Prašome nutraukti gyvūnų gynėjų persekiojimą

2 285 PARAŠAI

Kategorija:

Mes, pasirašantys Lietuvos Respublikos piliečiai, esame suglumę dėl Tauragės rajone susiklosčiusios padėties. Augintinis.eu leidinio duomenimis abejotinos atsakomybės piliečiai pririšo šunį viduryje plyno lauko baidyti šernų. Jį aptikę gyvūnų gynėjai rado apleistą, kupiną parazitų, iššutusia oda. Šuo sunkiai vaikščiojo, menkai reagavo į aplinką, kentė skausmus. Paaiškėjus, kad išgydyti galimybių nėra, teko gyvūną užmigdyti.
Šuns savininkė Danutė Ramanauskienė apkaltino gyvūnų globėją Andželiką Bajorinaitę šuns vagyste ir nužudymu. Dabar jai keliama byla. Šią situaciją laikome absurdiška, nes pagal turimus duomenis būtent šeimininkai privedė gyvūną iki beviltiškos padėties, o gyvūnų gynėjai visomis priemonėmis bandė jį išgelbėti.
Prašome nutraukti bylą, iškeltą A. Bajorinaitei, ir pradėti tyrimą dėl galimo D. Ramanauskienės elgesio - gyvūno nepriežiūros, dėl kurios jis patyrė kančią ir turėjo žūti.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Evelina L... Gyvūnai nėra daiktai ir jaučia skausmą, kaip ir mes. Privalome jiems palengvinti būtį, o ne skriausti ir išnaudoti.
2 Ramunas S... Jeigu bausime darancius gera, tai kas per velnio salis ta Lietuva?
3 Irma U... Bausti šeimininkus už šuns kankinimą ir privedimą prie mirties!!!
4 Gabija G... Su gyvūnais reikia elgtis atsakingai ir humaniškai!
5 Kristina V... Saulės pirštu neuždengsi (užfiksuota šuns būklė ir gyvenimo sąlygos akis bado, kokių dar reikia įrodymų...)
6 Loreta B... Pagarba Andzelikai ir geda D.Ramanauskienei, sukompromitavusiai savo, kaip mokytojos, varda!
7 Odeta J... Tai gyvuno kankinimas, jis neturejo jokiu salygu. A. Bajorinaites vietoje buciau pasiegusi lygiai taip pat. Tokie zmones, kurie gyvunus laiko tokiomis salygomis turi buti auklejami, jei negali pasirup
8 Rugilė S... Pasirašau, nes jau laikas sustabdyt tokių “šeimininkų“ parazitavimą.
9 Renata K... Trūksta žodžių kas vyksta LT su gyvūnais, gaila....
10 V.Pavardenis ... Reikejo palaikyti bado akcijos dalyvius 'uz teisinguma Lietuvoje'. Delfio ir Lietrycio fanai zvengete. Dabar ziurekite ir dziaukites, tokiu bylu tik dauges ir tik laiko klausimas kol jus patys atsidur
11 Ilona P... Tokius gyvūnų savininkus reikia bausti kuo griežčiau.
12 romualdas m... tur4kit omeny, kad glob4ja 6un5 pa4m4 j5 gelb4dama , nes valstybin4s 5staigos nieko neveik4
13 Audrius N... Bausti policijos pareigūnas laukan iš darbo nestabilumo
14 Rasa Z... Buutinai butina tokius dvikojus grieztai baust didelem piniginem baudom ir priedo maziausiai METUS laiko dirbt viesuosius darbus beeee atlygio.
15 liliana s... kada bus teisibe?zmones pavirto gyvuleis,,tik musu valstibei uz gyvunu gelbijoma,baudziama,,
16 Ligita G... Prašau panaikinti neteisingus kaltinimus Andželikai Bajorinaitei. Šioje situacijoje nugalėjo žmogiškumas, nebuvo galima šunį palikti mirti nepabandžius jo išgyditi kuo greičiau.
17 Auguste M... Reik džiaugtis kad yra tokiu žmoniu kuriem ne visvien
18 Karolina J... Sita absurdo komedija turi baigtis! Suns seimininkai privalo buti nubausti!
19 D. M... Jeigu apršyta situacija tikra, tai bausti reikia kankintoją
20 Bernadeta M... Ši byla, jei išspęsta gyvūno kankintojų naudai, gali tapti viena iš gėdingiausių Lietuvos kaip demokratinės valstybės istorijoje.
21 Laima V... Nutraukti bylą ir bausti šuns savininkus už žiaurų elgesį
22 Meda D... Žmonės kurie gelbėja gyvūnus yra nusikaltėliai.
23 Migle D... Uzsieni uz tokius gyvuno kankinimus seimininkai jau sedetu kalejime ir moketi tukstantines baudas
24 Linas L... Suo buvo gelbejimas ,akivaizdu.Buvusius savininkus reikia bausti uz baisu abejinguma savo augintiniui,nes tai ziauru ka teko mums visiems pamatyti,sitoki apleidima ir net ne prie namu suni laikoma.
25 Kristina L... Čia absurdiškiausia situacija apie kurią esu kada girdėjusi... Akivaizdūs skriaudikai nori nuskriaustojo vaidmens, puldami tą, kuri buvo tikriausia gelbėtoja.Aš jau nebežinau ar gali būti didesnė gėda
26 Vitalija B... Ramanauskienė kaltins visus iš eilės,kad pati nebūtų apkaltinta.
27 D. V... Tik Lietuvoj turbūt taip gali būti, kad padaręs gera, gali būt nubaustas. Fui.
28 Virginija E... Viešinti kankintojų nuotraukas, pavardes, vietoves, pareigas!!!!
29 Milda J... Tikiuosi kad bus atsakomybė už žiaurų elgesį su gyvūnais.
30 Inga D... Be zodziu...tokius seimininkus pacius i ta lauka,tegul patys sernus baido.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!