specializuotos ekstremalaus važiavimo/drifto aikštelės

2 PARAŠAI

Kategorija:

Pradesiu taip, kad kasmet, artėjant žiemai, ir ne tik, vis daugiau žmoniu nusprendžia kad visai neblogai būtu išbandyti įgudžius valdant savo automobilį, pažiurėti ar jis sugebės jį suvaldyti ekstremalioje situacijoje, tačiau dažniausiai tai baigiasi nelaimemis, avarijomis, stoteliu daužymais, vairuotojų pažymejimų praradimais, ar baudomis. Gyvenime būna situaciju kai automobilis tampa nevaldomas ir realiose situacijose, kai žmogus tiesiog važiuoja slidžia kelio danga, ir automobilį pradeda mesti i šona, jis tampa nevaldomas. Tačiau ar Lietuvoje yra daug erdvių kuriose galimetu išmokti suvaldyti automobilį? Ar regitroje moko vaziavimo ekstremaliomis salýgomis? Taip, gal ir yra trasų kur galima išmomti vazineti ekstremaliomis sąlygomis, suvaldyti transporto priemonę, tačiau jos kainuoja nemažus pinigus, ir nėra kiekvienoje vietoje. Todėl sukurdamas šią peticija, noriu kad ją pasirašytu kuo daugiau žmonių, kad valdžia pagaliau susiprastų ko nori kai kurie vairuotojai(dauguma manau norėtų išbandyti savo jėgas nebijodami kad gaus bauda, ar atsisveikins su teisėmis). Buvo atidaryta viena tokia aikštelė, tačiau valdininkai tiesiog pagalvojo kad jos nereikia, ir ją uždarė. Susivienikim, gal būsim išgirsti, gal situacija Lietuvoje pasikeis į geraja puse, tačiau reikės daug parašų, ksd būtume išgirsti:)

Pasirašyti peticiją

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!