Prieš Antakakalnio pašto uždarymą (55 pašto skyriaus)

287 PARAŠAI

Kategorija:

Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministrui Rokiu Masiuliui
Lietuvos pašto generalinei direktorei Astai Sungailienei


PETICIJA

Mes, žemiau pasirašiusieji, prašome užtikrinti visuomenės teisę į kokybiškas viešąsias paslaugas bei LR Konstitucijos įgyvendinimą - 5 straipsnio: Valdžios įstaigos tarnauja žmonėms, ir NEPANAIKINTI Lietuvos pašto 55 skyriaus (Antakalnio g. 50).

Ar visuomenė tam pritaria, niekas neklausė. Valdžiai nerūpi, kad gyventojai stovės dar didesnėse eilėse, gaiš savo laiką. Sujungus dviejų pašto skyrių veiklą į vieną - ir taip didelės eilės pašte dar labiau padidės. Antakalnyje gyvena ne mažai vyresnio amžiaus žmonių, kurie naudojasi Pašto paslaugomis atsiimdami pensijas, atlikdami įvairius mokėjimus, daug jaunimo, kuris aktyviai perka internetinėse parduotuvėse - kodėl jų gyvenimo kokybė turi blogėti? Prestižiniame Vilniaus rajone, renovuotame name, esančių patalpų pardavimas neturi būti tam priežastis.

Pašte Nr. 40, Antakalnio g. 75, tėra tik 3 langeliai paslaugų teikimui, kodėl turi kentėti piliečiai?

LR Susisiekimo miniterijos tinklalapyje pateikta informacija:
MISIJA - TAUPYTI LAIKĄ,
Lietuvos pašto 2017 - 2021 m. strateginė kryptis -
KLIENTŲ APTARNAVIMO GERINIMAS.

Prašome mūsų neapgaudinėti, nebloginti teikiamų paslaugų kokybės ir palikti Antakalnio g. 50 name esantį 55 pašto skyrių.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Svetlana
Šis pašto skyrius yra būtinas antakalniečiams. Kiek pamenu jam apie 30 metų. Žmonės pripratę nes jiems patogu. Palikit skyrių ramybeje.
2 Aldona
Gavę peticiją, prašome viešai teikti atsakymą
3 Oskirko
Prašome mūsų neapgaudinėti, nebloginti teikiamų paslaugų kokybės ir palikti Antakalnio g. 50 name esantį 55 pašto skyrių.
4 Oleg
Prašome mūsų neapgaudinėti, nebloginti teikiamų paslaugų kokybės ir palikti Antakalnio g. 50 name esantį 55 pašto skyrių.
5 Žaneta
Patogi vieta klientams atvykti. Sankryža. Čia pat prie pašto, trys skirtingų krypčių stotelės . Čia lankosi ir Žirmūnų gyventojai ir miesto kryptimi vykstantys .
6 Darius
Čia ta pati taupymo logika, kaip ir sakyti, kad pvz. vienas autobusas visam Vilniaus miestui būtų taupymas ir optimizavimas. Ir taip eilės, o jei sugrūsit visus į vieną, teks ieškot kitų alternatyvų!
7 Vilma
Pasto paslaugomis tenka naudotis nuolat. Jei sis kyrius bus uzdarytas, vienareiksmiskai teks naudotis Grybo g. esancios Omnivos paslaugomis, nes stumdytis eilese laiko tikrai neturiu.
8 Taurinta
Antakalnyje esant dviem pašto skyriams tenka stovėti milžiniškas eiles, kà kalbėti jei bus tik 1?!! Šiais laikais mes tikrai neturime kada srovėti eilėse po valandà. Tokiu atveju tektú rinktis omniva.
9 Zivile
... zinoma, zinoma, juk Antakalnis toks kaimas, kad gal ateityje siuntiniu vaziuos pasiimti is gelezinkelio stoties :-) !
10 Aušra
Šis pašto skyrius yra reikalingas. Jį uždarius, dar labiau pasisėtų eilės prie kito pašto skyriaus.
11 Simona
Nenaikinti skyrius ir etatus, o kurti naujas vietas ir gerinti darbo salygas reikia. Maziau psichologinio spaudimo ir daugiau geros ir draugiskos aplinkos. a
12 794
794DNSB 98 nariu vardu protestuoju pries musu pasto skyriaus uzdaryma!Pastas yra labai patogioje Antakalnio vietoje,keletas transporto stoteliu salia...
13 GINTARAS
LR pasto virsininke-lauk!Pats tikriausias nusikaltimas pries LR piliecius
14 Jonas
Dabartine vieta man gan patogi, nauja vieta netenkintu del atstumo. Pasiulymas: priskirti Žirmunu 2, pasta esamti IKI parduotuveje
15 Kristina
Prieštaraujam uždarymui. Jau turėjom vieną paštą antakalnį, bardakas totalus buvo
16 Aurelija
Manau, kad 55 pašto skyrius privalo veikti ir toliau. Daug patogiau kai tokiam rajone veikia du pašto skyriai, žminių daug, eilės bus labai didelės ir aptarnavimo kokybę tai tik pablogins
17 Olga
Šis pašto skýrius labai reikalingas ir patogus Antakalnio pradzios ir vidurio gyventojams.Ypac senuoliams,kuriu yra labai daug.Issiusti ir gauti siuntinius,moketi mokescius,gauti pensijas.
18 Mazvyde
palikite 55 pasta. Ten lankosi daug senuku, jiems bus labai sunku eiti iki kito pasto per visa rajona. Taip pat daug mamyciu su vaikais kurios siuntinius atsiema. Ir darbi laiko nuo 9 padarykit.
19 M.
Palikite mums pašto skyrių, komercinis interesas neturi būti aukščiau mūsų poreikių!
20 Gediminas
Prašom palikti 55 pašto skyrių, esanti geografiškai patogiausioje vietoje - mikrorajono centre
21 A.
55 pašto skyrius yra labai reikalingas Antakalnio gyventojams. Antakalnis užima 77km2 ir turi 40000 gyventojų. Tokiam žmonių skaičiui trys langeliai yra PER MAŽAI. Norime patogumo ir kokybės!
22 J.
Už viešosios paslaugos kokybės gerinimą ir pašto Nr. 55 palikimą

Nuteisti Pavela Volodka iki gyvos galvos už 17-metės nužudymą (568)

ED. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas

Pasipiktinusi visuomenė nori, kad būtų skirta reali bausmė didžiulio atgarsio visuomenėje sulaukusioje byloje, kurioje Pavelas Volodka or kiti ipjovė merginos kūna 37 kartus ir sudavė ne mažiau kaip 24 smūgius rankomis į galvą, krūtinę ir kojas. Už tai, kad itin žiauriai ir kankindamas nužudė septyniolikmetę merginą anksčiau tris kartus teistas 22 metų P. Volodka buvo nuteistas 20 metų laisvės atėmimo bausme, ją atliekant pataisos namuose. Tuo metu su juo prieš septyniolikmetę visą naktį kartu smurtavusi, nužudyti grasinusi, o galop nužudymą slėpusi 20 metų Julija Samoilenko buvo nuteista vos 1 metų 4 mėnesių laisvės atėmimo bausme, jos vykdymą atidedant 2 metams. Nubausti šį asmenį reikia iki gyvos galvos kaip ir kitus žmones prisidėjusiu prie šio kraupaus įvykio.

PRIEŠ tepalų fabriko statymą Klaipėdos raj. Mickų km. (242)

Jūratė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Klaipėdos rajono savivaldybė

Prieštaraujama planuojamos tepalų fabriko statybos Klaipėdos raj. Mickų km.