DĖL KETINIMO REORGANIZUOTI PANEVĖŽIO MUZIKOS IR DAILĖS MOKYKLAS

570 PARAŠAI

Kategorija:

Panevėžio Dailės mokyklos ir Panevėžio Muzikos mokyklos bendruomenės, nematydamos argumentuotų jungimosi priežasčių ir aiškių motyvų, kategoriškai nesutinka su skubotu Panevėžio miesto savivaldybės administracijos ketinimu reorganizuoti muzikos ir dailės mokyklas jas sujungiant.
Mes, žemiau pasirašiusieji, nepritariame ketinimui sujungti Panevėžio Muzikos ir Dailės mokyklas.

# Vardas Komentaras
1 Lukas
Nesutinku, kad sujungtų dailės ir muzikos mokyklas.
2 Rūta
Neteisinga sujungti dvi visiškai skirtingas meno kryptis.
3 M.
nesutinku su muzikos ir dailės mokyklų sujungimu
4 Rasa
Dailės ir muzikos mokyklų negalima sujungti, tai yra dvi atskiros įstaigos, kurios kartu gyvuoti negali.
5 Greta
Aš esu prieš dailės ir muzikos mokyklų sujungimą, nes šios mokyklos atlieka visai skirtingas veiklas, o jas sujungus sumažėtų ir informacijos kiekis, kurį gauna šias mokyklas lankantys mokiniai.
6 Algimantas
Visiska nesamone jungti iprasta mokykla su galima sakyti specialybes mokykla
7 Monika
Reikia issaugoti dsiles ir muzikos mokyklas kaip atskiras vuens nuo kitos nepriklausomas
8 Gintarė
Dailės mokykla turi išlaikyti savo iddntitetą, o ne būti kažkieno dalimi
9 Vidmantas
Sibilė prašė. Nesąmonę čia darot, menininkai tarpusavyje nustars, muzika ir dailė skiriasi, atsikvošėkit!
10 Gintarė
Nesutinku, kad būsų sujungtos Dailės ir Muzikos mokyklos. Griežtai ne
11 Simona
Noriu išsaugoti dailės mokykla.nes ji man padėjo atsiskleisti ir siekti karjeros. Tik dailės mokyklos mokytojų dėka pasiekiau to ką turiu.manau ji verta buti išsaugota.
12 Žaneta
Panevėžio Vaikų Dailės Mokykla privalo likti nepriklausoma.
13 Justina
Ar baigsis kada nors ta betvarkė,ir pinigų plovimas?
14 Viltė
Nepritariu! Esu baigusi dailės mokyklą ir tai buvo nuostabūs 7-eri metai!
15 Viktorija
Nesutinku su skubotu Panevėžio miesto savivaldybės administracijos ketinimu reorganizuoti muzikos ir dailės mokyklas jas sujungiant
16 Justas
Nematau priežasties dėl ko reikia jungti mokyklas
17 D.
Gerb, Mere, Esu panevėžietė, baigusi Dailės mokyklą studijavau Vilniaus dizaino kolegijoje, dėstytojai apie Panevėžio Dailės mokyklą atsiliepia geriausiais komentarais, visada minėdavo, kad su st
18 Aiste
Jeigu dailes mokykla islaikys savo nepriklausoma varda – islaikys per beveik 50 metu issikristalizavusius bendrijos principus budingus tik jai.
19 Renata
Nepritariu sujungti Panevėžio Muzikos ir Dailės mokyklas
20 Olga
Esu buvusi Dailės mokyklos mokinė ir ir esu prieš sujungimą, nes manau, tai sugadins esmine mokyklos atmosferą, būtina kūrybai ir lavinimuisi. Autonomija tokiai institucijai yra labai svarbi
21 Andrius
Dvi skirtingos mokyklos tik kad viename pastate, mokyklose dailės su muzikos pamokomis nejungiame. Su šiuo jungimusi gali nukentėti vaikų mokimasis ir darbuotojų kvalifikacija.
22 Rita
Dailės mokykla vienintelė įstaiga Panevėžyje taip stipriai prisiliečianti prie augančių vaikų ir paauglių vystymosi.
23 Ieva
Paaiškinkite kodėl daromas toks skubotas sprendimas.
24 Augustas
Reorganizavimas neapgalvotas, nepasitarta su mokytojais, mokiniais, miesto bendruomene.
25 Aistė
Kaip tai padarysit? Kaip įmanoma sujungti muziką ir dailę? Manau, jog čia yra netiesioginis bandymas uždaryti muzikos ir dailės mokyklas.
26 Laura
Galiu tik pasidžiaugti, kad Panevėžio Dailės Mokykla ''paklojo pagrindus'' ir prisidėjo prie mano ateities planų.
27 Dovilė,
Dailės momykloje dėsto (drįstu teigti) vieni geriausių pedagogų Lietuvoje. Tai patvirtina Dailės mokyklą baigusiųjų ir toliau studijas meno specialybėse tęsenčių absolventų rezultatai. Pasidomėkite
28 Marius
Dailes srityje būtinas susikaupimas, pašaliniai garsai manau tik pablogintų situaciją
29 Martynas
Dailė ir muzika yra dvi atskiros sritys. Kaip nepainiojame bankininkystės su kulinarija, nepainiojame ir dailės su muzika.
30 Ugnė
Abi mokyklos turėtų gauti atskiras lėšas savo veiklai vykdyti

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.