Dėl centralizuotai tiekiamos šilumos kainos mažinimo

Marijampolės savivaldybėje bendrovės „Litesko“ centralizuotai tiekiamos šilumos kaina yra viena didžiausių Lietuvoje ir beveik 40 procentų viršija šalies vidutinę šilumos kainą. Dėl šios priežasties marijampoliečiai apmokėjimui už šildymą išleidžia didelę dalį savo pajamų, o kai kurie dėl to net vos gali pragyventi. 2017 metais savivaldybė prisiėmė įsipareigojimą siekti, kad centralizuotai tiekiamos šilumos kaina Marijampolėje būtų sumažinta bent iki vidutinės šilumos kainos Lietuvoje, tačiau iki šiol jokių realių žingsnių nepadaryta.
Mes, žemiau pasirašiusieji, reikalaujame, jog Marijampolės savivaldybės vadovai nenuolaidžiautų privačiam šilumos tiekėjui ir neatidėliotinai imtųsi konkrečių veiksmų įgyvendinti savivaldybės veiklos prioritetą dėl centralizuotai tiekiamos šilumos kainos mažinimo tam, kad marijampoliečių gaunamos sąskaitos už šilumą nebūtų didesnės negu vidutiniškai Lietuvoje.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Aistė J... Juokinga tai kad už tokius pinigus bent sildytu normaliai
2 Ingrida k... Labai brangus šildymas. Jeigu net abu dirbantys nebegeba išlaikyti savo atžalų. Negali vaikų išleisti į norimus būrelius nes daug algos paliekama šildymui.
3 Rasa Ž... Laikas griežtai kontroliuoti privatininku savivalę ir už tai bausti!
4 Evelina J... Smagu, kaip už šiluma moki virs 100 euru, o kambari temperatura 16 laipsniu :) ir skambinant i litesko, pradejus sakyt kad mazai silumos jie sugeba numest rageli :))))) well done
5 Renata D... Uz silumos kainu mazinima!Tuoj ir paskutiniai zmones emigruos,nes netures uz ka susimoket sildymo kaina!
6 Vaida L... Trečdalis atlyginimo vien Litesko reikia atiduot...
7 Valda D... Už logiškas šilumos kainas,šįkart mėnesį už šildymą teks sumokėti net 37%atlyginimo,ar čia normalu?
8 Aurelija Č... Pats laikas kažką daryti, nes jau atsibodo žiūrėti kokias sąskaitas gauna kai kurių namų gyventojai!!! Kažkas nenormalaus!!!
9 Paulina S... Sildymo kainos prasilenke su realybe. Jos labai dideles
10 Deividas. Š... Uz saltus radijatorius reike moketi. Uz silta vandeny kur atsijunges ir reik moketi neva pasildymo kaina kaskokia bet nezinau ka jie ten sildo.
11 Jurgita V... Kodel turiu moketi šimtus eurų uz negyvenama buta?!!!!!