Dėl Vilniaus m. Žvėryno gimnazijos 5-8 klasių išsaugojimo

Dėl Vilniaus m. Žvėryno gimnazijos 5-8 klasių išsaugojimo:


Vilniaus miesto Žvėryno bendruomenė kategoriškai nesutinka su Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų pertvarkos 2016 – 2020 m. bendruoju planu, kuriuo siūloma panaikinti pagrindinio ugdymo I – ą pakopą ( 5 – 8 klases) Žvėryno mikrorajone.
Mes, žemiau pasirašę Vilniaus Žvėryno bendruomenės nariai, prašome išsaugot galimybę penktų klasių mokiniams mokytis Žvėryno gimnazijoje pagal pagrindinio ugdymo programas (5-8 klasė) arčiausiai jų gyvenamosios vietos esančioje mokykloje ( Žvėryno gimnazijoje).

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Jonas Pur... Palaikau Žveryno bendruomene ir manau vaikai turi lankyti mokyklą šalia namų
2 Jurgis Dam... reikalauju stabdyti si kvaila savivaldybes nora reorganizuoti tai,kas jau ir taip puikiai veikia.Stabdykit Zveryno gimnazijos 5-8klasiu perkelima i Lukiskiu gimnazija,nes tai visiskai nepamatuotas,zin
3 Kirilas Kad... Norime, kad mūsų vaikas lankytu mokyklą savo rajone t. y. Žveryne, nesutinku, kad 5-8 klasės butu tik Lukiškių progimnazijoje
4 Jurate Rud... labai noreciau, kad pagrindinio ugdymo pakopa butu issaugota
5 Margarita Vir... Prašome nesunaikinti tokios svarbios mokyklosvisai Žvėryno bendruomenei ir miestui.
6 I.Dockiene ... Noretusi, kad abi mokyklos rinktu 5-tas klases ir nebutu perkrautos!
7 Juozas Cip... Kam reikia naikinti tai, kas gerai veikia? Vaikams keisti mokyklą - reiškia keisti draugus, o tai juos traumuoja, ypač jautresnius.
8 Marius Auš... Mokykla ne tik turi išlikti, bet ji turi persitvarkyti, nes dabar mokykloje vyrauja chaosas ir labai prasta atmosfera.
9 Zilvinas Bar... Susirenkat mokeščius, o mokintis vaikams šalia namų neduodat! Gėda!
10 Inga Vin... Žvėryno vaikai tikrai tilps mokytis šioje mokykloje