Prieš barbarišką medžių pjovimą miestuose

53 PARAŠAI

Kategorija:

Medžiai (kurie nekelia pavojaus gyvybei) miesto viešoje teritorijoje galėtų būti pjaunami, tik gavus LR piliečių, gyvenačių tame mieste, pasirašytą sutikimą. Vienam medžiui nupjauti reikėtų bent 100 parašų.

ES fondų lėšomis yra finansuojami verslo įmonių planai, kurie masiškai naikina miestų medžius.
Ką paliksime mūsų būsimosioms kartoms, koks bus poveikis sveikatai (fizinei bei psichinei), ekologijai, istorijos paveldui ? Siūlau susipažinti su nuotraukom iš nuorodos
http://www.gyvasmiskas.lt/auksiniai-sodinukai-arba-kaip-savivaldos-isisavina-milijonus-es- euru-uz-senu-sveiku-medziu-gamtos-paveldo-naikinima-skaitykite-daugiau-httpwww-gyvasmiskas -lt3519-2/

Pasiūlymas:
medžiai (kurie nekelia pavojaus gyvybei) miesto viešoje teritorijoje galėtų būti pjaunami, tik gavus LR piliečių, gyvenačių tame mieste, pasirašytą sutikimą. Vienam medžiui nupjauti reikėtų bent 100 parašų. Taip pat turi būti Aplinkos ministerijos leidimas ir dendrologų išvados.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Ieva H... Visi civilizuoti zmones yra uz gamtos saugojima! Nustokite viska is eiles nuo zems sluoti, kad tik pasipinigautumete! Medziai turi labai dideli vaidmeni oro tarsos mazinimui. 2018-10-18 / 22:49
2 ugnia ... jau ir taip tersiam gamta, tai bent medzius palikime hahah
3 G. M... Saugokime medžius, mūsų turtą, ir darykime viską, kas įmanoma, kad jis nebūtų naikinamas
4 Jonas R... ko nereikia tai kirsti, o palikti gamta ir gyventi svariai
5 Mindaugas L... medžių pjauti nevalia ir dar sąskaitas išrašo už darbus

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!