Dėl Vilniaus m. Žvėryno gimnazijos 5-8 klasių išsaugojimo

Dėl Vilniaus m. Žvėryno gimnazijos 5-8 klasių išsaugojimo:


Vilniaus miesto Žvėryno bendruomenė kategoriškai nesutinka su Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų pertvarkos 2016 – 2020 m. bendruoju planu, kuriuo siūloma panaikinti pagrindinio ugdymo I – ą pakopą ( 5 – 8 klases) Žvėryno mikrorajone.
Mes, žemiau pasirašę Vilniaus Žvėryno bendruomenės nariai, prašome išsaugot galimybę penktų klasių mokiniams mokytis Žvėryno gimnazijoje pagal pagrindinio ugdymo programas (5-8 klasė) arčiausiai jų gyvenamosios vietos esančioje mokykloje ( Žvėryno gimnazijoje).

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Jonas P... Palaikau Žveryno bendruomene ir manau vaikai turi lankyti mokyklą šalia namų
2 Jurgis D... reikalauju stabdyti si kvaila savivaldybes nora reorganizuoti tai,kas jau ir taip puikiai veikia.Stabdykit Zveryno gimnazijos 5-8klasiu perkelima i Lukiskiu gimnazija,nes tai visiskai nepamatuotas,zin
3 Kirilas K... Norime, kad mūsų vaikas lankytu mokyklą savo rajone t. y. Žveryne, nesutinku, kad 5-8 klasės butu tik Lukiškių progimnazijoje
4 Jurate R... labai noreciau, kad pagrindinio ugdymo pakopa butu issaugota
5 Margarita V... Prašome nesunaikinti tokios svarbios mokyklosvisai Žvėryno bendruomenei ir miestui.
6 I.Dockiene ... Noretusi, kad abi mokyklos rinktu 5-tas klases ir nebutu perkrautos!
7 Juozas C... Kam reikia naikinti tai, kas gerai veikia? Vaikams keisti mokyklą - reiškia keisti draugus, o tai juos traumuoja, ypač jautresnius.
8 Marius A... Mokykla ne tik turi išlikti, bet ji turi persitvarkyti, nes dabar mokykloje vyrauja chaosas ir labai prasta atmosfera.
9 Zilvinas B... Susirenkat mokeščius, o mokintis vaikams šalia namų neduodat! Gėda!
10 Inga V... Žvėryno vaikai tikrai tilps mokytis šioje mokykloje
11 Janina J... Gyvename 50m iki gimnazijos, pati ten mokinausi. Kiekvieną rytą lydėti 2 vaikus į skirtingas mokyklas labai nepatogu, o patiems jiems važiuoti nesaugu.
12 Romas K... Tikiuosi sveikas protas nugalės. Neįtikėtinais cinizmas. Papildoma įtampa tėvams, kurie negali leisti vaiko prie namų. Atiduotą naują mokyklą kitam mikrorajone dar reikės tėvams ir suremontuoti.
13 Stasė Ž... Nuo šių mokslo metų (2017_2018) formuoti 3-4 klases pagal toje teritorijoje gyvenančių irpageidaujančių mokinių skaičių.
14 Olga L... Politikai privalo įsiklausyti į Žvėryno bendruomenės poreikius, nepažeisti vaikų teisės mokytis jiems arčiausiai gyvenamosios vietos mokykloje. Būtina išsaugoti gerai veikiančią ugdymo įstaigą.
15 O.LIPNEVIČIENĖ ... Nesutinku, kad būtų panaikintos 5-8 klasės Žvėryno gimnazijoje. vaikas turi mokytis tame pačiame pastate iki kol baigs gimnaziją. Reforma atnešė tik daug sumaišties ir streso vaikam
16 Saulius Č... aš aplamai nesuprantu šalies kuri kenkia mokiniu ugdimui
17 Saulius Č... aš aplamai nesuprantu šalies kuri kenkia mokiniu ugdimui
18 Saulius Č... aš aplamai nesuprantu šalies kuri kenkia mokiniu ugdimui
19 Saulius Č... aš aplamai nesuprantu šalies kuri kenkia mokiniu ugdimui
20 Saulius Č... aš aplamai nesuprantu šalies kuri kenkia mokiniu ugdimui
21 Saulius Č... aš aplamai nesuprantu šalies kuri kenkia mokiniu ugdimui
22 Saulius Č... aš aplamai nesuprantu šalies kuri kenkia mokiniu ugdimui
23 Antanas A... Vaikai turi lankyti mokyklą esančia šalia namų.
24 Tomas K... Palikite teisę tėvams pasirinkti savo vaikui mokymo įstaigą!
25 Rūta Z... Nesutinku, kad būtų panaikintos 5-8 klasės Žvėryno gimnazijoje. Labai patogu, kai vaikas gali mokytis tame pačiame pastate iki kol baigs gimnaziją. Reforma atnešė tik daug sumaišties ir streso vaikams
26 Vilma M... pasirašau už 5-8 klasių ugdymą Žvėryno gimnazijoje
27 Kristina R... Gyvenam šalia, auginam tris vaikus ir planuojam gyventi ten pat ne metu, o dešimtmečius.
28 Saulius Č... aš aplamai nesuprantu šalies kuri kenkia mokiniu ugdimui
29 Ingrida K... Kategoriskai nesutinkame su panaikinimu 5 – 8 klasiu, nes si mokykla yra arti namu. Auga brolis, kuri vezioti i kita mikrorajona fiziskai bus labai sunku ir nepatogu.
30 Edita L... būtina formuoti 5-8 klases, nes vaikų kiekis didelis

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.