Už draudimą rūkyti balkonuose

73 PARAŠAI

Kategorija:

Prašome uždrausti rūkymą daugiabučių namų balkonuose, pro namų langus ir prie pat gyvenamųjų namų. Nors balkonai yra privati erdvė, tabako dūmai patenka į kitų žmonių gyvenamąsias patalpas. Žmonėms turi būti užtikrinama teisė savo privačioje erdvėje kvėpuoti tabaku neužterštu oru.

Teisinis reguliavimas yra privalomas, nes susitarimai ne visuomet veiksmingi, be to, ne visi yra pajėgūs eiti ieškoti ar išdrįsti kalbėtis su, pavyzdžiui, grėsmingos išvaizdos kaimynais. Šis draudimas būtų logiškas kaip antras žingsnis po draudimo rūkyti laiptinėse. Situacija dėl rūkymo laiptinėse yra akivaizdžiai pagerėjusi.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama (Vilnius)
2019-10-17 / 17:54
Stop rukymui balkonuose.Mes norime ,kad musu vaikai ir mes augtu sveiki, o ne uostytu dumus, kurie sklinda i buta.
2 Sigita (Vilnius)
2018-09-21 / 21:43
Kodėl rūkantys turi teisę nuodyti, o nerūkantys turi kentėti jų priespaudą?
3 Mantas
2018-08-24 / 20:05
Dumai iš kaimynų balkonų patenka į namus, esame priversti kvėpuoti nuodus.
4 Laima
2018-08-24 / 08:26
Prašau uždrausti rūkyti būtų balkonuose, neįmanoma. Nėra kuom kvėpuoti, labai kenkia sveikatai.
5 Gedas
2018-08-21 / 20:50
reikia uždrausti, nebegalim per rūkančius kaimynus atidaryti langų
6 Monika
2018-07-26 / 13:55
Esu sportininke ir siuo metu laukiuosi leliuko. Neimanoma buti namuose prasidarius balkono ,nes is apacios visi dumai keliauja i kambari ir esu labai pries,kad kenkia tiek mano leliukui tiek man.
7 Ramutė
Kuo greičiau reikia įteisinti draudimą, nes nebeįmanoma daugiau kentėti
8 Inga
Sveikata ir gyvybė yra neįkainojami, todėl šis draudimas turi būti priimtas be jokių išlygų ir svarstymų.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.