Išsaugokime katalikišką Šv. Mato gimnaziją

Mes, žemiau pasirašiusieji Šv. Mato gimnazijos bendruomenės nariai, reikalaujame, kad Kauno savivaldybė pratęstų panaudos sutartį ir Šv. Mato gimnazija galėtų veikti ir tęsti katalikišką ugdymą.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Gintaras U... Prašau, leisti tęsti toliau savo ugdomąjį darbą Kauno šv. Mato katalikiškajai gimnazijai
2 Laimutė Š... Krikščioniškų vertybių ugdymas ir pagarbi tolerancija kitokių įsitikinimų žmonėms - labai vertingas šios mokyklos privalumas.
3 Kazys K... Aš už katalikišką ugdymą. Jo trūksta Lietuvai.
4 Jūratė L... Leiskite tęsti gerus vaisius nešančius vaikų UGDYMO darbus.
5 Vitalija B... Noriu, kad mano anūkai lankytų katalikušką mokyklą.
6 Jurga M... Už jaunimą, kuris turėtų nesavanaudišką vertybių sistemą ir nebijotų atsakomybės
7 Valdareza Š... ARTĖJA LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS 100 METŲ JUBILIEJUS, O PONAI RODO "VALDŽIĄ", PASIRODO ŽODŽIAIS O NE ŽYGIAIS MES TĖVYNĘ MYLIME !! PALAIKYSIU MALDA
8 Lina J... Katalikiškas ugdymas nešantis viltį ateities jaunimui.
9 Birutė S... planuojantys leisti įšv. Mato gimn. vaiką mokytis
10 Živilė M... Klausimas, ar tai daroma dėl mūsų vaikų, ar dėl verslininkų pajamų didinimo?:) aš už, kad Šv. Matas išliktų!
11 Inga M... Mano vaikas, lanko 2 klasė. Jam būtų sunku keist mokykla. Priprast prie kitų mokinių, ir mokytojos. O kur dar vaiko saugumas, juk panemunėi nėra mokyklų. Reiktų važinėti į miesto centrą.
12 Vitalija G... Katalikiškas ugdymas mūsų laisvo žmogaus ateičiai
13 Gitana Z... Katalikiškame krašte reikia globoti katalikišką mokyklą
14 Renata ... Aš palaikau tuos, kurie už gimnazijos tolesnį gyvavimą
15 TAUTVYDAS A... Iš šalies sudėtinga komentuoti savivaldybių sprendimus, bet katalikiškų švietimo įstaigų veikla praturtina visą švietimo sruktūrą.
16 Nijole Š... Neužverkite mokyklų ir gimnazijų. Kokią matote Lietuvos ateitį be jaunimo švietimo. Susirūpinkite tokiu savo elgesiu ir ketinimais.
17 Laura A... Džiaugiuosi žmogiškųjų vertybių ugdymu Šv.Mato gimnazijoje.
18 A.Kondratavičienė ... Norime, kad mūsū vaikai mokytųsi katalikiškoje mokykloje.
19 Vitalijus P... Mes ne milijonieriai kad eiti į licėju. Mums gerai ir katalikų mokykla
20 Neringa V... Kad liktu gimnazija as labai patenkinta gimnazijos Vadovu ,mokytojais ir Mano vaikui ten gera
21 Juliux D... Sv.Mato gimnazija yra 10000000000000000000000000000000000 kartu geresne uz liceju.
22 Kęstutis Š... Vaikų tėvai vienodai moka mokesčius, nežiūrint į tai valstybinėj ar katalikiškoj jie mokosi.
23 Lina D... Kiekviena reforma ar pokyti, pirmiausia reiškia chaosą. Leiskime mokyklai plėtotis. Džiaugiamės pokyčiais mokykloje ir įsiklausymu į tėvų nuomonę.
24 Ieva Ą... Prašau leisti krikščioniškoms vertybėms ir toliau skleisti bei augti. Ši mokykla tikrai tuo rūpinasi!
25 Saulius A... Esu šios gimnazijos valdybos narys. Gimnazija perspektyvi, katalikiška. Bendruomenė stipri, ugdymo rezultatai ir kokybė auga.
26 Aistė C... Mokyklos vertybes labai atitinka brandžios asmenybės ugdymą
27 Sigita G... Aš, mano vyras, ir mano abu vaikai baigė šią mokyklą. Tai tikrai puiki mokykla....leiskit, ir netrukdykit jai išlikti tokia, kokia ji pati siekia būti....
28 AušravAdomavičiūtė ... Mokykla turi likti katalikiška. Mero noras nepratęsti sutarties rodo bepagarbą mokyklos bendruomenei.
29 Daiva N... Už katalikiską panemuniečių šv. Mato gimnaziją.
30 Živilė K... Uzurpuoti mokyklas dėl privačių interesų - kriminalas

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!