Panaikinkite Nelegalu Nekilnojamo turto mokesti!

6 PARAŠAI

Kategorija:

Valdžia bando mus padaryti vergais ir apdelioja išgalvotais mokesčiais kurie visiškai yra nežmoniški ir neteisingi, tai Nekilnojamo turto mokestis.
Kodėl jį mes turime mokėti? Juk,
1, Mes iš savo atlyginimo sumokam 50% mokesčių valstybei
2, Iš likusios sumos perkame statybines medžiagas , vėl sumokam PVM valstybei
3, Iš likusios sumos samdome darbininkus statybininkus , vėl papildomi mokesčiai sodrai
4, ir dar iš tų ašarų kas lieka, dar reikia išgyventi mėnesį iki kitos algos

Kyla klausimas už ką mes dar turime valdžiai moketi NT mokestį? Valstybė nieko nepadėjo sukuriant, statant, ar remontuojant NT turtą ir ji neturi teisės už jį imti bet kokį mokestį.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Neskelbiamas asmuo dar vienas budas pasipenyt is zmogaus ir surinktus pinigus panaudoti savo tikslasms ( atlyginimukelimui ir t.t.) 2019-10-06 / 20:08
2 Vitas S... Žemės mokestis nuo rinkos kainos yra ŽIAURIAI neteisingas – kos nors gerai uždirbti nepajėgiantis našlaitis negali gyventi kur nors namuke Antakalnyje, nes nepajėgs išsimokėti mokesčių? 2019-06-11 / 11:31

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!