Siekiant išsaugoti Klaipėdos senamiesčio stadioną - parką

298 PARAŠAI

Adresuota: Lietuvos Respublikos Seimas, Klaipėdos miesto savivaldybė
Kategorija:

Siekiame išsaugoti Klaipėdos vienintelį senamiesčio parką - stadioną - žaliąja rekreacinę zoną, esančia tarp Didžiojo Vandens ir Sukilėlių gatvių, palikti medžius ir persvarstyti iš naujo, ar šioje vietoje reikalingi dar papildomi pastatai, kai Klaipėdos senamiestyje tuščių pastatų perteklius, kurie neatlieka jokiu funkcijų, ir stovi nenaudojami bei apleisti. Tokių vietų kaip ši Klaipėdoje nėra, ir senamiestyje tai vienintelė vieta kur galima jaustis kaip gamtoje, pasivaikščioti su šeima, vaikais, seneliais, gyvūnais. Ši vieta yra estetinis miesto simbolis. Medžiai yra mūsų žemės ir miesto plaučiai, atliekantys gyvybines funkcijas, todėl mes juos turime saugoti, puoselėti ir rūpintis. Nuo to priklauso kiekvieno žmogaus sveikata. Siekiame sustabdyti medžių kirtimus šioje vietoje ir išlaikyti autentišką senamiesčio žaliąją erdvę.

Ar reikia užbetonuoti vienintėlį senamiesčio stadioną ir paversti jį betoniniais pastatais ? Senamiestyje daugiau nėra vietos kur galima žaisti futbolą, krepšinį, bėgioti, vaikščioti su vaikais ir būti gamtoje.

Mes siekiame sustabdyti naujų pastatų statybas mūsų žalioje - rekreacinėje erdvėje tarp Parodų Rūmų Aukštojoje Vandens gatvėje ir Sukilėlių gatvės.
Reikalaujame šioje vietoje sustabdyti medžių kirtimus, statybas, ir pergalvoti detalūjį miesto planą.

taip pat prašome atsakyti į mūsų klausimus;


- kokių pagrindu buvo parduotas miesto žemės sklypas senamiestyje priklausantis mieso paveldui, kas pasirašė ir davė leidimus, tokioms miesto pertvarkoms? Ar tai buvo padaryta teisiškai ?


- ar buvo tinkamai apie šias statybas informuoti Klaipedos miesto gyventojai ?

- ar reikia dar pastatų, kai mieste gausu naujų pastatų, kurie stovi tušti ir nenaudojami ?

- ar visuomenei nebūtų naudinga išlaikyti atviros erdvės zoną ir įkurti rekreacinį parką vietoj to kad, pristatyti dar naujų pastatų, kurie ateityje galimai taps nenaudojami ir funkcijos neturintys ?

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama
2020-06-09 / 16:01
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
2 Neskelbiama
2019-03-07 / 01:14
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
3 Neskelbiama Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
4 Neskelbiama Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
5 Neskelbiama Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
6 Neskelbiama Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
7 Neskelbiama Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
8 Neskelbiama Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
9 Neskelbiama Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
10 Neskelbiama Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
11 Neskelbiama Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
12 Neskelbiama Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
13 Neskelbiama Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
14 Neskelbiama Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
15 Neskelbiama Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
16 Neskelbiama Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas
17 Neskelbiama Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas

Už privalomus skiepus NE!!!(dirbantiesiems) (2449)

Iveta. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Už privalomus skiepus dirbantiems žmonėms ne! Kodėl žmonės turi priverstinai...

Dieveniškių gyventojų teisių pažeidimui - NE !!!! (370)

Dieveniškių. Adresuota: Lietuvos respublikos Vidaus reikalų ministerija

Reikalaujame atsisakyti plano apgyvendinti nelegalus-pabėgėlio statusą turinčius žmones Šalčininkų rajono...

Ne Migrantams Rūdninkuose! (218)

Agnė. Adresuota: Šalčininkų r. Baltosios Vokės sen. Rūdninkų km.

Labai prašome pasirašyti peticija, prieš migrantus, Rūdninkuose. Apsaugokime save ir...

Kasmetiniui taršos mokesčiui – NE! (160)

Henrikas. Adresuota: Seimas

Pandemijos metu sunkiai besiverčiantys tautiečiai, kurių gretoms priklausau ir aš...