Prožektoriai medžioklėje

476 PARAŠAI

Kategorija:

Į Lietuvos Respublikos Seimą kreipiamės mes - Lietuvos medžiotojai - palaikomi draugų ir bendraminčių. Būtent mes esame tie, kurie tiesiogiai atsakingi už gamtos išteklių naudojimą, reguliavimą ir gausinimą. Mes tiesiogiai susiduriame su Medžioklės taisyklėmis ir kitais įstatymais, kontroliuojančiais mūsų veiklą.

Prašome visai nedaug - tik tai, ko reikia, kad Lietuvos gamta klestėtų, būtų sveika ir nesunyktų.

Prožektoriai medžioklėje reikalingi:

- medžioti plėšriuosius žvėris, nes tai gyvūnai, aktyviai gyvenantys naktinį gyvenimą;
Taip pat atkreiptinas dėmesys, kad vis atsiranda daugiau invazinių rūšių, kurias taip pat reikia aktyviai kontroliuoti ir neleisti plisti. Prožektorius padidiną galimybes sumedžioti plėšrųjį žvėrį. Tokiu būdu galima geriau reguliuoti populiaciją išvengiant ligų protrūkių, gausinant ir saugant smulkiąją fauną (kiškiai, kurapkos ir kiti ant žemės perintys paukščiai) ir net stirniukus.

Pavyzdys su šernų medžiokle naudojant prožektorių tik dar geriau iliustruoja tai, kad tai didesnis šansas sumedžioti žvėrį. Šernai ne tik kad neišnyko, jų buvo tiek pat.

- dėl saugumo;
Prožektorius padidina medžiotojo saugesnio apsisprendimo - šauti ar ne - pasirinkimą.

Mūsų parašai - mūsų valios balsas!!!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 zigmantas G... Už galimybę matyti ką medžioji. Reikia ir bebrams
2 Marta J... Snieguota žiema trumpa, o debesuotimas didelis, sąlyginai tamsu.
3 Mindaugas J... Lietuvoje snieguota žiema trumpa, o debesuotimas didelis, todėl sąlyginai tamsu.
4 Raimondas C... Būtinas ne tik plėšrūnų, bet ir bebrų medžioklėje
5 Mantas L... Būtinas ne tik plėšrūnų, bet ie bebrų medžioklėje, jau nekalbantapie saugumąmedžioklėje
6 Aurimas L... Šviesa butina tiksliam ir saugiam suviui. Ir ne tik plesrunams.
7 Algirdas,Baltrusaitis ... Prozektorius labai rimtas pagalbininkas saugiai priziurint bei reguliuojant musu medziojama fauna kuri mums visiems begalinei svarbi ir reikalinga
8 Rimas D... Pritariu prozektoriams ir naktinio matymo taikikliams
9 Andrius J... Kada nusistovės pastovi tvarka, kada baigsis šokdinimas su kiekviena pasikeitusia valdžia...
10 TADAS M... Prožektorius plėšrūnų medžioklėje reikalingas. Medžiotojai be reikalo neprašinėja.
11 Vytis K... Pritariu. Plėšrūnų populiacija nevaldomai gausėja. Toks plėšrūnų skaičiaus gausėjimas kelia grėsmę smulkiajai faunai.
12 RAIMUNDAS ... Daugiau negu puse sumedziojamu mangutu nuolike nuo Niezu protrukio, su lapemis ne ka geresne situacija, jau ir kiauniu papuola apsikretusiu niezais . Butina stipriai sumazinti plesrunu populiacija
13 Arūnas V... Aš už prožektorius ,naktinio matymo priedėllius ir lankus .ačiū
14 Petras T... Uz tai,kad naudoti prozektoriu plesrunu medzioklei.
15 Ramūnas A... Už medžioklę su prožektoriais, taip pat lankais ir arbaletais.
16 Mes p... Jus medziotojai pyskinkit vieni kitus ir renkit orgijas burelis pries bureli. Mes dziaugiames kai zusta medziotojas.
17 Saulius J... Taiklus, tinkamas šūvis kiekvieno medžiotojo pareiga.
18 Milda J... dėl saugesnio medžiotojo apsisprendimo prieš paleidžiant šūvį
19 Raimondas, M... Butina - mažiau sužeistu žvėriu kr gerenė atranka
20 Renaldas K... Reikalingi ne tik prožektoriai,bet ir naktinio matymo taikikliai, tik jų pagalba galima sumedžioti tinkamą gyvūną ir užtikrinti greitą jo mirtį kaip deklaruoja įstatymas.
21 Mantas P... + manau, kad bebrų medžioklei, taip pat reikalingas prožektorius , nes jis yra naktinis žvėris ir esamt reikalui, juos sumedžiot labai sunku, tamsiuoju paros metu. Kaip ir ple
22 Marius K... Atsibodo medzioti kaip akmens amziui ir kaip kokie atsilikeliai Europieciai!!!!!!!!!!!!!!!!
23 E.Dominauskas ... I medziotojus ir taip pat zmones nusimanancius apie medziokles uki turi buti atsizvelgta. Niekines peticijos zmoniu pries medziokle be faktu ir pagrindimu nera tai i ka turetu atsizvelgti seimas.
24 Dalius K... Mano nuomone prožektoriai reikalingi medžiojant plėšrūnus.
25 Ovidijus D... Taip pat prožektorius reikalingas ir bebrų medžioklėje.
26 Antanas K... As uz prozektoriu..nes be prozektoriaus kartais neimanoma matyt ir medziot...te su Baltuoju Vilku yra kiti reikalai ir interesai...
27 Roman S... Už protingą ir saugų gamtos išteklių reguliavimą

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!