Prožektoriai medžioklėje

476 PARAŠAI

Kategorija:

Į Lietuvos Respublikos Seimą kreipiamės mes - Lietuvos medžiotojai - palaikomi draugų ir bendraminčių. Būtent mes esame tie, kurie tiesiogiai atsakingi už gamtos išteklių naudojimą, reguliavimą ir gausinimą. Mes tiesiogiai susiduriame su Medžioklės taisyklėmis ir kitais įstatymais, kontroliuojančiais mūsų veiklą.

Prašome visai nedaug - tik tai, ko reikia, kad Lietuvos gamta klestėtų, būtų sveika ir nesunyktų.

Prožektoriai medžioklėje reikalingi:

- medžioti plėšriuosius žvėris, nes tai gyvūnai, aktyviai gyvenantys naktinį gyvenimą;
Taip pat atkreiptinas dėmesys, kad vis atsiranda daugiau invazinių rūšių, kurias taip pat reikia aktyviai kontroliuoti ir neleisti plisti. Prožektorius padidiną galimybes sumedžioti plėšrųjį žvėrį. Tokiu būdu galima geriau reguliuoti populiaciją išvengiant ligų protrūkių, gausinant ir saugant smulkiąją fauną (kiškiai, kurapkos ir kiti ant žemės perintys paukščiai) ir net stirniukus.

Pavyzdys su šernų medžiokle naudojant prožektorių tik dar geriau iliustruoja tai, kad tai didesnis šansas sumedžioti žvėrį. Šernai ne tik kad neišnyko, jų buvo tiek pat.

- dėl saugumo;
Prožektorius padidina medžiotojo saugesnio apsisprendimo - šauti ar ne - pasirinkimą.

Mūsų parašai - mūsų valios balsas!!!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 zigmantas
Už galimybę matyti ką medžioji. Reikia ir bebrams
2 Marta
Snieguota žiema trumpa, o debesuotimas didelis, sąlyginai tamsu.
3 Mindaugas
Lietuvoje snieguota žiema trumpa, o debesuotimas didelis, todėl sąlyginai tamsu.
4 Raimondas
Būtinas ne tik plėšrūnų, bet ir bebrų medžioklėje
5 Mantas
Būtinas ne tik plėšrūnų, bet ie bebrų medžioklėje, jau nekalbantapie saugumąmedžioklėje
6 Aurimas
Šviesa butina tiksliam ir saugiam suviui. Ir ne tik plesrunams.
7 Algirdas,Baltrusaitis
Prozektorius labai rimtas pagalbininkas saugiai priziurint bei reguliuojant musu medziojama fauna kuri mums visiems begalinei svarbi ir reikalinga
8 Rimas
Pritariu prozektoriams ir naktinio matymo taikikliams
9 Andrius
Kada nusistovės pastovi tvarka, kada baigsis šokdinimas su kiekviena pasikeitusia valdžia...
10 TADAS
Prožektorius plėšrūnų medžioklėje reikalingas. Medžiotojai be reikalo neprašinėja.
11 Vytis
Pritariu. Plėšrūnų populiacija nevaldomai gausėja. Toks plėšrūnų skaičiaus gausėjimas kelia grėsmę smulkiajai faunai.
12 RAIMUNDAS
Daugiau negu puse sumedziojamu mangutu nuolike nuo Niezu protrukio, su lapemis ne ka geresne situacija, jau ir kiauniu papuola apsikretusiu niezais . Butina stipriai sumazinti plesrunu populiacija
13 Arūnas
Aš už prožektorius ,naktinio matymo priedėllius ir lankus .ačiū
14 Petras
Uz tai,kad naudoti prozektoriu plesrunu medzioklei.
15 Ramūnas
Už medžioklę su prožektoriais, taip pat lankais ir arbaletais.
16 Mes
Jus medziotojai pyskinkit vieni kitus ir renkit orgijas burelis pries bureli. Mes dziaugiames kai zusta medziotojas.
17 Saulius
Taiklus, tinkamas šūvis kiekvieno medžiotojo pareiga.
18 Milda
dėl saugesnio medžiotojo apsisprendimo prieš paleidžiant šūvį
19 Raimondas,
Butina - mažiau sužeistu žvėriu kr gerenė atranka
20 Renaldas
Reikalingi ne tik prožektoriai,bet ir naktinio matymo taikikliai, tik jų pagalba galima sumedžioti tinkamą gyvūną ir užtikrinti greitą jo mirtį kaip deklaruoja įstatymas.
21 Mantas
+ manau, kad bebrų medžioklei, taip pat reikalingas prožektorius , nes jis yra naktinis žvėris ir esamt reikalui, juos sumedžiot labai sunku, tamsiuoju paros metu. Kaip ir ple
22 Marius
Atsibodo medzioti kaip akmens amziui ir kaip kokie atsilikeliai Europieciai!!!!!!!!!!!!!!!!
23 E.Dominauskas
I medziotojus ir taip pat zmones nusimanancius apie medziokles uki turi buti atsizvelgta. Niekines peticijos zmoniu pries medziokle be faktu ir pagrindimu nera tai i ka turetu atsizvelgti seimas.
24 Dalius
Mano nuomone prožektoriai reikalingi medžiojant plėšrūnus.
25 Ovidijus
Taip pat prožektorius reikalingas ir bebrų medžioklėje.
26 Antanas
As uz prozektoriu..nes be prozektoriaus kartais neimanoma matyt ir medziot...te su Baltuoju Vilku yra kiti reikalai ir interesai...
27 Roman
Už protingą ir saugų gamtos išteklių reguliavimą

Griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais (21689)

Vet.. Adresuota: VMVT, LR Seimas

Atėjo laikas sustabdyti šį verslą Lietuvoje, kuris luošina gyvūnus, todėl siūlome griežtinti bausmes už žiaurų elgesį su gyvūnais.  Visame pasaulyje yra pripažįstamos 5 pagrindinės gyvūnų laisvės (teisės): • Laisvė nuo troškulio ir alkio - turėti priėjimą prie švaraus vandens, pašaro atsižvelgiant į gyvūno rūšį, amžių, fiziologinę būklę ir, kad būtų patenkintas vandens ir maisto medžiagų kiekis gyvūno normaliai kondicijai ir sveikatingumui palaikyti. • Laisvė nuo nepatogumo - užtikrinti tinkamą aplinką, įskaitant pastogę, apsaugą nuo nepalankių oro sąlygų. • Laisvė nuo skausmo, sužalojimo ir ligos – gyvūnams turėtų būti suteikiama veterinarinė pagalba, įskaitant prevencines priemones nuo ligų ir sužalojimų. • Laisvė išreikšti normalų elgesį – atsižvelgiant į gyvūno rūšį turėti galimybę natūraliai elgtis, turėti pakankamai erdvės judėjimui, turėti galimybę turėti socialinius ryšius su kitais gyvūnais. • Laisvė nuo baimės ir streso – gyvūnai turi būti prižiūrimi ir laikomi tokiomis sąlygomis, kad išvengtų nereikalingo streso. Mes siekiame užtikrinti šias sąlygas kiekvienam gyvūnui ir griežtas bausmes asmenims, kurie pažeidžia Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos nustatytus reikalavimus (Įsakymas dėl veterinarijos reikalavimų prekybai gyvūnais augintiniais; Dėl veterinarijos reikalavimų gyvūnų augintinių veisėjams; Dėl gyvūnų laikymo savivaldybių teritorijų gyvenamosiose vietovėse tvarkos aprašo patvirtinimo), taip pat šiomis dienomis gyvūnai buvo deginami, t.y. Sveikų gyvūnų nužudymas sukeliant jiems skausmą bei kančias, kas prieštarauja VMVT teisės aktuose nustatytiems reikalavimams ir žinoma humaniškam elgesiui. Šiuo metu skiriama bausmė už žiaurų elgesį su gyvūnais yra per menka, tad mes siūlome skirti baudas nuo 5000 eurų ir laisvės atėmimas nuo 2 metų.