Pirmojo Klaipėdos kapitino L.Stulpino skulptūros priglaudimas

191 PARAŠAI

Kategorija:

Gerbiami melnragiečiai, klaipėdiečiai, nelikit abėjingi pirmojo Klaipėdos kapitono L.Stulpino skulptūros išvežimui į Telšius. Ji turi atitekti Klaipėdos gyventojams. Melnragės bendruomenė randa vietą šiai skulptūrai. Jos vieta numatyta 1-ojoje Melnragėje priešais Kultūros namus adresu Molo 60, Klaipėda. Jūrinė tematika neturi palikti Klaipėdos ir būtų išvežta į kitą miestą.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Rasa P... Melnragėje puikiuaisa šiam neperetenzingam paminklui vieta. leiskite spręsti tai Melnragės gyventojų bendruomenei...
2 ANTANAS B... pritariu pasiūlymui, nes mažosios architektūros Klaipėdoje apskritai nėra, o norima pritraukti turistų, tik neaišku ką rodyti jiems.
3 Darius B... toki garbinga kapitona reikia palikti Klaipedoje.
4 Gotfridas T... Būtų gerai padėti tašką dėl tam tikrų meninės srities aystovų savivalės
5 Arūnas G... Pagarba Telšiams, bet šiam paminklui vieta Klaipėdoje!
6 Rolandas J... Puoselėkime ir rūpinkimės Klaipėdos kraštu ir jo vertybėmis.
7 Sigutis J... Bendruomenių metais derėtų atsižvelgti į Melnragės bendruomenės nuomonę
8 Kęstutis K... Žinant jo nuopelnus krašto jūreivystės plėtrai ir jo nuopelnus tarptyautinei jūreivyste, būtina skulptūrą statyti būtent Melnragės aikštėje, o ne ten, kur jis yra gimęs.
9 Laimutė K... būtina skulptūra Melnragei kaip pajūrio zonai.labai jau apleista terotorija, kuriai būtina miesto valdžios atida

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!