Už dvigubą pilietybę

Iniciatyvinės grupės “Už dvigubą pilietybę“ peticija:
„Neleisdami savo piliečiams įtvirtinti jų ryšio su kita ES valstybe nare teisiškai, nepagrįstai apribojame jų teisę į laisvą judėjimą ir galimybę kurti savo gyvenimą kitoje ES valstybėje narėje. Nors formaliai tokie žmonės yra laisvi apsigyventi kitoje valstybėje ir ten kurti savo gyvenimą, realiai tokie asmenys turi susitaikyti, jog negalės visiškai laisvai įgyti tos valstybės pilietybės, o apsisprendę ją įgyti, turės paaukoti savo ankstesnę, t. y. Lietuvos pilietybę“ /Žygimantas Povilionis, DELFI 2017.10.17 publikacija/
Mes, iniciatyvinės grupės “Už dvigubą pilietybę“ nariai manome, kad Lietuvos Respublikos piliečiai, gyvenantys ir dirbantys užsienyje niekada neturėtų jaustis svečiais savoje šalyje, kurioje gimė ir augo, mokėsi ir dirbo, mylėjo ir kentėjo. Daugelis jų gynė Lietuvos nepriklausomybę tą lemtingą Sausio 13 dieną. Su didžiuliu džiaugsmu jie būna Lietuvoje, lankydami savo tėvus, brolius bei seseris, draugus ir pažįstamus.
Niekas neturi teisės atimti iš jų Lietuvą Tėvynę ir jos pilietybę. Jie turi turėti teisę grįžti namo. Niekas neturi teisės atimti iš mūsų, gyvenančių Lietuvoje, ar kitaip apriboti bendravimą ir santykius su svetur esančiais. Mums dvigubos pilietybės reikia nei kiek nemažiau. Dviguba pilietybė mums reikalinga tam, kad mes išdidžiai galėtume pasakyti:
„Mūsų yra daugiau nei trys milijonai“
Todėl mes kreipiamės į Lietuvos Respublikos Prezidentę, Lietuvos Respublikos Seimą, Lietuvos Respublikos Vyriausybę prašydami padaryti viską, kad mūsų būtų kuo daugiau, kad mes būtume stipresni ir, kad mūsų Konstitucijoje būtų įtvirtintas dvigubos pilietybės teisinis statusas.
Referendumo atveju kviečiame visos Lietuvos gyventojus pasakyti „TAIP“ dvigubai pilietybei.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Darius
2020-03-03 / 22:56
po 2 metu gausiu galimybe igyti Vokietijos pilietybe. jeigu nebus paticija ivikdyta, nors ir labai gaila - atsisakysiu LT pilietybes. as uz dviguba pilietybe
2 Neskelbiama
2020-01-19 / 19:35
Daugelis ES šalių gyventojų turi teisę turėti dvi pilietybes. Tokiai mažai Lietuvai tai didžiulis praradimas...
3 Neskelbiama
2019-04-21 / 22:25
Nesutinku, kad būtų suteikiama pilietybė užsienyje gyvenantiems lietuviams! Jei pasirinko gyventi kitoje šalyje, tegul atsisako pilietybės. Nekalbu apie tuos, kas laikinai išvažiavę užsidirbti pinigų.
4 Egle
2019-04-17 / 10:56
Noriu didžiuotis, kad esu lietuvė ir ja išlikti.
5 Kristina
2019-04-05 / 00:15
As esu gimusi ir gyvenusi Lietuvoje 35 metus ir noriu issaugoti Lietuvos pilietybe, kuri man ir priklauso.
6 Roberta
2019-04-05 / 00:12
Nenoriu prarasti Lietuvos pilietybės kurią įgyjau gimusi Lietuvoje.
7 Neskelbiama
2019-03-16 / 20:51
Laisve rinktis, kodel issizadeti Lietuvos pilietybės jeigu gyveni kitoje šalyje
8 Daina
2019-03-11 / 09:35
Sutinku nes yra daug zmoniu kurie yra Lietuviai, isvyko del blogo gyvenimo bet noretu sugristi nes jie Lietuviai o ne Anglai, Airiai ir tp.
9 Neskelbiama (Kaunas)
2019-01-03 / 18:32
Net ir būdami svetur, turime jaustis Lietuvos piliečiais.
10 Dominyka
2018-10-18 / 09:55
Aš pasirašau, kad vaikai galėtu turėt dviguba pilietybia Lietuvoje
11 Nijole
2018-07-30 / 18:18
kad mūsų Konstitucijoje būtų įtvirtintas dvigubos pilietybes statutas
12 Karolis
Gyvenu/mokausi Danijoje, labai norėčiau išsaugoti savo Lietuviška pilietybė, nes esu Lietuvis ir juo visa laiką noriu būti!
13 Birute
Esu asmeniskai apdovanota ordinu ir dviem medaliais uz laisves ir zmogaus teisiu gynyba komunistiniu laikotarpiu. Gyvenu Londone, turiu Britu pasa. Lietuviskas pasas panaikintas.Manau,tai neteisinga,
14 Edvardas
Duokit zmonems nepriklausomybe. "Nepriklausoma Lietuva"
15 M.Kastanauskas
Širdyje visada LT piliete, nesvarbu kad ji atimta neteisėtai .
16 Ingrida
Už ir tik už!! leiskit pilieciams patiem pasirinkti
17 Juozas
Žmonėms ižvaritiems iš savo tėvynės Lietuvos, butinai reikalinga dviguba pilietybė
18 Evelina
Neturėdami kitos šalies pilietybės, lietuviai dažnai neturi ir pilnų tos šalies piliečių teisių. Atimti gimtosios šalies paso neturite teisės - užaugus Lietuvoje, jis yra mūsų kančių simbolis.
19 Monika
Ypatingai svarbu Lietuvai ir jos vaikams, gyvenantiems uzsienyje ir bandantiems uzkariauti pasauli, kuri po to atnes atgal i Lietuva
20 Irena
pilietybiu atemimas yra nusikaltimas tautai - tolygus genocidui.
21 Raimonda
Visi mes ją gavome užgimę, niekas neturi teisės jos atimti!
22 Aida
nesinori prarasti lietuvos pilietybes bet jei teks tai tik lietuvos kalte
23 Kristina
Nesinori prarasti pilietybės ypač kalbant apie vaikus, norisi , kad šaknys išliktų . Jei nebus įmanoma dviguba pilietybė, teks rinktis tą , kur kuri pranašauja geresnią ateitį,kad ir kaip bebūtų gaila
24 K.
Pasirašau. Kodėl MES negalime turėti dvigubos pilietybės, o V. Adamkus galėjo turėti?
25 Virginija
Apribodami pasirinkti pilietybe ir nesuteikdami galimybes i dviguba pilietybe atimate galimybe gryzti i Lietuva isvykusiems. Daugumas isvyko uzsidirbti ir pagerinti gyvenima ir gryzti i Lietuva.
26 Vesta
Sutinku su peticija kad yra musu teise gyventi gimtoj. Lietuva priverte zmonems isvaziuoti is Lietovos del darbu, ir tuo paciu kaltina lietuvos piliecius is economiskas problemas. Aciu
27 Egidijus
Esu 1991 metų SKAT operatyvinio būrio, iš kurio išaugo KASP YPT ir dabar SOP Aitvaras, narys, gynęs Parlamentą, dabar emigrantas JK. Gavęs pastarosios pasą būsiu keistas JK pilietis istorine prasme.
28 Neringa
Butina priimti dviguba pilietybe. Ne tik del musu , bet ir musu vaiku, kurie yra pazindinami su lietuviu kalba ir valstybe.
29 Roma
Nepraraskime savo pilieciu ribofami ju teises i dviguba pilietybe
30 Lijana
Būtina dviguba pilietybė,kitu atveju Lietuvoje liks tik senjorai ir pijokai. Tikrai mastau priimti Norvegijos pilietybę,juolab kad sūnus ten gimė

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (561)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (240)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.