Dėl Vilniaus m. Žvėryno gimnazijos 5-8 klasių išsaugojimo

Dėl Vilniaus m. Žvėryno gimnazijos 5-8 klasių išsaugojimo:


Vilniaus miesto Žvėryno bendruomenė kategoriškai nesutinka su Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų pertvarkos 2016 – 2020 m. bendruoju planu, kuriuo siūloma panaikinti pagrindinio ugdymo I – ą pakopą ( 5 – 8 klases) Žvėryno mikrorajone.
Mes, žemiau pasirašę Vilniaus Žvėryno bendruomenės nariai, prašome išsaugot galimybę penktų klasių mokiniams mokytis Žvėryno gimnazijoje pagal pagrindinio ugdymo programas (5-8 klasė) arčiausiai jų gyvenamosios vietos esančioje mokykloje ( Žvėryno gimnazijoje).

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Jonas P... Palaikau Žveryno bendruomene ir manau vaikai turi lankyti mokyklą šalia namų
2 Jurgis D... reikalauju stabdyti si kvaila savivaldybes nora reorganizuoti tai,kas jau ir taip puikiai veikia.Stabdykit Zveryno gimnazijos 5-8klasiu perkelima i Lukiskiu gimnazija,nes tai visiskai nepamatuotas,zin
3 Kirilas K... Norime, kad mūsų vaikas lankytu mokyklą savo rajone t. y. Žveryne, nesutinku, kad 5-8 klasės butu tik Lukiškių progimnazijoje
4 Jurate R... labai noreciau, kad pagrindinio ugdymo pakopa butu issaugota
5 Margarita V... Prašome nesunaikinti tokios svarbios mokyklosvisai Žvėryno bendruomenei ir miestui.
6 I.Dockiene ... Noretusi, kad abi mokyklos rinktu 5-tas klases ir nebutu perkrautos!
7 Juozas C... Kam reikia naikinti tai, kas gerai veikia? Vaikams keisti mokyklą - reiškia keisti draugus, o tai juos traumuoja, ypač jautresnius.
8 Marius A... Mokykla ne tik turi išlikti, bet ji turi persitvarkyti, nes dabar mokykloje vyrauja chaosas ir labai prasta atmosfera.
9 Zilvinas B... Susirenkat mokeščius, o mokintis vaikams šalia namų neduodat! Gėda!
10 Inga V... Žvėryno vaikai tikrai tilps mokytis šioje mokykloje
11 Janina J... Gyvename 50m iki gimnazijos, pati ten mokinausi. Kiekvieną rytą lydėti 2 vaikus į skirtingas mokyklas labai nepatogu, o patiems jiems važiuoti nesaugu.
12 Romas K... Tikiuosi sveikas protas nugalės. Neįtikėtinais cinizmas. Papildoma įtampa tėvams, kurie negali leisti vaiko prie namų. Atiduotą naują mokyklą kitam mikrorajone dar reikės tėvams ir suremontuoti.
13 Stasė Ž... Nuo šių mokslo metų (2017_2018) formuoti 3-4 klases pagal toje teritorijoje gyvenančių irpageidaujančių mokinių skaičių.
14 Olga L... Politikai privalo įsiklausyti į Žvėryno bendruomenės poreikius, nepažeisti vaikų teisės mokytis jiems arčiausiai gyvenamosios vietos mokykloje. Būtina išsaugoti gerai veikiančią ugdymo įstaigą.
15 O.LIPNEVIČIENĖ ... Nesutinku, kad būtų panaikintos 5-8 klasės Žvėryno gimnazijoje. vaikas turi mokytis tame pačiame pastate iki kol baigs gimnaziją. Reforma atnešė tik daug sumaišties ir streso vaikam
16 Saulius Č... aš aplamai nesuprantu šalies kuri kenkia mokiniu ugdimui
17 Saulius Č... aš aplamai nesuprantu šalies kuri kenkia mokiniu ugdimui
18 Saulius Č... aš aplamai nesuprantu šalies kuri kenkia mokiniu ugdimui
19 Saulius Č... aš aplamai nesuprantu šalies kuri kenkia mokiniu ugdimui
20 Saulius Č... aš aplamai nesuprantu šalies kuri kenkia mokiniu ugdimui
21 Saulius Č... aš aplamai nesuprantu šalies kuri kenkia mokiniu ugdimui
22 Saulius Č... aš aplamai nesuprantu šalies kuri kenkia mokiniu ugdimui
23 Antanas A... Vaikai turi lankyti mokyklą esančia šalia namų.
24 Tomas K... Palikite teisę tėvams pasirinkti savo vaikui mokymo įstaigą!
25 Rūta Z... Nesutinku, kad būtų panaikintos 5-8 klasės Žvėryno gimnazijoje. Labai patogu, kai vaikas gali mokytis tame pačiame pastate iki kol baigs gimnaziją. Reforma atnešė tik daug sumaišties ir streso vaikams
26 Vilma M... pasirašau už 5-8 klasių ugdymą Žvėryno gimnazijoje
27 Kristina R... Gyvenam šalia, auginam tris vaikus ir planuojam gyventi ten pat ne metu, o dešimtmečius.
28 Saulius Č... aš aplamai nesuprantu šalies kuri kenkia mokiniu ugdimui
29 Ingrida K... Kategoriskai nesutinkame su panaikinimu 5 – 8 klasiu, nes si mokykla yra arti namu. Auga brolis, kuri vezioti i kita mikrorajona fiziskai bus labai sunku ir nepatogu.
30 Edita L... būtina formuoti 5-8 klases, nes vaikų kiekis didelis

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!