išėjimui iš darbo NE

432 PARAŠAI

Kategorija:

Mokyklos dirėktore Nijolė Pupinienė parašė prašymą išeiti iš darbo ne dėl savo kompetencijos trūkumų.
Mes, mokytojai ir mokinių tėvai, prašome Jūsų, Nijolės Pupinienės, likti Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos direktorės pareigose.
Jūsų vadovavimo mokyklai metu, tėvai ir darbuotojai jaučiasi saugūs, Jūs vadaovaujate pagal etikos ir moralės normas. Per tą laikotarpį apie Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklą sužinojo ne tik Lietuvos mokyklos, bet esame paminėti ir Europos muzikos pasaulyje.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Viktorija
2018-10-25 / 22:05
Nijole,pati nuostabiausia mokytoja. Rūpestinga, nuoširdi, mylinti, palaikanti ir tik linkėčiau, kad mano vaikai turėtų tokia puikia mokytoja kokia aš turejau.
2 Grazina
Si zmogu pazistu daug metu-puiki pedagoge,nuostabus zmogus.Ji privalo dirbti,nes gerbia ir myli vaikus,tolerantiska,atidi.Stiprybes,Nijole.
3 D.Jokubaitienė
pritariu, nes dėl užsisėdimo išeiti iš darbo, nesąmonės.
4 Stasys
Profesionali, reikli, inovatyvi vadovė. nejuokaukite, ponai.
5 Emilijus
Ne tiek daug tokios aukštos klasės darbuotojų rajone , kad būtų galima dėl intrigėlių jų atsisakyti. Tačiau rajono vadovui rūpi ne tas...
6 Janina
Ti labai atsakinga, pareiginga, nuoširdi ir mylinti vaikus mokytoja.
7 Vlada
Direktorės nepažįstu, bet vadovaujuosi šiame sąraše esamų kai kurių gerbiamų asmenų kompetencijomis, atsiliepimais ir todėl palaikau mokyklos bendruomenės prašymą.
8 Reda
Gerbiama Direktore Nijole, Jūsų vadovaujama muzikos mokykla kyla į aukštumas. Jeigu Jūs išeitumėte, toks gražus darbas sulėtėtų ir sunyktų. Labai vertinu Jūsų darbą, mokyklos veiklą seku jau daug metų
9 Danutė
Žmogiškumo egzaminui išlaikyti nebūtinas aukštasis išsilavinimas... Stiprybės, Nijole!
10 Jūratė
Daug pašauktų, mažai išrinktų - džiaugiamės tokia išrinkta vadove.
11 Artūras
Palaikome direktorę, nepasiduokite. Oi kokiais nešvariais darbeliais kažkas siekia Jūsų posto.
12 Janina
Nijolę pažįtu 40 m.Ji buvo puiki kolegė,direktorė.
13 Birute
Nuostabi mokytoja. Niekada nepasiduokite neteisybei. Idomios kalbos del mero zmonos igeidziu. Apgailetina
14 Monika
mūsų šeima palaiko gerbiamą direktorę Nijolę
15 Rita
Direktore, turėdama žmonių palaikymą - nenusileiskite ir tuo pačiu netalkinkite tiems, kurie žmonių suteiktą valdžią naudoja asmeniniams tikslams pasiekti
16 Raimonda
Kiek pazistu ir zinau Nijole Pupiniene nuo Versmes pradines mokyklos laiku tai ji man atrodo malonus taktiskas zmogus ir su patirtime vadovavime.Tad butu puiku kad ji vadoves pareigosr ir liktu.
17 Rima
Direktorė Nijolė Pupinienė yra labai šiltas ir geras žmogutis.Norėčiau kad ir toliau vadovautų šiai įstaigai.Labai mylima ir gerbiama vaikų ir tėvelių.
18 Virginijus
Kai reikės atsakyti( kad ir sau) : ,, Kodėl tu stovėjai po medžiu"
19 Rima
Ačiū už nuoširdų ir dalykišką bendradarbiavimą. Optimizmo ir sėkmės!
20 Birutė
Nijolė – žmogus gerbiantis tikrąsias vertybes, kai jų mūsų valdžia nebesilaiko, taip ir gaunasi...
21 Svajonė
Teko dirbti anksčiau vienoj komandoj ...Tik geru žodžiu galiu atsiliepti ir kaip apie kolegę, ir kaip apie vadovę, ir kaip apie žmogų. Sėkmės, Nijole!
22 Gražina
Šis žmogus puikus pedagogas, girdintis ir išklausantis kiekvieną pašnekovą. Labai būtų gerai, kad gerbtumėte šio vadovo apsisprendimą. Sėkmės Nijole, tu padarei viską. Laikykis ir būk tvirta.
23 Elena
Mano nuomone ponia Nijolė labai tinka būti muzikos mokyklos direktore.Matau, kad suaktyvėjo mokyklos gyvenimas, mokinių pasiekimai ne tik rajono, respublikos mastu, bet pasiekė ir kitas ES šalis.Sėkmė
24 Irena
Tolerantiška, kompetetinga, motyvuojanti, puiki vadovė
25 Giedrė
Teko nemažai laiko dirbti vadivaujant šiai nuostabiai direktorei. O kad miesto meras palindo po padu moteriškei ir nėrė į asmeniškumus geda.