DĖL KETINIMO REORGANIZUOTI PANEVĖŽIO MUZIKOS IR DAILĖS MOKYKLAS

570 PARAŠAI

Kategorija:

Panevėžio Dailės mokyklos ir Panevėžio Muzikos mokyklos bendruomenės, nematydamos argumentuotų jungimosi priežasčių ir aiškių motyvų, kategoriškai nesutinka su skubotu Panevėžio miesto savivaldybės administracijos ketinimu reorganizuoti muzikos ir dailės mokyklas jas sujungiant.
Mes, žemiau pasirašiusieji, nepritariame ketinimui sujungti Panevėžio Muzikos ir Dailės mokyklas.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Lukas J... Nesutinku, kad sujungtų dailės ir muzikos mokyklas.
2 Rūta M... Neteisinga sujungti dvi visiškai skirtingas meno kryptis.
3 M. M... nesutinku su muzikos ir dailės mokyklų sujungimu
4 Rasa B... Dailės ir muzikos mokyklų negalima sujungti, tai yra dvi atskiros įstaigos, kurios kartu gyvuoti negali.
5 Greta G... Aš esu prieš dailės ir muzikos mokyklų sujungimą, nes šios mokyklos atlieka visai skirtingas veiklas, o jas sujungus sumažėtų ir informacijos kiekis, kurį gauna šias mokyklas lankantys mokiniai.
6 Algimantas K... Visiska nesamone jungti iprasta mokykla su galima sakyti specialybes mokykla
7 Monika D... Reikia issaugoti dsiles ir muzikos mokyklas kaip atskiras vuens nuo kitos nepriklausomas
8 Gintarė R... Dailės mokykla turi išlaikyti savo iddntitetą, o ne būti kažkieno dalimi
9 Vidmantas V... Sibilė prašė. Nesąmonę čia darot, menininkai tarpusavyje nustars, muzika ir dailė skiriasi, atsikvošėkit!
10 Gintarė A... Nesutinku, kad būsų sujungtos Dailės ir Muzikos mokyklos. Griežtai ne
11 Simona K... Noriu išsaugoti dailės mokykla.nes ji man padėjo atsiskleisti ir siekti karjeros. Tik dailės mokyklos mokytojų dėka pasiekiau to ką turiu.manau ji verta buti išsaugota.
12 Žaneta Z... Panevėžio Vaikų Dailės Mokykla privalo likti nepriklausoma.
13 Justina R... Ar baigsis kada nors ta betvarkė,ir pinigų plovimas?
14 Viltė V... Nepritariu! Esu baigusi dailės mokyklą ir tai buvo nuostabūs 7-eri metai!
15 Viktorija A... Nesutinku su skubotu Panevėžio miesto savivaldybės administracijos ketinimu reorganizuoti muzikos ir dailės mokyklas jas sujungiant
16 Justas P... Nematau priežasties dėl ko reikia jungti mokyklas
17 D. P... Gerb, Mere, Esu panevėžietė, baigusi Dailės mokyklą studijavau Vilniaus dizaino kolegijoje, dėstytojai apie Panevėžio Dailės mokyklą atsiliepia geriausiais komentarais, visada minėdavo, kad su st
18 Aiste D... Jeigu dailes mokykla islaikys savo nepriklausoma varda – islaikys per beveik 50 metu issikristalizavusius bendrijos principus budingus tik jai.
19 Renata B... Nepritariu sujungti Panevėžio Muzikos ir Dailės mokyklas
20 Olga Č... Esu buvusi Dailės mokyklos mokinė ir ir esu prieš sujungimą, nes manau, tai sugadins esmine mokyklos atmosferą, būtina kūrybai ir lavinimuisi. Autonomija tokiai institucijai yra labai svarbi
21 Andrius T... Dvi skirtingos mokyklos tik kad viename pastate, mokyklose dailės su muzikos pamokomis nejungiame. Su šiuo jungimusi gali nukentėti vaikų mokimasis ir darbuotojų kvalifikacija.
22 Rita R... Dailės mokykla vienintelė įstaiga Panevėžyje taip stipriai prisiliečianti prie augančių vaikų ir paauglių vystymosi.
23 Ieva F... Paaiškinkite kodėl daromas toks skubotas sprendimas.
24 Augustas M... Reorganizavimas neapgalvotas, nepasitarta su mokytojais, mokiniais, miesto bendruomene.
25 Aistė L... Kaip tai padarysit? Kaip įmanoma sujungti muziką ir dailę? Manau, jog čia yra netiesioginis bandymas uždaryti muzikos ir dailės mokyklas.
26 Laura P... Galiu tik pasidžiaugti, kad Panevėžio Dailės Mokykla ''paklojo pagrindus'' ir prisidėjo prie mano ateities planų.
27 Dovilė, K... Dailės momykloje dėsto (drįstu teigti) vieni geriausių pedagogų Lietuvoje. Tai patvirtina Dailės mokyklą baigusiųjų ir toliau studijas meno specialybėse tęsenčių absolventų rezultatai. Pasidomėkite
28 Marius Z... Dailes srityje būtinas susikaupimas, pašaliniai garsai manau tik pablogintų situaciją
29 Martynas V... Dailė ir muzika yra dvi atskiros sritys. Kaip nepainiojame bankininkystės su kulinarija, nepainiojame ir dailės su muzika.
30 Ugnė A... Abi mokyklos turėtų gauti atskiras lėšas savo veiklai vykdyti

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!