dėl lopšelio grupės įkurimo darželyje "Pelėdžiukas"

121 PARAŠAI

Kategorija:

Vilniaus rajono Merei,

Prašome atsižvelgti į vis gausėjančią ir jaunėjančią Pagirių ir aplinkinių rajonų bendruomenę ir jų lūkesčius. Labai didelė šio rajono jaunų šeimų problema yra lopšelio grupės nebuvimas šalia namų. Pagiriai turi labai puikų darželį "Pelėdžiukas", bet į jį vaikai yra priimami tik nuo 3 metų amžiaus. O kur dėti vaikus kai į darbą reikia grįžti po vaiko priežiūros atostogų, kurių maksimali trukmė tik 2 metai?
Visų jaunų šeimų vardu, prašome įsteigti papildomą grupę vaikams nuo 1,5 metų amžiaus Vilniaus rajono darželyje "Pelėdžiukas"

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Ivan L... Visų jaunų šeimų vardu, prašome įsteigti papildomą grupę vaikams nuo 1,5 metų amžiaus Vilniaus rajono darželyje "Pelėdžiukas"
2 Marta U... Būtų labai šaunu jei įkūrtų lopšelio grupę!
3 Loreta J... Pagiriuose auga daug jaunų šeimų ir lopšelis yra būtinas.
4 Tomas P... Esame tiesiog pasipiktinę susikloščiusia situacija.
5 Gavriloviene D... Ir mums sis klausimas aktualus nes teks veziot i miesta
6 Aleksandra A... Siap tikrai reikia lopšelio,nes ne turim su kuo vaika palikti o i darba jau birzeli
7 Janina B... Tokioje gausioje gyvenvietėje tikrai turėtų atsirasti nors viena lipšelinė grupė. Tikrai ji reikalinga! Šiais laikais prabanga nedirbti jau ir 2-ais metais!
8 Deimantė B... Deja mūsų šeima negali sau leisti vienio nedirbančio ir vaiko išlaikymo 1metams
9 Nerijus B... Būtinai reik lopšelio, nes neturime tokios prabangos vienam metus nedirbti

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!