PVM 9% lengvata daugiabučių atnaujinimui

0 PARAŠAI

Kategorija:

Lietuvoje - vis dar dešimtys tūkstančių senų daugiabučių. Juose - šimtai tūkstančių gyventojų. Šildymo kompensacijos jiems nepadės. Jos tik vilkins būtinybę pastatus atnaujinti. Jei to nepadarysime per artimiausius dešimt metų - namai tiesiog ims griūti.
Todėl mes siūlome PVM 9% lengvatą. Ji leis daugiabučių atnaujinimą atpiginti bent dešimtadaliu. Tai - apčiuopiamas paskatinimas. Aktyvesnė renovacija sukurtų tūkstančius papildomų gerai apmokamų darbo vietų. Atnaujinti namai naudos iki 50 proc. mažiau energijos. Jie bus taupesni. Bet Jūs ir patys tai suprantate :)
Taigi, pirmyn. Padėkite sau, artimiesiems, pažįstamiems, kurių tikrai turite tokiuose namuose.
Siekiame šią Peticiją iki 2017-11-01 d. perduoti Seimui. Taip ji galės būti svarstoma iki 2018 m. biudžeto priėmimo.
Peticijos ir kitais klausimais visada laukiu nuomonių: https://www.facebook.com/mantas.varaska

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!