Prieš komercinę žvejybą Lietuvos vidaus vandenyse

Dėl komercinės žvejybos uždraudimo Lietuvos vidaus vandenyse visiems laikams!!!
Mes norime saugoti gamta ir jos išteklius!!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Virgilijus G... griežtai ,uždrausti visiems laikams ,verslinę žvejybą
2 Vincas R... verslininke,augink ir pardavinek,o kas priklauso visiems neliesk
3 Jonas a... Versline zukle visada buvo nuostolinga ,nesuprantu kodel vel tai jiems parupo
4 Saulius T... Prieš komercinę žvejybą Lietuvos vidaus vandenyse
5 arunas p... kokio dydzio žuvys turguje ,,,,mėgėjas neišsimoketų baudų brakoneriavimas totalus
6 S. G... Uzdrausti komercine zvejyba visusose vidaus telkiniuose visiems laikams
7 Gediminas B... Aš prieš tinklų(verslininkų)grąžinimą į Lietuvos vidaus vandenis
8 Ramunas m... Tikrai uzdrausti reikia jokiais budais neleisti vel kosti ezerus
9 Justinas J... Žmogus su tinklu yra brakonierius ir taškas nesvarbu ar legaliai ar ne
10 Juras A... Amoralu leisti legalius brakonierius į mūsų lėšomis įžuvintus telkinius.Nuostabi Lietuvos gamta ir žuvingi ežerai į tą patį biudžetą leis įnešti N kartų didesnes įplaukas ir didinti Lietuvos žinomumą.
11 Mindaugas Z... Didelėmis pastangomis ir lėšomis, gautomis iš megėjiškos žvejybos licenzijų buvo atkuriami žuvų ištekliai. Verslinininkai dykai atsikūrė išteklius ir dabar vėl juos sems
12 Kęstutis T... Aš prieš komercinę žvejybą Lietuvos vidaus vandenyse
13 Mikas V... Uzdrausti "verslininku zveju" legalu brakonieriavina
14 Andrius B... Pasirašau prieš komercinę žvejybą vidaus vandenyse.
15 S.Kungys ... Nepritariu komercinei žvejybai Lietuvos vidaus vandenyse
16 Audrūnas K... Nepritariu komercinei žvejybai Lietuvos vidaus vandenyse
17 Eimantas p... Jokiu zvejybu. Tegu kasasi tvenkinius ir tegu daudosi ja. O as sakau NE
18 Jonas P... Uždrausti verslinę žvejybą vidaus vandenyse visiems laikams
19 Valerijus J... Uždrausti verslinę žvejybą vidaus vandenyse visiems laikams.
20 Vidas G... Juk žuvų išteklių atstatymui buvo naudoti žvejų mėgėjų sunešti pinigai parduodant leidimus žvejybai.Tuos išteklius kurie buvo pasiekę kritinį tašką būtent del šių verslininkų ūkinės veiklos.
21 Saulius G... Nejuokaikit. Skaciai pasako kas naudingiau LR ekonomikos atzvilgiu. Versline zvejyba gali paillaikyti tik visiskas neismanelis ir verslininkas/seimo narys, kuriam tai naudinga asmeniskai.
22 Kęstutis S... vėl dykaduoniai brakonieriai sujudo,NE versliniam brakonieriavimui
23 virgis j... uždrausti komercinę žvejybą Lietuvos vidaus vandenyse visiems laikams
24 Tomas N... uzdrausti visa versline zvejyba.jie kaip grobuonys.isgaudo.neizuvina.nemaitina.nepriziuri aplinkos.o nori tik pinigu.dar pasodinciau visus kokiem porai meteliu.galetu ramiai pasedeti ir pasvarstyti.
25 Vytautas D... Ne verslinei zvejybai vidaus rajoniniuose ir valstybiniuose vandenyse
26 Egidijus R... Vienareikšmiškai prieš verslinė žvejybą vidaus vandenyse. Nes pridėtinė vertė kurią sukuria mėgėjai akivaiždžiai didesne keletą kartų.
27 A.Gintautas s... Būtina kuo plačiau skelbti partijas ir seimo narius , kurie tarnauja legalizuotiems brakonieriams
28 Darius T... Kategoriškai prieš verslinę žūklę vidaus vandens telkiniuose.
29 TADAS ... Aš proeš komercine žvejyba Lietuvos vidaus vandenyse ir Kuršiu mariose
30 Viktoras D... Kad išsaugoti ežerus žuvingus savo vaikams,anūkamsir proanūkiams o ne tuščias pelkes.

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.