Už "Kiaušinio" skulptūros išsaugojimą.

218 PARAŠAI

Kategorija:

Jau kelioliką metų Pylimo, Šv. Stepono ir Raugyklos gatvių sankryžoje stovinti skulptūra "Kiaušinis" tapo vienu labiausiai atpažįstamų kvartalo simbolių. Kiekvieną dieną jis fotografuojamas dešimčių ir šimtų miesto svečių, yra populiari susitikimų vietą ir, kas svarbiausia - puikia dera prie gretimais stovinčio 43 numeriu pažymėto eklektikos stiliaus namo Nr. 43. Mes, kvartalo gyventojai ir kiti suinteresuoti Vilniaus viešosiomis erdvėmis piliečiai, prieštaraujame Vilniaus Savivaldybės sudarytos komisijos nutarimui finansuoti projekto, įvardinto, kaip "patobulinti kiaušinio skulptūrą į mechanizuotą akustinį ir besitransformuojantį į judesio, garso ir šviesos gaivalą." vykdymą. Norime, jog visų pamėgta skulptūra liktų savo vietoje ir prašome nujajam objektui paieškoti kitos, dar neturinčios savito paminklo vietos.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Diana Sab... Kiaušinis tinka tai vietai ir yra kvartalo simbolis
2 Lina Lep... Kiaušinis turi vieną įdomesnių vilnietiškų istorijų. Gimęs Užupyje, persikraustęs į Stepono skverą - visur buvo pamėgtas žmonių ir saugotas.
3 Judita Špo... Nereikia “tobulinti” to, kas jau tapo miesto savastimi.
4 Inga Tul... Teisingas reikalavimas. Naujiems projektams - naujos erdvės.
5 Judita Špo... Nereikia “tobulinti” to, kas jau tapo miesto savastimi.
6 Daumantas Bau... Šis paminklas labai puošia skverą ir, nemanau, kad kažkokia instaliacija ten tiks labiau. Statykite Naujininkuose - ten paminklų trūksta
7 Gabija Kir... Nenoriu,kad griautu kiausini, jis šv. Stepono gatves jaukus ir paprastas akcentas, siuolaikines pop instaliacijos tik gadina miesto charakteri. Jau sotu pop kulturos, palikim tikro autentiskumo.
8 Virginija Jas... Kiaušinis juk gyvybės simbolis - turi būti išsaugotas
9 Arturas Zuo... Tai unikali skulptūra ir Užupio respublikos dovana, turi išlikti, nes tapo šio rajono simboliu.
10 Agnieška Kov... Pritariu peticijos tekstui. Vilniuje yra kitų erdvių, kurios tik ir lauktų įdomesnių objektų.