Prieš "Vaikinų iš padorių šeimų" pasirodymą klube "Opijum"!

9 PARAŠAI

Kategorija:

Pasirodžius pranešimams apie Vaikinų Iš Padorių Šeimų pasirodymą klube "Opijum", š.m. gruodžio 1 dieną, tapo akivaizdu, kad žmonių teisės yra visų laikų žemumoje. Ką galvoja valdžia, jei akivaizdžiai Psichotropinės Audio Mafijos proteguojami artistai užima vienos iš svarbiausių kultūrinių įstaigų sceną.

Tik jūsų parašai gali sustabdyti V.I.P.Š pasirodymą ir dideles pasėkmes tautos audiovestibiuliariniams aparatams.

Sakykite "ne", galvokite savo galva.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Aurelijus (... Raginame piliečius imtis iniciatyvos uždrausti šį Psichotroninės Audio Mafijos artistų vakarėlį. Rokiškis 2018-11-26 / 14:58
2 Ieva U... Na dar padorūs vaikinai gal ir OK....bet jau Opijumą siūlyti viešai....Dėve Dėve... Vilnius 2018-11-25 / 13:41
3 G M... Griežtai prieš! Bet jei parevoliutintų kokį dvam, tai ok. Vilnius 2018-11-25 / 13:01
4 Viltautas G... Griežtai ne šiam pasirodymui! Jei reiks, stovėsim su plakatais prie Opijum ir rėksim: Narkomanai, narkomanai! Vilnius 2018-11-25 / 12:56

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!