KREMATORIUMUI KAROLINIŠKĖSE NE

215 PARAŠAI

Kategorija:

Mes, Karoliniškių gyventojai, pareiškiame, kad krematoriumo statyba Karoliniškių seniūnijos teritorijoje ar šalia jos yra nesuderinama su vietos bendruomenės interesais. Gindami savo ir ypač savo vaikų teises į švarią ir psichologiškai komfortišką gyvenamąją aplinką reikalaujame iš galimų krematoriumo statybos zonų schemos pašalinti 11-tu numeriu pažymėtą teritoriją prie vakarinio aplinkelio ir Taurupės gatvės ir ateityje nesvarstyti galimybių Karoliniškėse statyti krematoriumą.
Tai nuoroda i Vilniaus savivaldybės siūlomas teritorijas krematoriumo statybai Vilniuje:
http://www.vilnius.lt/index.php?4067279980
Pastebėjimas:
Pagal Vilniaus savivaldybės pateiktą žemėlapį matome, kad Karoliniškės yra tankiai apgyvendinta centrinė miesto dalis. Nurodyta Krematoriumo statymo vieta žemėlapyje yra nurodyta prie pat tankiai apgyvendintos teritorijos, kur yra gausi konsentracija vaikų darželių, mokyklų, parkų, daugiabučių. Ir nurodyta vieta statybai yra gerokai nutolusi nuo Taurupės gatvės.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Jonas B... per arti gyvenamųjjų namų,mokyklos, darželio, poilsio zonoje
2 Kipras K... Pramoniai statiniai neturi buti statomi miegamuosiuose rajonuose
3 Irina T... manyčiau, kad yra labiau tinkamos vietos tokio objekto statybai,nes žemėlapyje matyti, kad Nr. 11 pažymėta yra vienintelė esanti prie tankiausiai apgyvendinimo zonos
4 Renata R... Pareiškiu, kad esu prieš krematoriumo statybas Karoliniškėse
5 Lilija G... Pareiškiu, kad esu prieš krematoriumo statybas Karoliniškėse
6 Asta M... Krematoriumas nesuderinamas su žmonių gyvenamąja aplinka
7 Danguolė V... Visiska nesamone krematoriumas gyvenamoje zonoje. Negi mazai ne taip gausiai apgyvendintu vietu?
8 Jolanta Č... Krematoriumui Karoliniškėse-ne, užtenka vakarinio aplinkelio ir kt. taršos.
9 B.Mackonienė ... Prieš krematoriumo statybą 11 numeriu pažymėtoje vietoje.
10 A.Mackonis ... Vėjas iš vakarų pusės neš teršalus į Karoliniškes, todėl aš prieš statybą arti Karoliniškių.
11 Martynas S... Numatyta vieta yra per daug arti tankiai apgyvendintos teritorijos. Vietiniai gyventojai šiose vietose mėgsta pasivaikščioti ir leisti laiką su šeima.
12 G. K... Kaip galima tokį objektą statyti tankiausiai apgyvendintame Vilniaus mikrorajone
13 J. M... Na, tikrai, ar būtina tokį (turint omenyje subtilų) objektą statyti prie gyvenamųjų vietų? Ar verslas praradęs bet kokį žmoniškumą? Gal gyvenime yra tokių temų, kurios nekvescionuojamos. Nenorėčiau, k
14 L. R... krematoriumas turi buti statomas uz miesto, o ne miegamuosiuose rajonuose.
15 Denis P... Krematoriumai turi būti statomi UŽ miesto ir juoba ne gyvenamosiose vietose
16 Andrej Ž... jam ne vieta karoliniskese nejau nera atokiu vietu jam pastatyti
17 Vilija S... Negalima. Kiek rajone darzeliu..mokyklu. Kur tai matyta!!!!
18 Aina Ž... Na jau tikrai ne. Tokie dalykai turi būti už miesto!!!!

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!