Reikalaujame Rytį Vyšniauską ATŠAUKTI iš "Žalgirio" komentavimo

Klausykit, Kauno "Žalgiris" žaidžia ISTORINĮ sezoną, suprantat? Viskas, atrodo, gerai - geriausias Europoje treneris, geriausi fanai, geriausia ir gausiausiai lankoma arena ir taip toliau, tačiau viską gadina vienas dalykas - komentatorius Rytis Vyšniauskas.

Jis drįsta kritikuoti trenerio sprendimus, kartais pasako kokį aštresnį žodį apie žaidėjus, žodžiu, tikrai nepakankamai palaiko "Žalgerį". Aš žiūriu rungtynes per LIETUVIŠKĄ kanalą (nu ok, yra estiškai ir latviškai), todėl noriu, kad ir komentatoriai palaikytų LIETUVIUS. Kai komentuoji užsienio komandas, tai gali kalbėt ką nori, man asmeniškai nesvarbu.

Peticiją kviečiu pasirašyti iki sausio 11 dienos, kad sausio 12 susitikimą su "Unicaja" jau galėtume stebėti su komentatoriumi, kuriam "Žalgiriukas" rūpi tiek, kiek rūpi man ir TAU.

Nemiegok - pasirašyk šią peticiją!

Linkėjmai
PONAS INKOGNITO

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Ugnius Š... Grįžk į "LALAILA" Vyšniauske, blet :)
2 T.L ... O dangau. Pagaliau kažkas išdrįso prabilti. Vietoj Ryčio galėtų priimti žmogų, kuris yra bent kiek krepšinį supranta. Apie futbolą net nešneku.
3 Arvydas D... Meskit ir Čeponį, noriu Grikštaitės ir Meškonio duedo
4 Karolis K... Prastai komentuoja varžybas, norisi komentaroriaus kuris bent kiek palaiko Kauno Žalgirį!
5 A... tiap pat vietoj tu vadinamu komentatoriu skraidinimo su komanda i varzybas uzsieni algas pakelt galima pagaliau
6 BrokeBack ... BrokeBack BrokeBack BrokeBack BrokeBack BrokeBack BrokeBack BrokeBack BrokeBack BrokeBack BrokeBack BrokeBack BrokeBack
7 Tomas K... 100% PALAIKAU IDĖJĄ, NELEISTI GADINTI LEGENDINIO LEGENDINĖS KOMANDOS SEZONO
8 Edvardas Č... geriau jau Ovidijus grįžtų prie dainavimo nekomentavęs
9 Robertas P... Grąžinkit širdžių komentatorių Robertą Petrauską
10 svetlana ... когда я получу обещанное 10 евро за петицию?
11 Nerijus K... nakagi pritariu, reik duot komentuot labiau patyrusiems
12 Ramūnas K... Tolimesnę Ryčio galimybę komentuoti Žalgirio kovas parodys VMI tyrimas
13 V.Čeponis ... Dėl savo saugomo tapatybės neatskleisiu, bet karts nuo karto tenka padirbėti su Ryčiu, todėl džiaugiuosi, kad peticijos autorius neatkreipė dėmesio į mane #hohohohoho
14 A.Milaknis ... Pasirašau, nes man sunkiau įmest kai jis mane kritikuoja.

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!