Dėl miškų iškirtimo Daubenų kraštovaizdžio draustinyje ir šalia jo

110 PARAŠAI

Kategorija:

Šalia esančio Daubėnų kraštovaizdžio yra neteisėtai kertami miškai be leidimo. Drugeliai esantys įtraukti raudonoje knygoje gyvena tame Daubėnų kraštovaizdyje, todėl yra būtina sustabdyti neteisėtą miškų kirtimą ir taip galabyti gamtą.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Vilija
2019-08-08 / 15:37
Pasirašau, nes medžius laikas sodinti ir prižiūrėti - iškirtome pakankamai.
2 Neskelbiama (Kaunas)
2019-06-10 / 16:46
greit viską išnaikinsim jei tokiais tempais nakinsim viskas kas gyva
3 Neskelbiama (Kaunas)
2019-03-25 / 18:30
Pasirašiau kad Lietuvoj turi likti ir žaliu plotu miśku ir parku, o ne vien asfaltas ir pastatai.
4 Jovita (Vilnius)
2019-03-25 / 16:29
Pasirašau nes gyvenu gretimame kaime, mano proseneliai, seneliai ir mama gime Daubėnuose.
5 Laurynas
2019-03-25 / 10:21
Ubogai nxj supisiu as jus jasi dar vienas medys nukris nuo mano rajona krw
6 Valdas (Vilnius)
2019-03-25 / 10:17
Nebėra kur uogauti, grybauti, pasivaikščioti. Aplinkui tik suniokotos dykvietės. Sunkiasvorė kirtėjų technika nepaisydama kelio ženklo, kuris riboja svorį iki 10t, kelius padarė neįžengiamus. Baisus vaizdas.!!!
7 Neskelbiama (Vilnius)
2019-03-25 / 09:57
Dėl kelio, ir paliekamu šiukšlių, ir pačios gamtos
8 Neskelbiama (Vilnius)
2019-03-25 / 09:16
Nenoriu kad būtų kertami miškai ten kur aš gyvenu dėl kelių priežasčių tai būtų dėl to kad miškai gerina orą. Dėl asfalto kurios furos gali sugadinti, dėl eismo trugdymo ir dėl iš metimų šiukšlių.
9 Viktor
2019-03-25 / 08:55
Keliai sugadinti .Reikia uždrausti kirtimus ir sunkaus transporta (miškovežis) judejima per sodus
10 Rima (Vilnius)
2019-03-25 / 08:43
Tikrai taip, išsaugokime mišką vaikams! Gyvename Šveicarų km. Ir per 10metų liko visai nedaug miško, viskas iškirsta ir sugadintas kelias. Pagarbiai Rima M.
11 Emilija (Vilnius)
2019-03-25 / 07:56
Esu pries misku iskitimu Daubeno krastovazdzio draustinyje ir salia jo.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (133)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.