Prieš medžių kirtimą Ukmergės piliakalnyje

668 PARAŠAI

  • G.
  • nuo 2016-12-05
  • iki 2017-02-01
Kategorija:

Vidaus reikalų ministras Tomas Žilinskas pasirašė įsakymą, kuriuo skyrė finansavimą Ukmergės viešosios infrastruktūros plėtotės ir atnaujinimo projektui įgyvendinti. Įgyvendinant Ukmergės rajono savivaldybės administracijos inicijuotą projektą „Ukmergės miesto piliakalnio teritorijos su prieigomis sutvarkymas“, bus įrengtas takas į piliakalnį, laiptai į Vytauto gatvę, sutvarkytos palei piliakalnį tekančio upelio pakrantės, įrengtas tiltas per upelį, suformuota vieta skulptūrų parkui palei kairįjį upelio krantą, įrengtas piliakalnio apšvietimas, sutvarkyti želdiniai, įrengta mažoji architektūra.

Projekto metu ketinama iškirsti beveik visus augančius medžius ant piliakalnio. Ukmergiškiai nerimauja, kad piliakalnio neištiktų Gedimino kalno Vilniuje likimas.

Mes žemiau pasirašiusieji kreipiamės prašydami nedelsiant nutraukti beatodairišką medžių kirtimą ir dar kartą įvertinti ar tikslinga tai daryti.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Egidijus Dar... Jei nebus kompensuojamojo surišimo nerūdijančio plieno strypais ir tinkleliu, išrovus medžių šaknis (kad pūdami neardytų šlaito), tuomet būtina išsaugoti visus medžius. Iki vieno. Lemia pinigų kiekis.
2 Liudmila Tol... Ir taip jau visur medžiai iškirsti kam ta miestą dar labiau "plikinti"
3 Indrė Kil... AŠ PRIEŠ MEDŽIŲ KIRTIMĄ UKMERGĖS PILIAKALNYJE
4 Simona Ser... Būtina nedelsiant nutraukti beatodairišką medžių kirtimą, nes tai svarbi lietuvių etninės kulūros išsaugojimo sąlyga.
5 Rasa Mim... tai jeigu iskirsit kas laikys pilekalni bus kaip su gedimino kalnu! as pries
6 Laura Gie... Plėtotė ir atnaujinimas ar gamtos naikinimas ? Kam kliudo ten esantys vos keli medžiai ?
7 Donata Mit... Kodėl Jūs taip nekenčiat medžių? Jei jie staiga išnyktų, ir žmonės išnyktų
8 AGNĖ BER... Prieštarauju medžių kirtimui.Nebesugalvojat ką daugiau daryt. Palikit piliakalnį ramybėj.
9 Jovita Žiu... Nepadarykite Ukmergės piliakalniui Gedimino kalno likimo. Be medžių kalnas irs...
10 Laima Juz... Pirmiausia atsiklausti žmonių nuomonės ir specialistų tyrimų, o ne vienam į galvą šovus minčiai, kad miestas - ne miškas