Vaikų smurtui - ne

Nusikalstamas chaosas Lietuvos vaiko teisių apsaugos sistemoje pagaliau turi baigtis! Vos prieš metus

visi siaubėjomės į šulinį sumestais vaikais, šiandien iki skausmo ir ašarų sudrebino žinia apie keturmečio

mirtiną sumušimą Kėdainiuose. Siaubinga, kad tai padarė mažamečio tėvai. Išvis siaubingiausia, kad

situacija šeimoje buvo žinoma vaiko teisių apsaugos tarnyboms, bet jos arba nesiėmė priemonių, kad

vaikas gyventų atskirai nuo savo būsimųjų žudikų, arba greičiausiai tik mojavo biurokratiniais

popierėliais, kad „imasi visų reikiamų priemonių“. Reikalaujame asmeninės politikų ir valstybės

tarnautojų atsakomybės! Reikalaujame Socialinės apsaugos ir darbo ministro Lino Kukuraičio,

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos direktorės Alinos Jakavonienės

atsistatydinimo! Pagaliau kažkas turi atsakyti už vaikų patiriamą siaubą savo kailiu!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Irutė K... Šitie klounai bėga nuo atsakomybės: slepia tikrus duomenis, neteisingai išaiškina ir taiko teisės normas, reglamentuojančios nepilnamečių vaikų globos nustatymą iš ko pasidaro versliuką ir ramią ateitį, iškelia ieškinį, sukviečia musneckas su pistaškėm ir žemynos ožkikėm kliedinčiom, kurių nuomones teisingi Lietuvos teismai tik ir tevertina. Vilnius 2020-01-22 / 11:25
2 Kotryna S... Esu labai labai pasipiktinusi, tokiu vaiko teisių apsaugos darbu. Ar mūsų valstybės tarnautojams tikrai neberūpi mūsų vaikų saugomas, ar tikrai tik pinigai ima viršų?
3 Gema G... Labai skaudu isgirsti tokia tragedija. Prisidedu prie peticijos blaiviai ir saziningai galvojantys zmones turi daryti kazka, kad tai baigtusi.Salin abejinguma, nenusigreskime kai tragedija arteja
4 Ramune A... Kada baigsis visi siti kosmarai!? Saugok DIEVE VISUS VAIKUS!!!
5 Andzelika S... visi zinoje ar itare yra sio nusikaltimo bendrininkai! Turi atsakyti! Ir norim paaiskinimo,kodel dalyvavusiai baisioje vaiko egzekucijoje yra skirtas tik savaites suemimas???
6 Erika K... Pradekit darba pagaliau!!!! Rimta darba, o ne tuscias kalbas Seime apie tautinius kostiumus, kildisienes kailinius ir visas kitas nesamones!!!
7 ilona š... privaloma uždrausti smurtą prieš vaikus bet kokį
8 Deimantė K... Aš esu prieš žiaurumą, smurtą. Prašau darykite ką nors. Sustabdykite tai, kad nesikartotų smurtas!!!
9 Laura P... Bet kokios formos smurtas yra nepriimtinas ir turėtų būti imtąsi veiksmų tai užkirsti. Tai taip pat yra socialinìų darbuotojų atsakomybė, su kuria, jie nesugeba susidoroti.
10 Giedrius S... visus vaikus reikia ginti,net globos namuose kur nuo gimimo praleidau pats 9i, net nuo darbot
11 daiva ... Pasirasau sia peticija.nes noriu kad butu imtasi veiksmu pagaliau.Ir kad butu apsaugoti tie kurie negali patys apsiginti.Tegul atsakingos institucijos dirba savo darbus.
12 Laima K... Taipogi nedvejodama pasirašyčiau po peticija "Žudikams-mirties bausmę!"
13 Zydrune M... uz vaikus! pratekime ziureti i viska griesciau ir rimciau
14 Roberta P... Kiek mažų širdučių turi nebeplakti- kad valdžia pradėtų dirbti jų labui?! P.S. jūs,seimo žmonės,ne tėvai!!!!
15 Sonata Ž... Ivesti mirties bausme,užka juos dar mums žudikus islaikyti .Už tycinius nužudimus..
16 Janina Š... Būtini kardinalūs sprendimai. Atsakingi asmenys turi jausti atsakomybę už savo darbą.
17 Jolita K... Nesuvokiama kaip galima smurtauti prieš savo vaiką ar stebėti, kaip užmušamas tavo vaikas.
18 Diana S... Baisu kas darosi! Negalima tokiu zmoniu paleisti i laisve! Verkt net norisi
19 Vaida J... Vaikų smurtui - Ne! ką veikia atsakingos tarnybos - MIEGA
20 E.Zabarauskaitė ... Turi būti atrasti kaltieji ir atsakyti už tai, kad leido įvykti tokiai tragedijai. Ir aplinkiniai, kaimynai pagaliau turi išlysti iš savo kiautų bei nebūti abejingais tam kas vyksta aplink.
21 Monika L... Tegul atsakingi asmenys buna nubausti ir pearanda teise dirbti bet kokioje valstybes tarnyboje
22 Aldona L... Tai dar karta irodo jog VTAT nedirba, sedi kabinetuose ir nezini kuo uzsiima, be gailescio keisti darbuotojus, be to turetu dirbti kvalifikuoti specialistai, o nemokytojaikaip, kad dirba Kedainiuose
23 Jelizaveta T... Darykit kazka, kad smurtautojai bijotu istatymu!!!
24 tania s... iki gyvos galvos,seip tai mirties bausme,ir sterelizuot kad kalejme nebutu zenatviu ir vaikuciu
25 KRISTINA S... Šitoks valstybės požiūris į mūsų angelėlius vertas tik to , kad visi kuo greičiau bėgtumėm iš jos kol dar esame gyvi
26 Valius M... vaiku teisiu gynimo tarnyba yra nusikalteliu saika , kuri tik pinigus siurbia ir luosina vaikus . Pats savo kailiu patyriau.
27 Virginija P... Po tokios musu valdzios vadovavimo truksta zodziu kaska komentuoti
28 A.Bagdoniene ... Tokius padarus naikint, jie ne zmones! Kiek dar nekaltu turi mirti kad pagaliau tai suprastu! Uz vaiku smurta turi buti pacios griezciausios bausmes !!!!! Iki guvos galves tol kol pacius uzmus !
29 Audronė V... Smurtas prieš vaikus - vienas pačių didžiausių nusikaltimų!
30 Raminta R... reikia grieztu bausmiu tiems kurie taip elgiasi. jie ne zmones, jie givuliai, zverys, parazitai, reikia bausti bausme iki gyvos galvos. nes gimdys ir zudys vel vaikus. pasipiktinus esu labai....

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!