„ Dėl pietrytinio aplinkelio Jonavoje“

Per Jonavos miestą driekiasi valstybinės reikšmės magistralinis kelias A6 Kaunas-Zarasai-Daugpilis, kuris ypatingai pastaruoju metu sudaro daug problemų Jonavos rajono gyventojams, tai yra padidėjęs avaringumas, spūstys žiedinėje sankryžoje. Jau ne vieną dešimtmetį yra rengiami planiniai techniniai dokumentai dėl Jonavos pietrytinio aplinkkelio minėtame ruože. Mūsų žiniomis, jau turėjo būti atliktas ir žemės paėmimas visuomenės poreikiams, žiedinių sankryžų įrengimas buvo numatytas prieš keletą metų. Tačiau iki šiol realių postūmių ar darbų šiuo klausimu nematyti. Todėl mes, žinodami sudėtingą realią situaciją, prašome Jūsų imtis atitinkamų veiksmų dėl minėto Jonavos pietrytinio aplinkkelio valstybinės reikšmės magistraliniame kelyje, įrengimo.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama (Jonava)
2019-10-20 / 16:41
Aplinkelis būtinumai reikalingas, didžiuliai kamščiai tiek rytais, tiek vakarais.
2 Valentina
2018-11-24 / 09:40
Kelių problema Jonavos raj. labai aktuali. Ne tik aplinkkelis, bet ir žvyrkeliai. Atkreipti dėmesį į kolektyvinius sodų kelių būklę. Ten jau gyvenvietės, o keliai baisūs.
3 Leonarda (Jonava)
2018-11-19 / 11:02
Ištisai besikartojantys kamščiai, besidriekentys nuo Šveicarijos posūkio. Kas kartą turi daugiau nei pusvalandžiu išvažiuoti anksčiau,kad nepavėluotum į darbą.
4 Gintautas
2018-11-15 / 14:09
A6 kelias tarptautinis ,tranzitinius ,6,7 km atkarpa kurios trūksta kad šis kelias butų sutvarkytas gėda valdžiai !kamsciuose stovi visi ir jonavieciai ir pravažiuojantis mūsų piliečiai ir užsieniečiai kaip atrodo mūsų Lietuva !
5 Neskelbiama
2018-11-11 / 11:07
Aplinkkelis reikalingas. susidaro spūstys. Liepų, Kunigiškių, Plento gatvių gyventojams sudetinga patekti į namus.
6 Eimantas (Jonava)
2018-11-01 / 13:42
Sklypus, is zmoniu, supirkote mazomis kainomis ir dabar tylite !
7 vitalija (Jonava)
2018-10-21 / 14:49
kiekvieną dieną važinėju į Kauną dirbti, matau ir stoviu tuose kamščiuose,tikrai labai liūdna
8 Vytautas (Jonava)
2018-10-20 / 12:24
Kodėl vis kvaili sprendimai, sustabdyt darbus aplinkelio?
9 Aivaras (Kaunas)
2018-10-18 / 17:35
Kiek galima!!! Tegul si peticija pasiekia Jonavos savivaldybe ar kuria nors kita už tai atsakinga institucija P. S. Ši komentarą parašiau stovėdamas kamštyje visiškai nejudėdamas
10 Arturas (Jonava)
2018-10-13 / 09:30
Problema akivaizdi kuria manau reikia spresti.Jau senai visi keliaujantys piko metu susidure su sia problema.
11 Regina (Jonava)
2018-10-12 / 11:12
Šis projektas yra esminė garantija dėl avaringumo ir eismo spūsčių sumažinimo, be to investuota didžiulės rajono savivaldybės biudžeto lėšos
12 Raimondas
2018-10-11 / 20:45
"Tačiau didžiausią nuostabą sukėlė jų ramia sąžine išsakytas prisipažinimas, kad aplinkkleliui buvo numatytas ES fondų finansavimas, paruoštas projektas, atlikti beveik visi paruošiamieji darbai ir paskutinę minutę visos lėšos buvo nukreiptos Via Baltica keliui nuo Kauno iki Marijampolės įrengti." - nustokite durninti ir apvaginėti nieko dėtus žmones!
13 Stefanija
2018-09-03 / 23:03
Rukloje pastoviai negyvenu, bet dažnai būnu. Rukla labai išgražėjusi ir manau čia G. Jasiulionio dėka. Sėkmės jam toliau darbuojantis.
14 Juozas
2018-09-02 / 18:39
Sinkevičiukas krykštavo, kad įrengs žiedus aplinkeliui jo tėvukas kai ministravo. O kur tie žiedai?
15 Deividas
2018-08-22 / 18:45
Matyt is Vilniaus kostiumuoti dedes seniai mate, kiek sunkvezimiu pravaziuoja pro Jonava. Matyt kaip visada reikia kokios liudnos lemties, kad kazkas pajudetu
16 Marius
2018-08-03 / 17:46
Smagu matyti kad kažkas imasi veiksmų dėl šio kelio ruožo
17 Mindaugas
2018-08-01 / 21:57
Vakarais negaliu isvaziuoti is sodo bendrijos pusaite.
18 V.
2018-07-29 / 18:17
Reikalingas seniai, kamsčiai nuo Šveicarijos kaimo vakarais, rytais, savaitgaliais
19 Stasė
2018-07-29 / 12:53
Atsibodo stovėti kamščiuose, kurie driekiasi iki Šveicarijos
20 Saulius
2018-07-06 / 17:45
Turėjome du ministrus iš Jonavos - Sinkevičius. Nieko nepadarė dėl aplinkelio. O Mindaugas ir vėl nori merauti. I vėl tik pjaras iš jo bus, daugiau nieko.
21 K.
R. Sinkevičius būdamas ministru jau suderino šio aplinkelio finansavimą. Kodėl nesiimama veiksmų - darbų atlikimo?
22 S.Petkevičius
Aplinkelis bus didelis palengvinimas ne tik Jonavos gyventojams, bet ir vykstantiems pro Jonavą.
23 Donatas
tai smarkiai sumazintu grustis ir avaringuma mieste
24 Gediminas
Kamščiai vos ne 5km iki Jonavos!!! Nesuvokiama, absurdas, o ypač penktadienį vasarą, po darbų, kai pusė Lietuvos poilsiautojų važiuoja į Molėtus, Ignaliną
25 Viačeslavas
3-4km.ruoža dažnai įveikti per 20-30 min. O tai ir laikas ir tarša. Beja prie to ne maža dalimi prisideda ir "Maxima"
26 Antanas
Nuo šveicarijos kalno iki Jonavos žiedinės sankryžos atkarpa įveikiama per pusę valandos
27 Šarūnas
Reikia! Butu isvengta dideliu kamsciu ir didelio avaringumo
28 A.Žėglienė
Prarandame ne tik laiko, bet ir kamščiuose automobilų išmetamos dujos teršia aplinką
29 Jurgita
būtinas dėl didelės kelio apkrovos ir begalinių spūsčių
30 Neringa
Greičiau naujas ledynmetis ateis, nei bus koks projektas įgyvendintas...

Karių, atliekančių privalomąją karinę tarnybą, paleidimas namo savaitgaliais ir švenčių dienomis. (498)

B.. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kariai, atliekantys privalomąją karinę tarnybą, dėl karantino Lietuvoje nėra išleidžiami net savaitgaliais namo, ir taip jau ketvirtas mėnuo. Kariams jau darosi psichologiškai sunku be namų ir artimųjų. Peticijos tikslas iškovoti, kad kariai savaitgaliais ir šventinėmis dienomis būtų išleisti namo.

Jurbarko smurtautojui - REALIĄ LAISVĖS ATĖMIMO BAUSMĘ! (130)

Centro. Adresuota: Generalinė prokuratūra | Lietuvos Respublikos prokuratūra

Jurbarko prievartautojas negavo realios laisvės atėmimo bausmės, padarius tokį sunkų nusikaltimą prieš merginą. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus už mažesnius nusižengimus žmogui gręsia realus laisvės atėmimas. Sulaikius M.I., jam buvo nustatytas 1,12 promilės girtumas. Tai taip pat sunkinanti aplinkybė. Atsiprašyti taip pat neatsiprašė asmeniškai, tai padarė per savo advokatą ir tai pasak tėvų neatrodė įtikinamai. Raginame Lietuvos Respublikos Generalinės prokuratūros kreiptis į Aukščiausią Teismą dėl teisingo nuosprendžio skiriant realią laisvės atėmimo bausmę.

Dėl apšviestų šaligatvių įrengimo Nemėžyje (23)

Indrė. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybė

Mes Nemėžio rajono gyventojai, labai prašome įrengti apšviestą šaligatvi- pesčiųjų- dviratininkų taką Nemėžyje (Baltarusių g - Sirokomlės g) ir pesčiųjų perėjas, kad aplinkiniai gyventojai galėtu saugiai keliauti iki viešojo transporto stotelių, o vaikai iki mokyklos. Nesutvarkyti kelkraščiai verčia pėsčiuosius pažeidinėti eismo taisykles, bei apsunkina eismą vairuotojams. Vaikai - keliaujantys į mokyklą dviračiais, paspirtukais ir pėsčiomis - turi eiti šalikele.

Vilniaus Naujamiesčio rajono žalios zonos išsaugojimas (29)

Tatjana. Adresuota: A.Vivulskio g., Vilnius

Prašome panaikinti šiuo metu patvirtintą 506-osios bendrijos projektą sumažinti kiemą, kuriuo dalijasi namų Muitinės g. 34, A. Vivulskio g. 31 ir 35, Savanorių pr. 6A gyventojai. 506-osios bendrijos nariai didelį kiemą nori sumažinti beveik trečdaliu – medžiais, krūmais apaugusią jaukią kiemo vietą paversti privačia automobilių stovėjimo aikštele. Nepaisant to, kad bendrijos sprendimas yra legalus, mes, bendro kiemo kaimynai, manome, kad jis yra prieštaraujantis mūsų sveikatai ir gerovei. Šis kiemas pritraukia daugybę įvairių žmonių. Šiltuoju metų sezonu ant suoliukų pilna bendraujančių senjorų, vasaros stovyklų vaikų, mažylius prižiūrinčių tėvų, žaidyvietėje ir ant žolės nuolat dūksta vaikai, paaugliai žaidžia futbolą, kiemas atviras, gyvas, bendraujantis, jungiantis. Mūsų kvartalo senjorai ir neįgalieji praleidžia nemažai laiko šiame kieme, nes neturi galimybės nueiti iki Vingio parko. Aplinkinių kiemų aikštelės uždaros, rakinamos, betonuotos, todėl čia suplūsta daugybė naujamiestiečių. Vis daugiau Europos miestų mažina automobilių kiekį, kuria žalias erdves gyventojams, didina parkų, žaidyviečių plotus. Norint pagerinti daugiabučių gyventojų fizinę ir psichinę sveikatą, kiemuose įrengiamos sporto aikštelės, suoliukai, sodinami krūmai ir augalai. Džiaugdamiesi jūsų moderniu projektu ,,Mažiau ratų-daugiau batų!“, tikimės palaikymo ir prašome apsaugoti mūsų kiemo žalią erdvę – neleisti jos dalies paversti automobilių stovėjimo aikštele.