Prieš Davydiškių tvenkinio privatizavimą Ukmergės rajone

PETICIJA
Aš žmonių išrinktas visuomenės atstovas ir po teksto pasirašiusieji, įsigiję žvejų draugijos leidimus žvejoti, esame dideliame strese ir ištikti šoko dėl Ukmergės raj. žvejų draugijos vadovo Vaido Bakanausko ir medžioklės žinovo žuvininko Arūno Pročkailos, mūsų manymu neteisėtų veiksmų.
2017 metų rudenį rajono spaudoje buvo paskelbtas straipsnis, kad privačių asmenų lėšomis buvo prileista į tvenkinį nežinomas kiekis karpių. Straipsnyje rašoma, kad žvejyba NEBUS draudžiama, tačiau karpį sugavus, prašoma paleisti atgal į tvenkinį.
Mes žvejai mėgėjai, pagrinde Deltuvos seniūnijos gyventojai 2018 metų pavasarį, kai įsigijome leidimus žvejybai metams visai netikėtai birželio mėnesio 8d. žvejai su galiojančiais leidimais, buvo išvaikyti nuo tvenkinio , motyvuodami tuo, jog kažkas gaudo karpius ir juos pardavinėja , taipogi teigė turintis viceministro įsakymą uždrausti žvejybą šiame tvenkinyje. Taip pat bus iškabintos lentos ir galiojantis išpirkti metiniai leidimai nebegalios.
Sužinojęs faktus paskambinau vadovui ir paklausiau kame reikalas. Konkrečiai atsakė – tvenkinys valstybės, žvejų draugija išnuomavo šį tvenkinį ir aš kaip vadovas darau ką noriu.
Įdomus faktas tas, jog nei su Bakanausku jau minėtu , bei medžioklės žinovu žuvininku negalima rasti bendros kalbos. Jie atsisako parodyti viceministro įsakymą ne tik man, bet ir Ukmergės raj. Deltuvos seniūnui. Vienintelis atsakymas, negalima duoti jokių dokumentų, nes tvenkinys skirtas vietiniam naudojimui.
Tankiai žvejodamas šiame tvenkinyje pasiūliau vadovams visuomenės pagalbą, padėti prižiūrėti ,kad nebūtų nelegaliai gaudomi karpiai, tačiau jie kategoriškai atsisakė.
Išnagrinėjęs padėtį , niekur neradau kažkokių draudimų, išskyrus Davidiškių tvenkinio žvejybos taisyklės, kurių manau patys vadovai jų nežino, nes jų pačių atsakymai telefoninio pokalbio metu akivaizdžiai prieštaringi.
Nuvykęs į žvejų draugijos parduotuvę įsitikinau, kad leidimai žvejoti parduodami visur, bet Davidiškių tvenkinį, kažkodėl išskiria (išbrauktas iš sąrašo) ir jokių atskirų leidimų neparduoda.
Reikalaujame TEISINGUMO!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Birutė
Gerai būtų, kad pasirūpintu privažiavimais prie ežerų: Žirnojų, Siesikų ir kt.
2 Arturas (Ukmergė)
https://www.ukzinios.lt/gyvenimas/aktualijos/19602-zvejoti-tik-su-specialiu-leidimu
3 Mantas
Kaip galima. Už mūsų pinigus izuvinom o po to reikia kosmosą mokėti.
4 Jonas
Gyvenu netoli tvenkinio, pats ne žvejys, bet esu prieš visokius neadekvačius nusavinimus ir pasisavinimus, girdėjau, kad net su šautuvais atvažiuoja gazdint žvejų.
5 -
Visus, kurie vienaip ar kitaip nukentėjo (buvo išvyti nuo Dovydiškių tvenkinio, kuriems buvo skirtos administracinės baudos ar kitaip paveikti) prašau susisiekti el. p. [email protected]
6 K.Verikaitė (Ukmergė)
Taisyklės turi būti vienodos visiems, o jei atsiranda išimčių, jos turi būti pagrindžiamos, aiškiai argumentuojamos.
7 Egidijus (Ukmergė)
Tai neduoda jokios naudos gamtai ir mažina žūklės populiarumą, dar vienoje srityje atima laisvę žmonėms. O pelno pinigai beveik nenueina į biudžetą...
8 Vidmantas
Siulau susivieniti visiems ukmerges zvejams ir metus nepirkti leidimu zvejoti tai si sukciu kontora ir bankrutuos
9 Rasa (Panevėžys)
2018-06-17 patys asmeniškai nuo to nukentėjome, atvavažiavome su šeima, mažais vaikais, tėtis turėjo leidimą, bet buvo surašytas protokolas, žodžiu sugadinta išvyka, atostogos, išgąsdinti vaikai
10 Vidmantas
Privatizavimas tai cia per svelniai pasakyta o policija jei patruliuoja tai uz mokesciu moketoju pinigus o ar nekyla klausimas kodel ? ar tik neturi savu interesu?
11 V. (Ukmergė)
Net vanduo asmeninis, o ne visų.... Ir dar privatizavę visiškai apleidžia.
12 Redas
Prisigalvoja savu taisykliu,dar ir policija pajunge kazin kas apmoka uz ju patruliava ten
13 R.Ingaunis (Ukmergė)
Gana jau tu privatizuotu vandens telkiniu. Eiliniams zmogeliams net meskeres nebera kur uzmesti ar kojas prie vandens telkinio istiesti.
14 Gyte (Panevėžys)
2018-06-17 patys asmeniškai nuo to nukentėjome, atvavažiavome su šeima, mažais vaikais, tėtis turėjo leidimą, bet buvo surašytas protokolas, žodžiu sugadinta išvyka, atostogos, išgąsdinti vaikai
15 Kazys
Esu pensininkas turiu zemes sklypą prie tvenkinio ir negaliu žvejoti asmenškai pats nukentejau nuo šių asmenų
16 Saulius
2018 06 16 pats asmeniskai nukentejau nuo A.Pročkailos ir P.Rutkausko neteisetu veiksmu,kuris dar ir surase man administracinio nusizengimo protokola,nors zvejojau turedamas leidima nr 1495186
17 Loreta
Zinoma pries, tuoj niekur nebegalesi nei nueit nei nuvaxiuot,nes visur bus lenteles-privati valda
18 Roman
Kaina neadekvati leidimo!tvenkinys zyviintas desimtmecius zveju megeju lesomis,o staiga pasidare vos ne privatus!kur logika?
19 Egidijus (Ukmergė)
Pensininkai - mažas našumas, pelnas ir jokių inovacijų. Jaunimui - darbas. Pensininkams - poilsis.
20 Tomas (Ukmergė)
Visiskai pritariu tokiems savavaliskiems darbams ir noreciau prideti tik tai kad ministerija turetu daugiau skirti ir grieztinti tvarka telkiniu nuomininkams nes jie ju nepriziuri
21 Ernesta
Galiausiai uzdrauskit visus tvenkinius! Jau reiks bijot ir meskere issitraukti prie ezero.
22 G.
Greit is vis jokiu teisiu nebeturesim, viska atims!!!!
23 Konstantinas
Apsurdas,taip ezeru Ukmerges rajone nera,o dar cia piderai bando viska privatizuoti
24 Justas
Legali mafija isisiautejus vagis ir seselininkus baust

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.