Kreipimas į Seimą dėl armėnų genocido fakto pripažinimo

74 PARAŠAI

Kategorija:

Atsižvelgiant į pastaruosius įvykius pasaulyje, manau, kad Lietuvos Respublikos Seimas turi priimti rezoliuciją smerkiančią turkų genocidą armėnų atžvilgiu. Pasaulyje nesiliauja spekuliacijos dėl armėnų genocido pripažinimo.
Atsižvelgiant į mūšų tautos liūdna patirti, manau, kad Lietuvos Respublikai būtina pareikšti savo nuomonę šiuo klausimu.

Esu įsitikinęs, kad Lietuvos valstybė turi pripažinti armėnų genocido faktą, nes tai buvo baisus nusikaltimas prieš visą žmoniją.

Esu įsitikinęs, kad kiekvienas pilietinės ir laisvos visuomenės dalyvis vertinantis demokratiją ir gerbiantis žmogaus prigimtines teises turi pasmerkti šį istorinį faktą.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 L. M... jokių jei/ne jei, besąlygiškai turi būti pripažinta
2 leonardas m... jeigu bus pripazintas sovietinis ir nacistinis lietuviu genocidas
3 V. Š... Analogišką peticiją turėtume pasirašyti ir dėl Čečėnų tautos genocido, kuri tebevykdo Rusija.
4 D. A... butina pasmerkti si nusikaltima kuris tapo pirmuoju XX amz. genocidu serijoje.
5 J.Sikorskas ... Vokietija pripazino kalte ir atsiprase uz 2 pasaulini.kuo turkija geresne?Nerodydami atgailos net dabar turkai atrodo kaip naciai.Pagedo turku ivaizdis mano akyse.
6 Pranas L... Pilnai pritariu, genocidas negali būti ignoruojamas, nepriklausomani nuo to ar tai žydų, ar armėnų, ar dar kieno nors.
7 Zygimantas M... Reikia padeti savo likimo draugams... Juk kaip pyksta, kad kitos salys nepripazysta musu sovietu okupacijos!!!