Suteikime naujam skverui Algirdo gatvėje, Vilniuje - Jurgio Mačiūno vardą

52 PARAŠAI

Kategorija:

Naujas skveras, baigiamas įrengti Algirdo gatvėje, Vilniuje - nauja, moderni erdvė Vilniaus Naujamiestyje tarp naujai iškilusių Oslo Namų ir Kauno/Algirdo gyvenamųjų kvartalų. Naujamiestis vystosi ir tampa moderni ir kupina jaunatviškos energijos ir šiuolaikinių meninių idėjų ir įvykių erdve. Šalia formuojasi daugybė traukos taškų - Loftas, rokenroliškas Comfort viešbutis, John Lennos paminklas, etc. - visa ši nauja erdvė - savo sandara ir evoliucija panaši į kultinę Niujorko/JAV/ erdvę - SOHO, kuri tapo moderaus meno tramplynu ir revoliucinių kultūrinių idėjų lopšiu. Vienas SOHO bendruomenės ir pasaulinio lygio FLUXUS meninio judėjimo kūrėju buvo JURGIS MAČIŪNAS.
Vesdami geografines, visuomenines, menines ir kultūrines paraleles - pagerbkime žymiausią pasaulyje LIETUVĮ MENININKĄ ir pavadinkime naujai kuriamą jaunatvišką/ menišką skverą ALGIRDO gatvėje - JURGIO MAČIŪNO VARDU.
--------------------------------------------------------
Apie Jurgį Mačiūną - https://lt.wikipedia.org/wiki/Jurgis_Ma%C4%8Di%C5%ABnas

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Antanas Z... Apmaudu, kad šio žmogaus atminimas dar neįamžintas Vilnius 2018-11-01 / 23:44
2 Darius M... Naujasis skveras net nekvepia Mačiūnu - kaip tik dėl to būtų taiklu pavadinti jį Mačiūno vardu. 2018-10-31 / 17:56
3 Neskelbiamas asmuo Žinomas pasaulyje, bet ne Lietuvoje. Flux pradininkas. Vilnius 2018-10-31 / 14:10
4 Audronė U... Pritariu, kad skverui Algirdo gatvėje būtų suteiktas Jurgio Mačiūno vardas Vilnius 2018-10-30 / 23:01