Dėl d/l "Gluosnis"

86 PARAŠAI

Adresuota: Šiauliai
Kategorija:

Peticija. D/L ,,Gluosnis" tėvų nepasitikėjimo, darželio vadovės R.Plienienės. Siekiant pateikti prašymą, Šiaulių miesto tarybai, pašalinti vadovę iš pareigų.

Problema:
Smurtas prieš vaikus Šiaulių lopšelyje/ darzelyje ,,Gluosnis" ir direktorės pozicija sprendžiant problemą.
(dialogo nebuvimas tarp vadovybės ir darželio tėvų bendruomenės, )

Tikslas ir galimi sprendimo būdai:

Nekompetentingos vadoves (R. Plienienės) nušalinimas nuo pareigų. (įstaigos vadovo keitimas).
Saugios aplinkos užtikrinimas

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Neskelbiamas asmuo Direktorė nekelia pasitikėjimo, dėl požiūrio į darbuotojų kompetenciją ir atleidimą iš darbo smurto prieš vaikus atveju. Šiauliai 2018-10-26 / 15:01
2 Neskelbiamas asmuo Už direktorės nušalinimą, smurto prieš vaikus dangstymą.. Šiauliai 2018-10-26 / 14:09
3 Neskelbiamas asmuo Neturėtų dirbt ugdymo įstaigoje!!!Smurto slapstymas-baisu!! 2018-10-26 / 13:34
4 Rimgaudas M... Direktore tikrai negali toliau eiti uzimamu pareigu. Šiauliai 2018-10-26 / 13:24
5 Neskelbiamas asmuo Įstaigos vadovas privalo užtikrinti vaikų saugumą, nes jis yra atsakingas už personalo priėmimą ir kontroliavimą, mokymus ir pan. Šiauliai 2018-10-26 / 10:39
6 renata m... manau,kad toks vadovas neturi teises dirbti tokiose istaigose kur yra vaiku,as siuo ivykiu tiesiog sukresta,tikiuosi,kad vaiku teises,bei svietimo vadovybe apgins musu vaikucius Šiauliai 2018-10-25 / 22:28
7 Andrius B... Negali likti toks žmogus tokioje kėdėje, viską meluojantis ir slepiantis Šiauliai 2018-10-25 / 21:27
8 Neskelbiamas asmuo Nušalinti direktorę už negebėjimą prisiimti atsakomybės, savo pareigų nevykdymą, informacijos slėpimą bei neigimą, dėl kompetencijų trūkumo organizuojant ugdymą. Šiauliai 2018-10-25 / 14:33
9 Žaneta P... Dabartinę vadovę būtina nušalinti, o vaikų gerovė turi būti užtikrinta 2018-10-25 / 09:57
10 Neskelbiamas asmuo Tokia direktotė negali ir toliau dirbti šio darbo. Visiškas melas kalbomis, neužtikrina saugumo vaikų atžvilgiu. 2018-10-24 / 22:47
11 Neskelbiamas asmuo Kad vyko mazameciu smurtas tai faktas, daug matem pozymiu ir nutikimu, kas tai tik patvirtina... labiausiai gaila, kad iskarto nesureagavom, niekad nebutum pagalvojes, kad tokie dalykai galetu detis ugdymo istaigoj, siais laikais kai taip ginamos vaiku teises. Direktore nuvyle savo abejingumu, svarbiausia gero vardo islaikymas, o ne vaikuciu gerove, tikrai ne tokia vadovo pozicija turetu buti, visiskai nepateisinamas elgesys! 2018-10-24 / 22:03
12 Neskelbiamas asmuo Uz nušalinima meluojančios ir pasitikejima nekeliančios direktorės. Šiauliai 2018-10-24 / 19:44
13 Neskelbiamas asmuo Norisi tvarkos darželyje kurį lanko mano vaikas... Šiauliai 2018-10-24 / 19:29
14 Neskelbiamas asmuo Taip, vadovybė privalo stebėti, žinoti visas situacijas ir užtikrinti 100% mažylių saugumą. 2018-10-24 / 18:14
15 Neskelbiamas asmuo Už direktorės nušalinimą nuo pareigų, dėl melavimo ir smurtaujančių darbuotojų dangstymo. Šiauliai 2018-10-24 / 17:23
16 Kristina M... dialogo nebuvimas tarp vadovybės ir darželio tėvų bendruomenės Šiauliai 2018-10-24 / 17:15
17 Evelina K... Už direktorės atleidimą iš pareigų, už melą ir dangstymą tiesos. Šiauliai 2018-10-24 / 17:06
18 Eglė ... Toks žmogus kuris slepia ir neigia tiesa, dangsto darbuotojus neturi dirbti šio darbo. Šiauliai 2018-10-24 / 16:37

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!