specializuotos ekstremalaus važiavimo/drifto aikštelės

2 PARAŠAI

Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas
Kategorija:

Pradesiu taip, kad kasmet, artėjant žiemai, ir ne tik, vis daugiau žmoniu nusprendžia kad visai neblogai būtu išbandyti įgudžius valdant savo automobilį, pažiurėti ar jis sugebės jį suvaldyti ekstremalioje situacijoje, tačiau dažniausiai tai baigiasi nelaimemis, avarijomis, stoteliu daužymais, vairuotojų pažymejimų praradimais, ar baudomis. Gyvenime būna situaciju kai automobilis tampa nevaldomas ir realiose situacijose, kai žmogus tiesiog važiuoja slidžia kelio danga, ir automobilį pradeda mesti i šona, jis tampa nevaldomas. Tačiau ar Lietuvoje yra daug erdvių kuriose galimetu išmokti suvaldyti automobilį? Ar regitroje moko vaziavimo ekstremaliomis salýgomis? Taip, gal ir yra trasų kur galima išmomti vazineti ekstremaliomis sąlygomis, suvaldyti transporto priemonę, tačiau jos kainuoja nemažus pinigus, ir nėra kiekvienoje vietoje. Todėl sukurdamas šią peticija, noriu kad ją pasirašytu kuo daugiau žmonių, kad valdžia pagaliau susiprastų ko nori kai kurie vairuotojai(dauguma manau norėtų išbandyti savo jėgas nebijodami kad gaus bauda, ar atsisveikins su teisėmis). Buvo atidaryta viena tokia aikštelė, tačiau valdininkai tiesiog pagalvojo kad jos nereikia, ir ją uždarė. Susivienikim, gal būsim išgirsti, gal situacija Lietuvoje pasikeis į geraja puse, tačiau reikės daug parašų, ksd būtume išgirsti:)

Pasirašyti peticiją

Už Dumsių kopos išsaugojimą (259)

N.Žvilienė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Krašto apsaugos ministerija

Mes, žemiau pasirašiusieji, NESUTINKAME su karinio poligono ir karinio mokymo...

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (103)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...

Elektrėnų gyventojai prieš vandenlenčių parko pašalinimą (113)

Vincentas. Adresuota: Vilniaus apygardos teismas

Šią peticiją pasirašo žmonės, kurie nesutinka dėl Prokuratūros kreipimosi į...

Dėl VšĮ sanatorija „Belorus“ taikomų sankcijų panaikinimo (80)

Belorus. Adresuota: LR Prezidentas, LR Vyriausybė LR Seimo frakcijos

Mes, žemiau pasirašiusieji, prašome kuo skubiau: - imtis veiksmų dėl...