Mokslo metu prailginimui - ne!

102 PARAŠAI

Adresuota: Lietuva
Kategorija:

Nemanau, kad į stipriasnes šalis turėtume lygiuotis pratęstami mokslo metus. Nesvarbu kiek ilginsite juos, lietuviu mokslo žinios ir pasiekimai niekaip nepasikeis, jeigu neatsižvelgsite į tu stipriu šaliu mokymo sistema. Pasidomėkite kiek namu darbu jie užduoda, taip pat ir kokie jie būna, kokiomis veiklomis mokiniai užsiima, kokie yra vėdinimo įrenginiai, kaip dirba klasėse ir panašiai. Juk pagaliau, mes, 21 amžiaus mokiniai, mokinamės iš tokiu pat vadovėliu, iš kokiu mokinosi ne tik mūsu tėvai, bet ir Jūsu, Gerbiamieji Seimo nariai ir Švietimo ministrai :) Tikiuosi, kad atsižvelgsite ir į mūsu nuomones. Svarbu ne kiekybė, o kokybė!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Neskelbiamas asmuo Dabar vasaros vis karštesnės, mokslo metų pabaigoje vis sunkiau išsėdėti mokyklos suole. Metinius pažymius (bent jau mums) išveda anksčiau, nei baigiasi mokslo metai, o vėliau dar visą savaitę sėdim beveik be jokios veiklos, o jei pasakom mokytojams, jie dar užkrauna nereikalingų darbų. Kaunas 2018-10-14 / 10:04
2 aida ... NEREIKIA ilginti mokslo metų, nes galima vaikus išmokint ir neilgintais mokslo metais
3 Vardenis P... Neperkraukite vaikų galvų. Argi patys nenorite pailsėti?
4 M. Č... Dauguma mokinių pervargę, išsiblaškę, nemažai serga depresija. Lauke temperatūra kartais šokteli iki 35°, o kabinetuose ir dar aukščiau. Mano manymu, tokios sąlygos tikrai nėra tinkamos mokslams.
5 Aistė B... Sunku susikaupti pamokų metu, mokyklos nėra pritaiytos karščiams, nėra vėdinimo sistemų.
6 Rolandas B... Auginti reikia ne robotus, o asmenybes ir atimdami vis daugiau vasaros neteksit vis daugiau jaunų žmonių iš Lietuvos
7 R.Akelaitytė ... Mokykloje per daug karšta, kabinetuose nera oro, del to sunku kvepuoti
8 Augustė U... Mokykloje neįmanoma mokytis, labai karšta, kabinetuose nėra oro.
9 Livija B... Pamokos vyksta neproduktyviai, tokiomis sąlygomis per sunku susikaupti darbui. Norint mokytis tokiu oru, būtini kondicionieriai, jei jų nėra, mokytis sunkiai įmanoma ;)
10 Agnė G... Karštuoju laikotarpiu sunku sukoncentruoti dėmesį
11 Augustė R... Be kondicionierių, tokiom sąlygom sėdėti klasėse neįmanoma. Vaikai alpsta nuo karščio, pamokos neproduktyvios.
12 Skomantas N... Nesamone uzsieni tai tai ir pas mus turi buti tai ?
13 Guoda J... Visos atostogos(vasaros) pradinukams- visos atostogos viresniams
14 Dovydas Š... Prašau sutrumpinti mokslo metus, kad nuo rugsėjo 1 iki gegužės 31 vyktu mokslo procesai
15 Natanaelis V... Nes ir taip mokymasi baigeme o dar reikia eiti papildomas2savaites