Moderni "Šonaslydžio" aikštelė Kaune

4 PARAŠAI

Kategorija:

Kiekvienais metais atsiranda vis daugiau vairuotojų, ypač žiemą, kurie už "chuliganišką" važinėjimą, dar kitaip vadinamą drift'ą praranda vairuotojo pažymėjimus, padaro avarijas, per kurias kartais nukenčia ir nekalti žmonės, siekiant išvengti pagrinde jauniems vairuotojams teisių praradimo, avarijų gatvėse, kur yra daug pesčiųjų ir kitų transporto priemonių, kurioms gali būti sukelta avarinė situacija, norėčiau jog pasirašytumėte šią peticiją, dėl modernios, privačios drift'o aikštelės pastatymo KAUNE, kur galėtų jaunimas išmegint visas savo galiniais ratais varomo automobilio galimybes iš visos Lietuvos, įgyti vairavimo praktikos nekeliant nei sau, nei aplinkiniams žmonėms pavojaus. Už nustatytą sumą daleiskim vairuotojas galės praleisti valandą aikštelėje, taip pat galėtų būti sukurta keleta naujų darbo vietų, kur Profesionalai Drifteriai laisvu laiku galėtų mokinti vairuotojus šios sporto šakos. Aikštelė turėtų būti pritaikyta, kad veiktų ištisus metus, galbūt turėtų vienoje teritorijoje būti kelios aikštelės, ar kažkas panašaus, kur viena pradedantiesiems, kita tiems kurie turi įgūdžių šiame sporte. Žinoma tokiose aikštelėse vairuotojas turėtų būti atsakingas pats už save, siekiant išvengti bereikalingų problemų, toks dalykas kaip automobilio draudimas aikštelės ribose negaliotų. Žinoma pats automobilis vistiek turėtų būti techniškai tvarkingas. Galbūt į šią peticiją atsižvelgs ne tik Kauno meras, bet ir kitų miestų merai, kuriems patiks ši idėja, todėl linkiu, kad ir jūsų mieste tokia atsirastų, kuo tokių aikštelių atsiras daugiau per visą Lietuvą, tuo labiau sumažinsime skaičių "chuliganiškai" vairuojančių gatvėse.

Pasirašyti peticiją

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.