Apsaugokime Žemųjų Šančių paukščius!

78 PARAŠAI

Adresuota: Kauno savivaldybė
Kategorija:

Šių, 2017 metų, vasario 16-osios įvykiai privalo nebepalikti abejingų, kurie vietoj širdies dar nenešioja akmens gabalo ir kurių vienintelis Dievas nėra pinigai. Žmonės, kuriems rūpi gamta ir jos gerovė, susivienykim ir parodykim, kad nesam abejingi. Padėkime išgelbėti gulbes nuo paikų žmonių ir apsaugokime jas nuo sužalojimų ir mirties. Pasirašykit, pasisakykit ir padėkit pasiekti rankomis uždengtas ausis, kurių nepasiekia prašymai įrengti laidus kitose vietose arba bent jau pažymėti juos taip, kad paukščiai juos pastebėtų ir į juos neatsitrenktų. Padėkite pasiekti ausis tų, kurie ir toliau plaukioja pro Žemuosius Šančius baidarėmis, nors jų prašoma to nedaryti ir nebaidyti šioje vietoje žiemojančių paukščių. Padėkite apsaugoti karališkuosius mūsų paukščius ir užtikrinti jų gerovę. Juk tik dėl žmogaus jie ir lieka čia žiemoti... Tad dar kartą kreipiuosi į visus neabejingus žmones, netylėkite ir padėkite mūsų balsui ne tik pasiekti nenorinčius girdėti, bet ir priversti juos imtis priemonių. Apsaugokime Šančių paukščius!

Na, o tiems, kurie galbūt dar nežino, kokie įvykiai paskatino šios peticijos sukūrimą, straipsnį galite perskaityti čia: http://www.delfi.lt/grynas/gamta/vasario-16-osios-minejimas-kaune-pazymetas-gulbiu-krauju.d?id=73779534 . Nesinori perrašinėti tokių skaudžių įvykių, tad tiesiog paskaitykite patys ir padėkite užtikrinti, kad tai nepasikartotų. Labai prašau jūsų visų, nelikite abejingi!!!

# Vardas Komentaras
1 Evaldas
Pritariu, kad reikia apsaugoti paukščių žiemojimo vietą.
2 Rūta
Paukščiai lieka žiemuot neturėtų būti trikdoma jų ramybė.
3 Rūta
Paukščiai lieka žiemuot neturėtų būti trikdoma jų ramybė.
4 Kristina
Palaikau. Saugokime mūsų mažesniuosius brolius visur ir visada
5 Birutė
Kuo skiriasi Kėdainių tragedija nuo "ypatingo" kauniečių Nepriklausomybės paminėjimo? Esmė ta pati: ir vieni, ir kiti, tikriausiai, nesitikėjo tokios pabaigos, bent aš taip tikiuosi...
6 Rūta
Paukščiai lieka žiemuot neturėtų būti trikdoma jų ramybė.
7 Inga
Jau seniai laikas kažką keisti, kodėl už tai atsakingi tiek laiko nieko nedaro???