Anglú kalbos brandos egzaminas

729 PARAŠAI

Kategorija:

Sveiki!

Esu šių metų abiturientė ir esu sunerimusi dėl anglų kalbos valstybinio egzamino klausymo dalies ketvirtosios užduoties.
Visų pirma, skirtas laikas pasižiūrėti užduotį egzamino metu buvo trumpesnis nei minutė. O būtent tiek žadama egzamino užduotyje.
Toliau, įrašas, kuris įkeltas į jūsų puslapį skiriasi nuo įrašo, kuris buvo skirtas mums: balsas buvo neaiškus, kalbėjo itin greitai be jokių pauzių, ar intarpų. Tikiuosi, kad atsižvelgsite į visų šių metų dvyliktokų rūpestį dėl šio egzamino ir šią problemą išspręsime taikiai.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Julita T... 4 klausimo užduotis buvo neaiški ir tikiuosi bus išspręsta šita problema
2 D. P... Įrašas buvo neaiškus, viskas buvo pasakyta tikrai per greitai. Aš žiūrėjau, ką reikia įrašyti pirmame laukelyje, po kelių sekundžių jau buvo sakomas paskutinis sakinys.
3 Arminas P... Per Anglų kalbos egzamino 4-os užduoties klausimo dalį, įrašas buvo tikrai blogos kokybės.
4 Matas S... 4dalis klausimo strigo bei irasas buvo leidziamas labai greitai
5 Gintarė L... Anglų mokausi puikiai, nuo vaikystės bendrauju su dėde, kuris yra anglas, susikalbame be jokių trūkumų. Tačiau ši užduotis tikrai buvo labai greita, laukiau, kol pasakys pirmą žodį ir baigės tekstas:)
6 Gerda J... Dar galiu pridurt, kad tegu pasižiūri visų diskų laikus, o ne tik 4. Tada ir patys pamatys.
7 P V... I NEC puslapį įkeltas ketvirtos klausymo dalies įrašas neatitinka leisto egzamino metu - skiriasi tempas ir raiška.
8 E. Š... Laikiau egzaminą ir patvirtinu, kad į NEC puslapį įkeltas ketvirtos klausymo dalies įrašas neatitinka leisto egzamino metu - skiriasi tempas ir raiška.
9 Ieva m... Uzduotis buvo pateikta visiskai neaiskiai, irasas buvo pernelyg trumpas ir tikriai skirtingas nuo ikelto iraso nec puslapyje. Esu nepatenkinta sia uzduotimi.
10 Enrika V... Gana nesąžininga keisti klausymo įrašus. Tai jei realybėje greičiau viskas vyko, gal parodom pasauliui realų greitį?
11 Ugnė G... Bent kartą pripažinkit savo klaidas. Demokratiškoj šaly gyvenam, nenuslėpkit tiesos.
12 Miglė B... Akivaizdu, jog sąžiningumo Jūsų niekas nemokė. Nesuprantu, ką jūs veikiate :)
13 Justė Š... Visiškai pritariu, kad ši anglų kalbos vbe klausymo 4 užduotis buvo tikras absurdas ir tai, kad nec savo puslapyje pakeitė įrašą tik parodo kokioje šalyje mes gyvename.
14 Voras m... Kiek galima kurwa pakviesiu is barako vora iskiRs visus
15 Aironas z... Blet per jūsų tokias užduotis turiu emigruoti i arabų emiratus
16 Ignas M... Visiškai pritariu autorės žodžiams, absurdiška užduotis, neatitiikusi egzamino taisyklių!
17 Gintarė G... Išreiškiu lygiai tokį patį pasipiktinimą ketvirta klausymo dalimi ir nesąžiningumu įkeliant sulėtintą garso įrašą į nec.lt tinklapį.
18 Milda C... Neimanomo sudetingumo :) gal tegu jie patys pabando isspresti? paziuresim kiek tasku surinks
19 Andriana B... Taip pat patvirtinu tai, kad irašas kuris buvo egzamine labai skiriasi nuo irašo įkelto į NEC.
20 G. G... Klausymo užduotis neatitiko nec paskelbto klausymo įrašo greičio ir aiškumo
21 Iveta G... Visiškai sutinku. Iš mūsų yra tiesiog tyčiojimasi. Įkeltas įrašas visiškai skiriasi nuo to, kuris buvo paleistas egzamino metu.
22 Deina K... IELTS listening gavau band scrore 9(anglų kalbos lygis -C2 pagal CEFR).Anglų k. vbe klausymo dalis buvo sudėtinga net ir man, tad galima daryti išvada jog vbe neatitinka kalbos nustatymo standartų.
23 Leta M... Aš taip pat esu labai sunerimusi dėl NEC bei ŠMM darbo nesąžiningumo
24 Haroldas B... Egzamino metu grojęs įrašas buvo akivaizdžiai greitesnis, už dabar i nec.lt įkeltą tos pačios 4 užduoties įrašą.
25 Toma ... Pagailekit abiturientu, ir taip viskas apsunkinta:)
26 Valerija R... Tikrai sutinku , kalbejo be pauziu ir nec.lt ikeltas kitas irasas
27 Alina I... Visiškai palaikau šios abiturientės nuomonę. Ši užduotis nebuvo lygiavertė kitų klausimo užduočių atžvilgiu. Esu įsitikinusi, kad į tai TURI BŪTI ATSIŽVELGTA. Mane palaikys dauguma abiturientų.
28 Emilija C... Tikimės, jog atsižvelgsite į abituriantų skundą.
29 Liucija A... Įrašas tikrai buvo kitoks, tad tai yra nesąžininga abiturientų atžvilgiu. Palaikau peticiją:)
30 Gintarė G... Po šios užduoties pasimečiau, todėl atlikti kitas buvo ypač sudetinga

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!