Išsaugokime brandžiąsias Šiaulių bulvaro liepas

3 149 PARAŠAI

Kategorija:

Reikalaujame nutraukti brandžių, sveikų medžių naikinimą Šiaulių mieste.
Išsaugokime liepas antrojoje rekonstruojamo Vilniaus gatvės bulvaro dalyje.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Neskelbiama (Šiauliai)
2019-09-26 / 20:16
Čia jau medžių žudymas, kitaip nepavadinsiu. Baisu, kai nesaugom gamtos savo namų
2 Matas
2019-09-26 / 10:12
Medžiai mūsų sveikata, gal laikas baigti savižudybes
3 Julius (Šakiai)
2019-09-26 / 07:54
Reikia išsaugoti senis medžius. Kodėl kituose pasaulio miestuose juos sugeba išsaugoti, o lietuviai tik ir žiūri kuri dar iškirsti.
4 Jūratė (Klaipėda)
2019-09-25 / 14:35
Išsaugokime medžius- tai mūsų protėvių paveldas. Kerti medį- draskai širdį. Nelieskite to, kas brangu.
5 Jolanda
2019-08-17 / 11:15
Esu pries medziu kirtima, kas cia per biznis tapo naikinti tai, kas mus saugo nuo oro tarsos, suteikia pavesi karsciu metu, dziugina musu sirdis ir akis.
6 Gabija
2019-08-10 / 11:21
Medžiai atlieka labai svarbią rolę, nors ir centre nėra jų super daug, bet tai yra labai reikšminga!
7 Vilija
2019-08-08 / 15:34
Nekirsti medžių visai, nedaug jų likę, taip pat ir Šiauliuose.
8 Luis
2019-07-25 / 17:43
Los árboles son los más valiosos y los más bellos deben ser salvados ;D
9 Elona
2019-07-23 / 21:16
Leiskime medžiams augti, bent tiek, jei nesugebame prižiūrėti.
10 Birutė (Šiauliai)
2019-07-17 / 01:19
Kai dėl klimato kaitos vasaros darosi vis karštesnės ,Lietuvoje prasidėjo medžių kirtimo vajus. Tik neišmanėliai gali taip elgtis.
11 Egle
2019-07-15 / 21:13
Jei medžiai skleistų wifi apsodintu visą pasaulį, gaila, kad medžiai suteikia mums tik deguonį...
12 Neskelbiama
2019-07-15 / 13:43
kodėl nedaromi projektai išsaugant sveikus, brandžius medžius. Kuo kvėpuosime?
13 Rita (Šiauliai)
2019-07-13 / 10:17
Prieš medžių naikinimo tendenciją visoje Lietuvoje!!!
14 Darius (Kaunas)
2019-07-12 / 16:44
Nėra argumentų kodėl reikia šias liepas naikinti.
15 Lina (Šiauliai)
2019-07-12 / 16:10
Būtina išsaugoti sveikus medžius. Reikia mokėti suderinti ilgaamžius medžius su miesto architektūra.
16 Vidas (Šiauliai)
2019-07-12 / 14:55
Vertingiausius ir gražiausius medžius būtina išsaugoti.
17 Gintate (Šiauliai)
2019-07-12 / 09:46
Jau ir taip centras iškirstas visas, išvis nori palikti plika dikyne
18 Iveta (Šiauliai)
2019-07-12 / 07:22
toks jausmas kad tie kam patikėta sprendimo teisė, sugeba tik kopijuoti pasenusias madas, o ne galvoti savo galva...
19 Rasa (Vievis)
2019-07-12 / 00:07
Į visus projektus iki vieno galima įntegruoti brandžius medžius. Kai visas pasaulis šaukia apie klimato kaitos pasekmes, visi medžiai yra neįkainojami, tai ne vien gatvės, miesto, Lietuvos, tai ir Europos kontinento rūpestis. Tie, kas niokoja žaliąjį paveldą, yra mažų mažiausiai stokojantys kompetencijos, o dar ir gėdingi neišmanėliai. Nejau manote, kad deklaruojamos gerovės miesto gyventojams yra tokios akivaizdžios ir būtų prioritetinės, jei nebūtų finansavimo?
20 Eugenijus
2019-07-11 / 09:10
Atnaujinimo projektas trinkelių klojėjams, bet ne miesto atnaujinimas remiantis naujomis ekologinėmis idėjomis.
21 Sandra’s
2019-07-09 / 23:24
Medziai - musu sveikata, musu deguonis, musu svarus oras, Tai taip pat gyvybe, kuria turim saugoti! ❤️
22 Stasė (Šiauliai)
2019-07-09 / 13:43
Pasirašau už protingus sprendimus - išsaugoti medžius
23 Gintautas (Šiauliai)
2019-07-09 / 09:54
Mes sena pasaulį išardysim! ... Kai nesugebi tvarkyt, geriausia sakyt, jog reikia nugriaut :)
24 Valentinas
2019-07-08 / 14:45
Medis = plautis. Kerti medžius, žudai savo plaučius.
25 Demetra (Vilnius)
2019-07-08 / 11:26
Tiesiog palikite medžius ramybeje...šitiek metų auga, orą grynina. Prieš pjaudami, įjunkite savo smegenis, jei dar jų turite...
26 Arza (Kaunas)
2019-07-07 / 16:34
Stabdyti barbarišką augalų naikinimą visoj Lietuvoj.
27 VYTIS
2019-07-07 / 14:28
Reikalaujame nutraukti brandžių, sveikų medžių naikinimą Šiaulių mieste. Išsaugokime liepas antrojoje rekonstruojamo Vilniaus gatvės bulvaro dalyje.
28 Regina (Kelmė)
2019-07-07 / 14:04
Kiek galima kirsti? Ar dar maža netikusiu pavyzdžių?
29 Birute
2019-07-07 / 13:58
Kuo kvepuosit, kai iskisit medzius.? Kodel zmones mano, jog jie gali daryti ka tik panoreje. Atsipeikekit pagaliau.
30 vytautas
2019-07-07 / 13:56
Medziai kertami jei būtinai reikia TIK žiemos metu.

Atiduokite Monroe ir Tali GRAŽINAI ? (1170)

Gražina. Adresuota: Aplinkos Apsaugos Departamento prie Aplinkos Ministerijos Klaipėdos valdyba

Katėms Monroe ir Talismanui reikalinga globa ir priežiūra, kuria gali pasirūpinti tik šeimininkė. Monroe reikalingas gydymas ir vaistai. Spec. Maistas. Visi dokumentai laikymui ir gyvenamosios sąlygos bus suteiktos 100% tad , prašau atsižvelgti į prašymus, ( parašus) juos sugrąžint, Gražinai Asipauskaitei. Neleiskite jas parduoti, tiems kas jas ruošiasi atimti! ....

Ar vienuolis kapucinas tėvas Stanislovas Dobrovolskis turėtų būti paskelbtas šventuoju? Taip. Jis to vertas. (350)

Valdas. Adresuota: Kauno arkivyskupui Kęstučiui Kėvalui

Tėvas Stanislovas - visų, esančiųjų bėdoje brolis. Atoki Paberžės kaimo parapija, į kurią tėvas Stanislovas buvo paskirtas grįžęs iš tremties, netrukus virto krizėje atsidūrusiųjų priebėga, kur jie buvo laukiami, išklausomi, šiltai priimami, taip pat ir dvasinės traukos centru. Jo asmenybės šilumą, tikrą neturtą ir asketizmą, išmintį pamena visi jį pažinojusieji. Tėvas Stanislovas vertas būti paskelbtas šventuoju.

Dėl Grigiškių seniūno Leonard Klimovič (ne)atliekamų pareigų (172)

Grigiškių. Adresuota: Vilniaus miesto savivaldybės merui, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriui

P E T I C I J A Dėl Grigiškių seniūno Leonard Klimovič (ne)atliekamų pareigų 2021 m. vasario 10 d., Seniūnijų vaidmuo yra susijęs su savivaldybės administracinių ir viešųjų paslaugų priartinimu prie žmogaus, jų prieinamumo vietos bendruomenei didinimu. Seniūnija, būdama arčiausiai gyventojų, atlieka tarpininkės vaidmenį tarp savivaldybės ir vietos bendruomenės, taip priartindama vietos valdžią prie gyventojų. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vietos savivaldos įstatymo nuostatomis, seniūnas turi spręsti vietos gyventojų problemas, nagrinėti jų prašymus, skundus, telkti bendruomenę, supažindinti vietos gyventojus su strateginiu ir seniūnijos metiniu veiklos planu, ūkiškai tvarkyti seniūnijai skirtus asignavimus ir pan., tačiau viso šito Grigiškių m. gyventojai pasigenda. Grigiškių seniūnas neatsižvelgia į miesto bendruomenės, seniūnaičių nuomonę, prašymus, nevyksta dialogas su gyventojais. Seniūnas pasižymi vienasmeniu, galima sakyti autokratišku valdymo metodu, kuris netenkina Grigiškių m. gyventojų. Seniūnijoje nėra informacijos sklaidos, visuomenei nepristatomi strateginiai ir seniūnijos metiniai veiklos planai, nėra veiklos tęstinumo bei veiklos ataskaitų pristatymo gyventojams, skiriami asignavimai, galimai, naudojami neefektyviai, neracionaliai ir neskaidriai, tikėtina seniūnas tinkamai nevykdo valstybės tarnautojo pareigų, neinformavo valstybinių institucijų apie Vokės upės ir Grigiškių tvenkinio apgailėtiną situaciją. Nėra tinkamo grįžtamojo ryšio ir kompetentingų bei konkrečių atsakymų į gyventojų paklausimus, tikėtina, kad seniūnija nesilaiko Lietuvos Respublikos teisės aktais patvirtintų dokumentų rengimo taisyklių, t.y. seniūnijai (seniūnui) pateikiami raštai/skundai/prašymai nėra registruojami, vengiama į juos atsakyti Lietuvos Respublikos teisės aktais nustatytais terminais. Gyventojai kantriai (jau daugiau nei 20 metų) laukia Grigiškių m. kelių, gatvių, šaligatvių ir kiemų sutvarkymo, neapsemtų pravažiavimų, apšvietimo, senų griuvėsių ir teritorijų sutvarkymo, viešųjų erdvių gerbūvio gerinimo (poilsio zonos ir Grigiškių tvenkinys), pagarbaus seniūno elgesio ir bendravimo su gyventojais. Grigiškių m. bendruomenė ilgai laukė ir nusipelnė kokybiškų sprendimų dabar. Mes, žemiau pasirašiusieji, reikalaujame atsižvelgti į išsakytas pastabas ir nuogąstavimus, siūlome peržvelgti Grigiškių m. seniūno Leonard Klimovič per eilę metų (ne)atliktus darbus, įvertinti jo kompetenciją ir atitikimą valstybės tarnautojui bei pareigybės aprašyme nustatytoms funkcijoms atlikti keliamiems reikalavimams, galimus įgaliojimų viršijimus bei svarstyti galimybę atleisti seniūną iš užimamų pareigų. П E T И Ц И Я Относительно (не)выполняемых обязанностей старoстой Григишкес Леонардом Климовичем 2021 г. февраль Роль старoсты связана с приближением административных и государственных служб муниципалитета к человеку, повышая их доступность для местной общины (населения). Старoста действует как посредник между муниципалитетом и местной общиной, тем самым приближая местное самоуправление к населению. В соответствии с Законом о местном самоуправлении Литовской Республики, старoста должен решать проблемы местных жителей, рассматривать их просьбы, жалобы, мобилизовать сообщество, знакомить местных жителей со стратегическим и годовым планом деятельности сенюнии, ответственно распоряжаться ассигнованиями, однако все это отсутствует. Старoста Григишкес не учитывает мнение и просьбы жителей, нет диалога с населением. Информация от старосты на территории сенюнии отсутствует, стратегические и годовые планы деятельности не предоставляются общественности, отсутствуют отчеты о деятельности старoсты, ассигнования распределяются, используются возможно неэффективно, нерационально и непрозрачно. Отсутствует обратная связь, грамотные и конкретные ответы на запросы жителей, вероятно, что старoста не соблюдает правила подготовки документов, утвержденные правовыми актами Литовской Республики, т.е. письма/ жалобы/просьбы не регистрируются, ответы на них не предоставляются в сроки, установленные правовыми актами Литовской Республики. Жители терпеливо, более 20 лет, ждали строительства дорог, улиц, тротуаров и дворов, устройства освещения, приведения в порядок старых руин и территорий, улучшения благосостояния общественных пространств (зоны отдыха и пруда в Григишкес), уважительного поведения и общения с жителями. Жители Григишкес долго ждали и заслуживают качественных решений Мы, ниже подписавшиеся, требуем учесть высказанные замечания, предлагаем оценить работу Леонарда Климовича и выполнение прямых обязанностей, которые не выполнялись на протяжении многих лет, оценить его компетентность и соответствие требованиям, предъявляемым к государственному служащему, а также функциям, изложенным в должностной инструкции, и рассмотреть возможность увольнения с занимаемой должности.

NE Druskininkų miesto mokyklų tinklo pertvarkai ! (253)

Diana. Adresuota: Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai

Kategoriškai NESUTINKAME su Druskininkų mieste planuojama "Saulės" pagrindinės bei "Atgimimo" mokyklų tinklo pertvarkymo reforma, nes tai pažeidžia mūsų pasirinkimo teisę į švietimo įstaigos pasirinkimą pagal gyvenamąją vietą, vaikų saugų savarankiškumą, į jau sukurtą ilgametę saugią aplinką mūsų mokyklose, į pedagogų darbo vietų išsaugojimą, bei daug kitų argumentų faktišką konstatavimą. Pradinėje mokykloje negali būti daugiau nei 400 mokinių. Įvykdžius reformą, pradinė mokykla turėtų apie 700 mokinių. O tai jau blogai. Esame patenkinti ugdymo procesu savo mokyklose ir nenorime, kad būtų suardytos dviejų mokyklų bendruomenės. Nuoroda apie siūlomą reformą : http://www.manodruskininkai.lt/svietimas/pradedamas-rengti-druskininku-savivaldybes-bendrojo-ugdymo-mokyklu-tinklo-pertvarkos-2021-2025-metu-planas/ P.S. AGRESYVŪS IR ĮŽEIDŽIANTYS KOMENTARAI NETOLERUOJAMI ! PRAŠOM GERBTI VIENI KITUS !