Privažiavimas prie Vasaros Estrados

89 PARAŠAI

Kategorija:

2017m. rudenį atsirado naujas ženklas (413 Pėsčiųjų ir dviračių takas) draudžiantis privažiuoti su automobiliu prie Klaipėdos vasaros koncertų estrados iš P. Lideikio gatvės ( https://goo.gl/jUj8JL ). Manau, kad šis ženklas šioje vietoje nereikalingas ir trukdantis dėl šių priežasčių:

1. Žmonės norėdami pasivaikščioti Klaipėdos miške turi statyti mašinas šalia minimo įvažiavimo tam neskirtoje aikštelėje. Dėl senai buvusio tokio ženklo jau negrįžtamai sunaikinta žalia veja šalia įvažiavimo ( https://goo.gl/cND5Jg ).

2. Iš esmės esamas dviračių kelias veda i niekur, nes pėstiesiems šioje vietoje nėra perėjos ir jie, nepažeidinėję taisyklių, niekaip negali patekti prie minimo pėsčiųjų tako.

3. Į Vasaros estrados aikštelę atvažiuoja aktyvūs žmonės, kurie vaikšto, sportuoja, važinėja riedučiais ir t.t. ( https://goo.gl/Vy2Go7 ). Vakarais, po darbų, veiklūs ir savo sveikata besirūpinantys žmonės, susirenka i šią aikštelę, kad galetų bėgti, vaikščioti, užsiimti grupinėmis treniruotėmis. Pastarosios vasaros vakarais į šią aikštelę rinkdavosi karate mokyklos vaikai. Daugelį jų tėveliai atveždavo į treniruotes mašinomis. Ir nuo šiol visi jie turi pažeisti minimą ženklą, kad galėtų užsiimti mėgstama veikla. Nesu matęs toje aikštelėje mašinomis atvažiavusių išgerti ar užsiimti kita, piktavališka, veikla.

Siūlau šį "413 Pėsčiųjų ir dviračių takas" ženklą pakeisti "552 - Gyvenamoji zona" ženklu. Taip būtų užtikrinta pėsčiųjų pirmenybė kelyje. Pėstieji galėtu vaikščioti važiuojamąja dalimi, būtų draudžiama važiuoti greičiau nei 20km/h greičiu. Taip pat pastatyti ženklą "332 Sustoti draudžiama" šalia įvažiavimo esančioje teritorijoje. Tokiu būdu mašinos negaletų stovėti buvusioje žalioje vejoje ir galbūt ten ataugtų žolė. Taip pat sumažėtų pėsčiųjų srautas šiuo keliu, nes visi mašinas pasistatytų prie pačios vasaros estrados.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Redas
Nėra reikalo ten neleisti važiuoti miestiečiams
2 Tomas
Sportuoju daznai ir tikrai nera patogu, kazkur kitur palikti automobili, nes atvaziuoju is Ginduliu.
3 Darius
Atidokit kelią! Su riedučiais neįmanoma normaliai iki ten nukakti. Tai sankryža, tai trinkelėm dardėti...
4 Mindaugas.B
Pritariu kad privažiavimas turėtų būti leistinas į estradoje esančią mašinų aikštelę
5 Valdas
Patogesnis privažiavimas tik skatins daugiau žmonių užsiimti aktyvia veikla gamtoje.
6 Valentas
tai sukelia problemu pats daug bėgioju nuo estrados iki Giruliu

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (615)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (132)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.