Prieš privalomą sveikatos draudimą

102 PARAŠAI

Adresuota: SODRA
Kategorija:

Prieš privalomą sveikatos draudimą. Už tai, kad pilietis galėtų pats pasirinkti gydymo būdą..

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Kęstutis S... tai reketas ir raginimas emigruoti,ekonominis genocidas.asmenine nuomone
2 Petrauskienė ... jei skaičiuojama skola, tai žmogutis turi būti apdraustas.Dabar skola už ką?
3 Vidmantas M... Jaunuolis mokosi valst. nepripažintoje mokykloje, niekada neturėjęs jokių pajamų- iš kur jam paimti tam PSD?
4 Simona M... Negyvenu Lietuvoje jau 7metai, issiregistravau tik isvykus, niekada nesinaudojau sveikatos sistema, be to lietuvoje nesu jau du metai ir neseniai suzinau kad esu skolinga valstybei kurioje negyvenu!
5 S. T... kad dirbtu atitinkamai institucijos, tai nereiketu nei zmonem jaudintis nei valstybei, issideklaruot greit visi galim, o prisiregistruot ir pragyvent bus problemu
6 Asta M... sutinku, kad pilietis turi teisę rinktis gydymo būdą
7 Laura G... Žmones ar vienaip ar kitaip vistiek moka nueje pas gyytoja, tai kam dar tas privalomas sveikatos draudimas reikalingas.
8 Aurelijus A... Jei zmogus nera dirbes ir uz sveikatos patarnavimus susimoka pats, tai kas cia per draudimai?
9 Sandra B... Mes neuzdirbam milijonu kad moket vien uz tai jog turim lietuvos polietybe
10 Tomas ... Pasirasau pries PSD mokesti,tai priestarauja Lietuvos konstitucijos istatymas!
11 Monika b... Gyvenu uk,moku siai saliai mokescius manau p60 turetu uztekti
12 vilma k... Už tai, kad pilietis galėtų pats pasirinkti gydymo būdą..
13 Sigita B... Pries privalomą sveikatos draudimą. Už tai, kad pilietis galėtų pats pasirinkti gydymo būdą..
14 Gabija l... Gyvenu 12 uzsieni ir dar as skolinga 95€ noreciau suzinot uz ka.gedos turetumet

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!