Dėl centralizuotai tiekiamos šilumos kainos

Marijampolės savivaldybė savo šilumos ūkį jau 17 metų nuomoja bendrovei „Litesko“, kuri už centralizuotai tiekiamą šilumą pelnosi iš marijampoliečių, priversdama juos apmokėti neadekvačiai dideles šildymo sąskaitas. Šiuo metu šilumos kaina Marijampolės vartotojams yra viena aukščiausių Lietuvoje ir beveik 40 procentų viršija vidutinę centralizuotai tiekiamos šilumos kainą respublikoje.
Mes, žemiau pasirašiusieji, reikalaujame, kad Marijampolės savivaldybės vadovai imtųsi realių ir ryžtingų veiksmų, jog centralizuotai tiekiamos šilumos kaina Marijampolėje būtų sumažinta bent iki vidutinės šilumos kainos Lietuvoje. Ir jei yra reikalinga, raginame nutraukti šilumos ūkio nuomos sutartį su bendrove „Litesko“ bei šilumos ūkį tvarkyti pačiai savivaldybei arba konkurso tvarka išnuomoti sąžiningesniam, mažesnę šilumos kainą galinčiam pasiūlyti šilumos tiekėjui.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Vida
Pritariu visų nuomonei dėl per aukštų šildymo kainų,Gana pelnytis iš dirbanančių žmonių ir pensisnikų.
2 Vitalija
reikalauju, kad kaina būtų sumažinta iki vidutinės šilumos kainos Lietuvoje. Nutraukti sutartį su "Litesko".
3 Greta
reikalaujU, kad Marijampolės savivaldybės vadovai imtųsi realių ir ryžtingų veiksmų, jog centralizuotai tiekiamos šilumos kaina Marijampolėje būtų sumažinta bent iki vidutinės šilumos kainos Lietuvo
4 Alma
Nutraukti sutartį su brangių kainų bendrove LITESKO
5 Laimute
Siluma yra net pigesne Vokietijoje !BEI KAUNE IR Vilniuje
6 Evaldas
Jau laikas mažint kainas, kiek galima jau, susiprotekit jau.
7 Sandra
atsibodo moketi uz ora...kiek gi galima "lobti"....
8 Aušra
Už tai, kad būtų nutraukta sutartis su "Litesko", o viešo konkurso būdu laimėtų įmonė, kuri pasiūlytų pigiausią kainą vartotojui.