į paprastą pilietį. Ačiū Jums
9 Dovile Len... As turiu 6 vaikucius,tai isivaizduokit kokie pinigai man susitaupytu.
10 Linas Maz... Šaunuliai kas paskelbė peticija. Tikiuosi , kad žmones bus išgirsti. O valdininkai net nedvejodami priims teigiama sprendimą.