TAIP, vairuotojo pažymėjimui nuo 16 metų.

108 PARAŠAI

Kategorija:

Lietuva paskutiniu metu uždraudžia daugybę dalyku, bet galbūt atėjo laikas pradėti ne įstatymus griežtinti, o juos keisti piliečių, gyventojų naudai. Suteikdami 16-mečiams teisę vairuoti, suteikiame paaugliams galimybę patiems nuvykti į mokomoją įstaigą, praturtinti laisvalaikį, anksčiau pažinti Lietuvos kraštą ar apsiprasti kelyje. Manau, kad jaunimas jau yra pakankamai suaugęs bei išvystytas, kad darytumėme pokyčius, kurie būtų pritaikyti prie jų pačių kartos, o ne tėvų ar senelių.Pokyčius, kurie būtu naudingi žmonėms, o ne valdžiai. Laikas bėga, technologijos keičiasi, kaip ir keičiames mes. Šio įstatymo įgaliojimu pakeistume piliečių bei užsieniečių požiūrį į Lietuvą bei žengtume pažangos link!!. Puikūs pavyzdys yra Amerika. Skatinu visus pasirašyti.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Rasa (Varėna)
2020-04-04 / 11:56
Pritariu, kad būtų galima nuo 16 metų turėti B kategorijos pažymėjimą.
2 Jonas (Varėna)
2020-04-04 / 11:55
Duokit galimybę laikyti jus tas teises nuo 16m. O tai išsipisinėjat kaip asilai tam seimę.
3 Neskelbiama (Vilnius)
2020-04-04 / 02:15
Manau tikrai reiktu taip padaryti nes tikrai reiktu eit pazangoa link kaip ir amerika!
4 Mantas
2020-04-03 / 23:36
Pilnai pasirasau tokiam dalykui, taciau su ta salyga, jog nuo 16 leistų vairuoti automobilį visgi 16m žmogus pilnai mąstantis ka daro
5 Neskelbiama
2020-04-03 / 21:57
Būtų tai naudinga mums išmokstant vairuoti greičiau.
6 Neskelbiama (Varėna)
2020-04-03 / 21:34
16 metų žmogus yra jau mąstantis ir pakankamai protingas jog vairuotų automobilį
7 Neskelbiama
2020-04-03 / 18:58
Būtų šaunu kad būtų galima vairuoti b kat nuo 16M
8 Regimantas (Varėna)
2020-04-03 / 13:53
Esu 100% už ir pasirašau tokiai įdėja, nes 16 metų asmuo jau yra pakankamai brandus vairuoti automobilį
9 MANTAS
2019-03-22 / 10:18
Būtų šaunu kad būtų galima vairuoti b kat nuo 16M
10 Gytis (Vilnius)
2019-03-18 / 14:03
Pritariu kad galima būtų nuo 16 turėt B kategorijos pažymėjimą
11 Lukas
2019-02-27 / 23:27
Pilnai pasirašau tokiai įdėjaj, nes 16 metų asmuo jau yra pakankamai brandus vairuoti automobilį.
12 Neskelbiama (Vilnius)
2019-02-27 / 23:20
Pilnai pasirasau tokiam dalykui, taciau su ta salyga, jog nuo 16 iki 18m. butu ribota automobilio galia bei litrazas.
13 Neskelbiama (Vilnius)
2019-01-06 / 14:25
Taip pasirašau kad vairuotojo pažymėjimas būtų išduodamas nuo 16 metu.
14 Ieva (Prienai)
2019-01-05 / 22:28
Manau galima vairuoti nuo 16 metu, nes zmogus jau subrendes ir nedurnas!
15 Neskelbiama
2019-01-05 / 20:48
16 mečiai jau mokosi gyvenimp amato, eina i profesinio rengimo centrus, o vairuoti negali?

PRIEŠ NAUJO POLIGONO STEIGIMĄ VAKARŲ LIETUVOJE (521)

Jurgita. Adresuota: Krašto apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai, LR seimas,

Brangūs Lietuvos žmonės, kraštiečiai, VIENYKIMĖS ! Greit visa Lietuva taps vienu dideliu poligonu ! LR Krašto apsaugos ministerija Lietuvos Respublikos teritorijos Bendrajame plane (Lietuva 2030m.) numatė galimybes steigti naują poligoną Vakarų Lietuvoje : Akmenės r., Telšių r., Mažeikių r. ir Šiaulių r. teritorijose. Pasak viceministro E. Misiūno „Geopolitinė situacija mūsų regione išlieka nepakitusi, yra stiprinama mūsų kariuomenė, į pratybas atvyksta NATO sąjungininkai, todėl tinkamam karių rengimui reikalingos papildomos teritorijos treniruotėms“. Mūsų manymu, jau pakanka esamų poligonų Lietuvoje ! Planuose numatomos kelios galimos teritorijos poligono steigimui. Valstybės poreikiams bus nusavinami ūkininkų dirbamų žemių plotai, privačia nuosavybe valdomų miškų plotai, kurie bus ir kertami, gyvenami namai, kurie bus griaunami. Neatmetama galimybė, kad ateityje poligoną gali plėsti. Mes prieštaraujame tokiam galimam poligono steigimui mūsų krašte ! Todėl mes ginsime savo teises, savo protėvių žemes, atsiminimus, mes norime gyventi savo žemėse, jas dirbti, kurti, auginti vaikus ir čia mirti. Mes norime būti saugūs ir ramūs savo namuose! Mes čia gyvename, čia mūsų namai !

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.

Reikalaujame atsistatydinti Raseinių rajono Mera Andrių Bautronį (53)

Erikas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas, Lietuvos Respublikos Seimas

Meras privalo atsistatydinti ,nes nesusitvarko su jam pavestomis kaip vadovo funkcijomis. Raseinių rajonas grimsta į depresija ir nežinomybe.Nepriimti laiku ir vietoje sprendimai galintys įtakoti nesuvaržytus žmonių gyvenimus.Meras Andrius Bautronis galutinai prarado žmonių pasitikėjimą.

Reikalavimas leisti Šeimoms išsiskyrus, likti draugais (9)

R.Zienius. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas , Lietuvos Aukščiausiasis Teismas , Lietuvos Respublikos apeliacinis teismas , Lietuvos Respublikos apygardos teismas

Mes čia, pasirašę žmonės, reikalaujame, kad sutuoktiniams skyrybų metu: Atsižvelgti į tai kiek tėvas, ar mama skyrė finansų vaikų išlaikymui ne skyrybų metu, bet santuokos metu, priskiriant vaikų gyvenamąją vietą, palikti galimybę vaikais rūpintis abiem tėvams, taip, kaip daugumoje vakarų Europos valstybėse. Atsižvelgti į tai, kiek laisvo laiko gali su vaikais praleisti dirbdamas tėvas, ar mama. Atsižvelgti į tai, jai vaikai mokinasi, gyvena kitame mieste, abu tėvai turi vienodas galimybes jais rūpintis, padėti jiems. Užgyventą turtą dalinti nustatant kas, kiek santuokos metu prisidėjo prie to. Šeima turi būti vertybė, šeimoje turi būti atsakomybė. Įstatymai turi būti kuriami, kad abudu sutuoktiniai išsiskyrę turėtų praradimų, bet ne taip, kad plečiamas barakudų verslas. Tik abudu tėvai gali suteikti pilnavertį vaikų ugdymą. Vaikai turi įgimtus pomėgius abiejų tėvų. Pvz: vaikams patinka žirgai, bet turi domėtis choru, nes mamai nepatinka žirgai, bet patinka menas. Vaikai turi išlikti gyvenimo tikslu, hobiu, o ne pasipelnymo šaltiniu. Kas Įstatymų daroma atvirkščiai.