Už "Kiaušinio" skulptūros išsaugojimą.

218 PARAŠAI

Kategorija:

Jau kelioliką metų Pylimo, Šv. Stepono ir Raugyklos gatvių sankryžoje stovinti skulptūra "Kiaušinis" tapo vienu labiausiai atpažįstamų kvartalo simbolių. Kiekvieną dieną jis fotografuojamas dešimčių ir šimtų miesto svečių, yra populiari susitikimų vietą ir, kas svarbiausia - puikia dera prie gretimais stovinčio 43 numeriu pažymėto eklektikos stiliaus namo Nr. 43. Mes, kvartalo gyventojai ir kiti suinteresuoti Vilniaus viešosiomis erdvėmis piliečiai, prieštaraujame Vilniaus Savivaldybės sudarytos komisijos nutarimui finansuoti projekto, įvardinto, kaip "patobulinti kiaušinio skulptūrą į mechanizuotą akustinį ir besitransformuojantį į judesio, garso ir šviesos gaivalą." vykdymą. Norime, jog visų pamėgta skulptūra liktų savo vietoje ir prašome nujajam objektui paieškoti kitos, dar neturinčios savito paminklo vietos.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Diana
Kiaušinis tinka tai vietai ir yra kvartalo simbolis
2 Lina
Kiaušinis turi vieną įdomesnių vilnietiškų istorijų. Gimęs Užupyje, persikraustęs į Stepono skverą - visur buvo pamėgtas žmonių ir saugotas.
3 Judita
Nereikia “tobulinti” to, kas jau tapo miesto savastimi.
4 Inga
Teisingas reikalavimas. Naujiems projektams - naujos erdvės.
5 Judita
Nereikia “tobulinti” to, kas jau tapo miesto savastimi.
6 Daumantas
Šis paminklas labai puošia skverą ir, nemanau, kad kažkokia instaliacija ten tiks labiau. Statykite Naujininkuose - ten paminklų trūksta
7 Gabija
Nenoriu,kad griautu kiausini, jis šv. Stepono gatves jaukus ir paprastas akcentas, siuolaikines pop instaliacijos tik gadina miesto charakteri. Jau sotu pop kulturos, palikim tikro autentiskumo.
8 Virginija
Kiaušinis juk gyvybės simbolis - turi būti išsaugotas
9 Arturas
Tai unikali skulptūra ir Užupio respublikos dovana, turi išlikti, nes tapo šio rajono simboliu.
10 Agnieška
Pritariu peticijos tekstui. Vilniuje yra kitų erdvių, kurios tik ir lauktų įdomesnių objektų.
11 Agnė
Pritariu peticijoje dėl 'Kiaušinio' skulptūros išsaugojimo išsakytoms mintims
12 Tomas
Atrodo kad yra neteisingas pinigu paskirstymas. Atsižvelgiant į sąmatos vaizdas susidaro kad pinigai skiriami prasilenkia su realybe ir dalis jų bus panaudota savanaudiškiems tiksms
13 Modestas
Transformuoti kiaušinį į gaivalą prie konteinerių, ta prasme ?
14 O.
Reikia kad kiausinis liktu savo vietoi. Priestaraujame ir mes Pylimo 43 namuo gyventoja
15 Rūta
Prašau palikti šią skulptūrą. Ji labai graži.
16 edvard
geriau pinigus skirti aikstes, saligatviu atnaujinimui, apsvietimo pakeitimui, siuksliu konteineriu sutvarkymui
17 Daiva
Kiausinis nėra savivaldybės nuosavybė -- jį sukūrė Užupio bendruomenė kaip garsiojo Užupio Angelo prototipą ir pardavė nekilnojamojo turto vystytojams kaip paskatą Naujamiesčio bendruomenei.

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (561)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (240)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.