Marijai Rekšč - Atimti pilietybę

2 PARAŠAI

Adresuota: Gedimino pr. 40
Kategorija:

Dabartinė Vilniaus savivaldybės merė Marija Rekšč privalo atsistatydinti, nes vykdo antivalstybinę veiklą Lietuvoje. Skatinu LT piliečius visus pasirašyti peticiją, kad Marijai Rekšč būtų atimta pilietybė ir pati būtų ištremta iš Lietuvos su visais antivalstybinę veiklą vykdančiais bendrininkais.
Straipsnis:
Vieną iš Vilniaus r. savivaldybės gatvių pavadinta lietuvius žudžiusios karinės grupuotės dalyvio vardu
http://alkas.lt/2017/04/02/viena-is-vilniaus-r-savivaldybes-gatviu-pavadinta-lietuvius-zudziusios-karines-grupuotes-dalyvio-vardu/

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Rimantas K... Svetimšalis, svetimtautis, neturi teisės dalyvauti politikoje ir tapti kažkokios valstybinės įstaigos vadovu.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!