L.Kukuraitis rūpinasi darbo vietomis draugams,bet nevykdo vyriausybės programos dėl Minimalaus Vartojimo Krepšelio

1 PARAŠAI

Adresuota: Seimas, Visuomenė
Kategorija:

Vyriausybė nevykdo savo programos punkto "Socialinių išmokų susiejimas su minimaliu vartojimo krepšeliu"- visi nauji įstatymai ir senų pakeitimai turėjo būti pateikti Seimui 2017 m. III ketvirtį,- tai yra iki spalio 1d., jau vėluojama 45dienos, Naglio Puteikio užregistruotas Civilinio Proceso Kodekso Pakeitimo projektas XIIP-4370(2) pakimba ore (jame numatyta, kad antstoliai negalėtų išskaičiuoti iš skurdžiai gyvenančių žmonių pajamų žemiau tam tikros sumos).
Darbo biržų pervardinimas į užimtumo centrus juk yra labai svarbi priemonė norint atleisti senus darbuotojus ir į šiltas vieteles įkišti savus... Realiai vyriausybėje labiau susirūpinę savo biznių kūrimu, nei žmonėm pažadėtom spręsti problemom.
Reikalaujame skelbti interpeliaciją Socialinės apsaugos ir darbo ministrui Linui Kukuraičiui.

Pasirašyti peticiją

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!