Sukauptos sumos atsiėmimas iš II-os pakopos pensijų fondų bet kuriuo metu

8 PARAŠAI

Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas
Kategorija:

Pagal dabartinę pensijų reformą sukauptą sumą pensijų fonde bus galima atsiimti iš kart sulaukus pensijinio amžiaus jeigu sukaupta suma nebus didesnė nei 3000eur arba bus didesnė nei 60000eur.
Lietuvos piliečiu atžvilgiu tai yra nesąžininga, nes įmokos didžiąja dalimi mokamos iš dirbančiojo atlyginimo, kas jau automatiškai turėtų būti laikoma kaip jo asmeninė nuosavybė su kuria pilietis gali daryti ką nori.
Būtų sąžininga jei pensijų reformos įstatymas būtų papildytas galimybe atsiimti bet kokią sukauptą sumą bet kuriuo metu. Netgi būtų labai sveikintina, kad sukauptą sumą būtų galima atsiimti dar iki pensijos, jeigu užklupo didelė nelaimė.

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama (Vilnius)
2021-04-13 / 20:37
Priverstinis įtraukimas, kartotiniai priverstiniai įtraukimai ir po to draudimas išsitraukti- tai tikrai nesamonė. Papildomas kaupimas yra geras dalykas, bet kažkam tie mažieji procentai gana stipriai gali būti reikalingi pragyvenimui.
2 Armandas (Vilnius)
2021-04-13 / 17:14
Priverstinis II-os pakopos pensiju kaupimas, be atsisakymo bei pinigu issiemimo nesulaukus pensijinio amziaus yra tiesiog zmogaus teisiu pazeidimas.
3 Neskelbiama
2019-06-08 / 00:06
Šis įrašas yra nebeaktualus, todėl neberodomas

Už teisę žinoti, kuo gi nusikalto Algirdas Paleckis (212)

Algirdas. Adresuota: LR Prezidentui p. Gitanui Nausėdai; LR Seimo Pirmininkei p-iai Viktorijai Čmilytei-Nielsen; LR Ministrei Pirmininkei p-iai Ingridai Šimonytei; LR Seimo Žmogaus teisių komiteto bei Teisės ir teisėtvarkos komiteto nariams

Peticija Už teisę žinoti, kuo gi nusikalto Algirdas Paleckis 2021-06-02...

Prieš AB Lietuvos pašto taikomų papildomų mokesčių nuo 2021-07-01 (8)

J.Matiukas. Adresuota: Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija

Nuo 2021-07-01 visoje EU nebegalios lengvata netaikyti PVM prekėms iki...