Prieš 2017-09 įsigaliojusį Lytinio Švietimo įsakymą mokyklose

18 PARAŠAI

Kategorija:

Mes, Lietuvos moksleivių tėvai, esame susirūpinę vykdomu be mūsų žinios ir sutikimo Švietimo ministrės A. Pitrėnienės pasirašytu ir jau galiojančiu Lietuvos mokyklose nuo 2017m. rugsėjo 1d. Lytinio Švietimo įsakymu " Dėl Sveikatos ir lytiškumo ugdymo bei rengimo šeimai bendrosios programos patvirtinimo"(Identifikacinis kodas: 2016-25640,Įstaigos suteiktas nr.V-941).
Įsakymas vienareikšmiškai pažeidžia vaikų teises, neatitinka tėvų ir plačios visuomenės požiūrį į auklėjamų vaikų gerovę, žmogaus orumą , šeimos darną , visuomenės gerovę ir pamatines kultūrines vertybes.
Mes, Lietuvos vaikų tėvai, reikalaujame nutraukti įsakymo, žaluojančio mūsų vaikų psichiką ir galinčio neigiamai paveikti vaikų sveikatą, jų orumą, pakenkti busimiems lyčių tarpusavio santykiams, šeimos sukūrimui, galiojimą.
Mes palaikome Višegrado grupės atstovus ir esame prieš Stambulo konvenciją.

Medžiaga, paaiškinanti įsakymo turinį:

https://www.youtube.com/watch?v=GQ_5G46Uk9Y&app=desktop

http://laisvavisuomene.lt/visegado-grupes-atstovai-seima-yra-svarbiausia-prigimtine-visuomenes-lastele/



















Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Neskelbiamas asmuo Prieš vartotojiška požiūrį asmeniniuose santykiuose! Kaunas 2018-11-30 / 09:38

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!