Prieš Didvyžių socialinių globos namų pertvarką

114 PARAŠAI

Kategorija:

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija vykdo pertvarką, kurios pagrindinis tikslas – asmenis, turinčius proto ir psichikos negalią, integruoti į bendruomenę. Viena iš įstaigų, kurios laukia dideli pokyčiai – Vilkaviškio rajono Didvyžių socialinės globos namai. Planuojama dalį, o gal ir visus šioje įstaigoje gyvenančius 285 asmenis iškelti į visame rajone išsibarsčiusius grupinio gyvenimo namus.Iki 2030 metų Didvyžių pensionatas išnyks, bus išdraskyta visa sukurta materialinė bazė. Vilkaviškiečiai pasisako prieš tokią šių globos namų pertvarką.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Sandra C... Gal jau užtenka viską griauti? Gal pirmiausia reikėtų pagalvoti, gerai pagalvoti, sutvarkyti bazę, o po to draskyti?
2 Rita L... Prieš tokį sprendimą.Ar dar Lietuvoje mažai tragedijų kurias sukelia psichikos negalią turintys asmenys? Kas apgins sveikus žmonės nuo psichinių ligonių?
3 Daiva K... Tai didžiausia klaida, kurią žadama padryti, Ši reforma tikrai neturi ateities ir yra žalinga.
4 Rūta M... PRIEŠ Kas apsaugos visuomenę nuo agresyvių psishiškai neįgalių žmonių?
5 Irma M... Turbūt mūsų valdžia daugiau neturi kuo užsiimti, kaip tik viską naikinti arba reorganizuoti. ..
6 Liveta S... dabar yra ir taip nesaugu... Tai kas bus kaip juos integruos?
7 N.Steponaitienė ... Kas pasirūpins ligoniais, maistu, šiluma, saugumu, jei apgyvendins atskirai? Baisu pagalvoti, kas laukia sūnaus. Mano gyvenimas apsivers dar kartą...
8 Edvinas M... tai gal paleikim zveris is zoologijos sodu...tegul integruojasi
9 Inga K... PRIEŠ. Reforma yra per staigi ir neapgalvota, tam nėra paruošti nei miestiečiai, nei neįgalieji, nenaudingas ir neapgalvotas lėšų švaistymas...turbūt žmonės neįsivaizduoja kiek e..bus išleista tam..
10 Renolda K... Apsaugokime silpnus, nors to ir nesuprantančius Dievulio kūrinius
11 Laura V... Tikrai prieš. Ir taip nesaugu. O dar tokie į laisvę išvis neis net vaiku išleisti į lauka. Baisu ko tik nesugalvoja.
12 Augustė ... Tie zmones nesugeba savimi pasirupinti.gyvenu netoli todel puikiai zinau kokia priezura yra jiems skirta globos namuose.Jei jie prades gyventi savarankiskai jie netures ne ka valgyti ,ne ka apsirenkti
13 Evelina M... Tai yra absurdas. Globos namuose gyventojams suteiktos puikios sąlygos, nauji remontai ir viskas veltui?
14 Kristina S... Ir taip per daug laisveja vaiksto psichiniu ligoniu .o jai dar siuos i visiomene paleis tai bus isvoso nesaugu
15 Gitana P... Kategoriškai nesutinku. Ši reforma pasmerkta žlugimui. Nukentės miesteičiai, neįgalūs žmonės, paveldo objektas, bus veltui išmėtyti pinigai ir nebus atsakingų
16 ŽYDRŪNĖ G... Kategoriškai nesutinku pertvarkai Didvyžių soc. globos namuose