Moderni "Šonaslydžio" aikštelė Kaune

4 PARAŠAI

Kategorija:

Kiekvienais metais atsiranda vis daugiau vairuotojų, ypač žiemą, kurie už "chuliganišką" važinėjimą, dar kitaip vadinamą drift'ą praranda vairuotojo pažymėjimus, padaro avarijas, per kurias kartais nukenčia ir nekalti žmonės, siekiant išvengti pagrinde jauniems vairuotojams teisių praradimo, avarijų gatvėse, kur yra daug pesčiųjų ir kitų transporto priemonių, kurioms gali būti sukelta avarinė situacija, norėčiau jog pasirašytumėte šią peticiją, dėl modernios, privačios drift'o aikštelės pastatymo KAUNE, kur galėtų jaunimas išmegint visas savo galiniais ratais varomo automobilio galimybes iš visos Lietuvos, įgyti vairavimo praktikos nekeliant nei sau, nei aplinkiniams žmonėms pavojaus. Už nustatytą sumą daleiskim vairuotojas galės praleisti valandą aikštelėje, taip pat galėtų būti sukurta keleta naujų darbo vietų, kur Profesionalai Drifteriai laisvu laiku galėtų mokinti vairuotojus šios sporto šakos. Aikštelė turėtų būti pritaikyta, kad veiktų ištisus metus, galbūt turėtų vienoje teritorijoje būti kelios aikštelės, ar kažkas panašaus, kur viena pradedantiesiems, kita tiems kurie turi įgūdžių šiame sporte. Žinoma tokiose aikštelėse vairuotojas turėtų būti atsakingas pats už save, siekiant išvengti bereikalingų problemų, toks dalykas kaip automobilio draudimas aikštelės ribose negaliotų. Žinoma pats automobilis vistiek turėtų būti techniškai tvarkingas. Galbūt į šią peticiją atsižvelgs ne tik Kauno meras, bet ir kitų miestų merai, kuriems patiks ši idėja, todėl linkiu, kad ir jūsų mieste tokia atsirastų, kuo tokių aikštelių atsiras daugiau per visą Lietuvą, tuo labiau sumažinsime skaičių "chuliganiškai" vairuojančių gatvėse.

Pasirašyti peticiją

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!