Siekiant išsaugoti Klaipėdos senamiesčio stadioną - parką

298 PARAŠAI

Adresuota: Lietuvos Respublikos Seimas, Klaipėdos miesto savivaldybė
Kategorija:

Siekiame išsaugoti Klaipėdos vienintelį senamiesčio parką - stadioną - žaliąja rekreacinę zoną, esančia tarp Didžiojo Vandens ir Sukilėlių gatvių, palikti medžius ir persvarstyti iš naujo, ar šioje vietoje reikalingi dar papildomi pastatai, kai Klaipėdos senamiestyje tuščių pastatų perteklius, kurie neatlieka jokiu funkcijų, ir stovi nenaudojami bei apleisti. Tokių vietų kaip ši Klaipėdoje nėra, ir senamiestyje tai vienintelė vieta kur galima jaustis kaip gamtoje, pasivaikščioti su šeima, vaikais, seneliais, gyvūnais. Ši vieta yra estetinis miesto simbolis. Medžiai yra mūsų žemės ir miesto plaučiai, atliekantys gyvybines funkcijas, todėl mes juos turime saugoti, puoselėti ir rūpintis. Nuo to priklauso kiekvieno žmogaus sveikata. Siekiame sustabdyti medžių kirtimus šioje vietoje ir išlaikyti autentišką senamiesčio žaliąją erdvę.

Ar reikia užbetonuoti vienintėlį senamiesčio stadioną ir paversti jį betoniniais pastatais ? Senamiestyje daugiau nėra vietos kur galima žaisti futbolą, krepšinį, bėgioti, vaikščioti su vaikais ir būti gamtoje.

Mes siekiame sustabdyti naujų pastatų statybas mūsų žalioje - rekreacinėje erdvėje tarp Parodų Rūmų Aukštojoje Vandens gatvėje ir Sukilėlių gatvės.
Reikalaujame šioje vietoje sustabdyti medžių kirtimus, statybas, ir pergalvoti detalūjį miesto planą.

taip pat prašome atsakyti į mūsų klausimus;


- kokių pagrindu buvo parduotas miesto žemės sklypas senamiestyje priklausantis mieso paveldui, kas pasirašė ir davė leidimus, tokioms miesto pertvarkoms? Ar tai buvo padaryta teisiškai ?


- ar buvo tinkamai apie šias statybas informuoti Klaipedos miesto gyventojai ?

- ar reikia dar pastatų, kai mieste gausu naujų pastatų, kurie stovi tušti ir nenaudojami ?

- ar visuomenei nebūtų naudinga išlaikyti atviros erdvės zoną ir įkurti rekreacinį parką vietoj to kad, pristatyti dar naujų pastatų, kurie ateityje galimai taps nenaudojami ir funkcijos neturintys ?

# Vardas Komentaras
1 Lukas (Vilnius)
2020-06-09 / 16:01
Kiekviena vaikystės vasara praleista čia. Palikim šį žaliąjį plotelį. Geriau jau įrenkime parką, pasodinkime daugiau medžių, gėlių. Laiminguo
2 Aina
2019-03-07 / 01:14
Verciau si zalia ploteli apsidinti gelemis, pastatyti keleta suoliuku ir sukurti seimu ir turistu pamegta poilsio senamiestyje vieta, patrauklia visu akiai ir tausojancia gamta. Klaipedoje per daug neisnaudotu kitu plotu ir apleistu pastatu.
3 Neskelbiama Medziai tai ne tik miesto plauciai, tai neatsiejama jaukumo dalis. Sunaikinta ir taip daug gamtos, nejaugi vienintelis senamiescio parkelis bus sunaikintas?
4 Neskelbiama Jau pakankamai žalos pridaryta, gaila kad miestas susizgribo smarkiai per vėlai.
5 Neskelbiama man yra svarbus Klaipedos ssenamiestis, bet valdzia vis labiau mane tolina nuo jo savo nieksybemis
6 Neskelbiama Na pasirasiau, tik nemaciau dar nei vienos peticijos, kuri atnestu nauda
7 Neskelbiama Tiesiog naudoju savo balsą labai tikėdamasis, kad šios statybos nebūtų tik vienas iš paviršutiniškos kultūros procesų, kai atmestinai sprendžiamos kai kurios socialinės miesto problemos.
8 Neskelbiama Negalima griauti vienos iš senamiesčio žaliausių vietų
9 Neskelbiama Yra senų nenaudojamų pastatų, o mieste tarša oro didelė dėl pramonės kaip uostas, laivų statybos, baldų gamybos, klaipėdos nafta...
10 Neskelbiama Šis parkas yra tikrai labai svarbi Klaipėdos senamiesčio dalis ir statyti naujų pastatų tikrai čia nereikia, vietos galima rast ir kitur
11 Neskelbiama Negalima lengva ranka panaikinti vienontelės žalios erdvės Klaipėdos senamiestyje
12 Neskelbiama Nebeturesim kur atsisesti ant zoles:( vieni blokai aplink mus
13 Neskelbiama Sutinku, aplinka bei medžiai turi būti išsaugoti.
14 Neskelbiama Ši vieta nuostabi vasaros šiltiems vakarams ir gyvai muzikai
15 Neskelbiama I love Klaipeda and I don't want this city to be ruined. It looks awesome the way it is.
16 Neskelbiama Esu suinteresuotas išsaugoti žalia zona Klaipėdos senamiestyje
17 Neskelbiama Klaipėdoje pakankamai apleistų ir nebenaudojamų pastatų, loudna kad savivaldybė leidžia naikinti širdžiai artimas vietas o jų vietije statyti naujus vaiduoklius...

Už Dumsių kopos išsaugojimą (260)

N.Žvilienė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Krašto apsaugos ministerija

Mes, žemiau pasirašiusieji, NESUTINKAME su karinio poligono ir karinio mokymo...

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (120)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...

Nacionalinė gedulo diena gerb. Maestro Ostapenko netekčiai paminėti (6)

Ervinas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

2021-04-14 Netekome visiems gerai pažįstamo, širdžiai artimo draugo, bičiulio, nuostabaus...