Prašome nutraukti gyvūnų gynėjų persekiojimą

2 285 PARAŠAI

Kategorija:

Mes, pasirašantys Lietuvos Respublikos piliečiai, esame suglumę dėl Tauragės rajone susiklosčiusios padėties. Augintinis.eu leidinio duomenimis abejotinos atsakomybės piliečiai pririšo šunį viduryje plyno lauko baidyti šernų. Jį aptikę gyvūnų gynėjai rado apleistą, kupiną parazitų, iššutusia oda. Šuo sunkiai vaikščiojo, menkai reagavo į aplinką, kentė skausmus. Paaiškėjus, kad išgydyti galimybių nėra, teko gyvūną užmigdyti.
Šuns savininkė Danutė Ramanauskienė apkaltino gyvūnų globėją Andželiką Bajorinaitę šuns vagyste ir nužudymu. Dabar jai keliama byla. Šią situaciją laikome absurdiška, nes pagal turimus duomenis būtent šeimininkai privedė gyvūną iki beviltiškos padėties, o gyvūnų gynėjai visomis priemonėmis bandė jį išgelbėti.
Prašome nutraukti bylą, iškeltą A. Bajorinaitei, ir pradėti tyrimą dėl galimo D. Ramanauskienės elgesio - gyvūno nepriežiūros, dėl kurios jis patyrė kančią ir turėjo žūti.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Evelina Li... Gyvūnai nėra daiktai ir jaučia skausmą, kaip ir mes. Privalome jiems palengvinti būtį, o ne skriausti ir išnaudoti.
2 Ramunas Sep... Jeigu bausime darancius gera, tai kas per velnio salis ta Lietuva?
3 Irma Usc... Bausti šeimininkus už šuns kankinimą ir privedimą prie mirties!!!
4 Gabija Gor... Su gyvūnais reikia elgtis atsakingai ir humaniškai!
5 Kristina Vik... Saulės pirštu neuždengsi (užfiksuota šuns būklė ir gyvenimo sąlygos akis bado, kokių dar reikia įrodymų...)
6 Loreta Ber... Pagarba Andzelikai ir geda D.Ramanauskienei, sukompromitavusiai savo, kaip mokytojos, varda!
7 Odeta Juo... Tai gyvuno kankinimas, jis neturejo jokiu salygu. A. Bajorinaites vietoje buciau pasiegusi lygiai taip pat. Tokie zmones, kurie gyvunus laiko tokiomis salygomis turi buti auklejami, jei negali pasirup
8 Rugilė Sab... Pasirašau, nes jau laikas sustabdyt tokių “šeimininkų“ parazitavimą.
9 Renata Kub... Trūksta žodžių kas vyksta LT su gyvūnais, gaila....
10 V.Pavardenis ... Reikejo palaikyti bado akcijos dalyvius 'uz teisinguma Lietuvoje'. Delfio ir Lietrycio fanai zvengete. Dabar ziurekite ir dziaukites, tokiu bylu tik dauges ir tik laiko klausimas kol jus patys atsidur