Prieš Antakakalnio pašto uždarymą (55 pašto skyriaus)

287 PARAŠAI

Kategorija:

Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministrui Rokiu Masiuliui
Lietuvos pašto generalinei direktorei Astai Sungailienei


PETICIJA

Mes, žemiau pasirašiusieji, prašome užtikrinti visuomenės teisę į kokybiškas viešąsias paslaugas bei LR Konstitucijos įgyvendinimą - 5 straipsnio: Valdžios įstaigos tarnauja žmonėms, ir NEPANAIKINTI Lietuvos pašto 55 skyriaus (Antakalnio g. 50).

Ar visuomenė tam pritaria, niekas neklausė. Valdžiai nerūpi, kad gyventojai stovės dar didesnėse eilėse, gaiš savo laiką. Sujungus dviejų pašto skyrių veiklą į vieną - ir taip didelės eilės pašte dar labiau padidės. Antakalnyje gyvena ne mažai vyresnio amžiaus žmonių, kurie naudojasi Pašto paslaugomis atsiimdami pensijas, atlikdami įvairius mokėjimus, daug jaunimo, kuris aktyviai perka internetinėse parduotuvėse - kodėl jų gyvenimo kokybė turi blogėti? Prestižiniame Vilniaus rajone, renovuotame name, esančių patalpų pardavimas neturi būti tam priežastis.

Pašte Nr. 40, Antakalnio g. 75, tėra tik 3 langeliai paslaugų teikimui, kodėl turi kentėti piliečiai?

LR Susisiekimo miniterijos tinklalapyje pateikta informacija:
MISIJA - TAUPYTI LAIKĄ,
Lietuvos pašto 2017 - 2021 m. strateginė kryptis -
KLIENTŲ APTARNAVIMO GERINIMAS.

Prašome mūsų neapgaudinėti, nebloginti teikiamų paslaugų kokybės ir palikti Antakalnio g. 50 name esantį 55 pašto skyrių.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Svetlana ... Šis pašto skyrius yra būtinas antakalniečiams. Kiek pamenu jam apie 30 metų. Žmonės pripratę nes jiems patogu. Palikit skyrių ramybeje.
2 Aldona L... Gavę peticiją, prašome viešai teikti atsakymą
3 Oskirko T... Prašome mūsų neapgaudinėti, nebloginti teikiamų paslaugų kokybės ir palikti Antakalnio g. 50 name esantį 55 pašto skyrių.
4 Oleg O... Prašome mūsų neapgaudinėti, nebloginti teikiamų paslaugų kokybės ir palikti Antakalnio g. 50 name esantį 55 pašto skyrių.
5 Žaneta B... Patogi vieta klientams atvykti. Sankryža. Čia pat prie pašto, trys skirtingų krypčių stotelės . Čia lankosi ir Žirmūnų gyventojai ir miesto kryptimi vykstantys .
6 Darius M... Čia ta pati taupymo logika, kaip ir sakyti, kad pvz. vienas autobusas visam Vilniaus miestui būtų taupymas ir optimizavimas. Ir taip eilės, o jei sugrūsit visus į vieną, teks ieškot kitų alternatyvų!
7 Vilma L... Pasto paslaugomis tenka naudotis nuolat. Jei sis kyrius bus uzdarytas, vienareiksmiskai teks naudotis Grybo g. esancios Omnivos paslaugomis, nes stumdytis eilese laiko tikrai neturiu.
8 Taurinta L... Antakalnyje esant dviem pašto skyriams tenka stovėti milžiniškas eiles, kà kalbėti jei bus tik 1?!! Šiais laikais mes tikrai neturime kada srovėti eilėse po valandà. Tokiu atveju tektú rinktis omniva.
9 Zivile M... ... zinoma, zinoma, juk Antakalnis toks kaimas, kad gal ateityje siuntiniu vaziuos pasiimti is gelezinkelio stoties :-) !
10 Aušra S... Šis pašto skyrius yra reikalingas. Jį uždarius, dar labiau pasisėtų eilės prie kito pašto skyriaus.
11 Simona J... Nenaikinti skyrius ir etatus, o kurti naujas vietas ir gerinti darbo salygas reikia. Maziau psichologinio spaudimo ir daugiau geros ir draugiskos aplinkos. a
12 794 D... 794DNSB 98 nariu vardu protestuoju pries musu pasto skyriaus uzdaryma!Pastas yra labai patogioje Antakalnio vietoje,keletas transporto stoteliu salia...
13 GINTARAS C... LR pasto virsininke-lauk!Pats tikriausias nusikaltimas pries LR piliecius
14 Jonas K... Dabartine vieta man gan patogi, nauja vieta netenkintu del atstumo. Pasiulymas: priskirti Žirmunu 2, pasta esamti IKI parduotuveje
15 Kristina K... Prieštaraujam uždarymui. Jau turėjom vieną paštą antakalnį, bardakas totalus buvo
16 Aurelija K... Manau, kad 55 pašto skyrius privalo veikti ir toliau. Daug patogiau kai tokiam rajone veikia du pašto skyriai, žminių daug, eilės bus labai didelės ir aptarnavimo kokybę tai tik pablogins
17 Olga S... Šis pašto skýrius labai reikalingas ir patogus Antakalnio pradzios ir vidurio gyventojams.Ypac senuoliams,kuriu yra labai daug.Issiusti ir gauti siuntinius,moketi mokescius,gauti pensijas.
18 Mazvyde K... palikite 55 pasta. Ten lankosi daug senuku, jiems bus labai sunku eiti iki kito pasto per visa rajona. Taip pat daug mamyciu su vaikais kurios siuntinius atsiema. Ir darbi laiko nuo 9 padarykit.
19 M. L... Palikite mums pašto skyrių, komercinis interesas neturi būti aukščiau mūsų poreikių!
20 Gediminas K... Prašom palikti 55 pašto skyrių, esanti geografiškai patogiausioje vietoje - mikrorajono centre
21 A. P... 55 pašto skyrius yra labai reikalingas Antakalnio gyventojams. Antakalnis užima 77km2 ir turi 40000 gyventojų. Tokiam žmonių skaičiui trys langeliai yra PER MAŽAI. Norime patogumo ir kokybės!
22 J. S... Už viešosios paslaugos kokybės gerinimą ir pašto Nr. 55 palikimą

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!