Dėl Kauno senamiesčio viešosios tvarkos užtikrinimo

27 PARAŠAI

Kategorija:

Ir Kaunas Europos miestas! kur senamiestis gali būti saugomas ir tausojamas, be automobilių lakstymo gatvelėmis ir keliamo triukšmo, be parkavimo problemų ir užsikimšusių gatvių. Kur miestietis ir turistas jaustų saugumą bei paramą ir pamatęs pareigūną galėtu jo paklausti ar pasiguosti dėl pažeidėjų. Raginame Kauno miesto savivaldybę ieškoti galimybių suvaldyti įsisenėjusias viešosios tvarkos problemas senamiestyje. Taip pat prašome ir norime, kad Kaunas taptų solidžiu Europos miestu ir atitinkamai globotu seniausią miesto dalį.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Neskelbiamas asmuo Labiau kontroliuoti eismą Daukšos ir Kurpių gatvėse. Laksto tikrai dideliais greičiais, parkuojasi bet kur. Naktimis šokinėja ant stogų... Kaunas 2019-07-13 / 17:05
2 Audrone Mol... Nemuno gatveje butina mazinti transporto srautus, kuriu keliama vibracijja, triuksmas ir dulkes kenkia ne tik seniems pastatams, bet ir cia gyvenanciu zmoniu sveikatai, zenkliai prastina gyvenimo kokybe. Senamiestis turi buti pritaikytas ne tik turistu poreikiams, bet pirmiausia jo gyventoju gerbuviui! 2019-07-11 / 08:30
3 Edvardas Vai... Per šventes nuolat automobiliai statomi draudžiamose vietose, ant šaligatvių. Nuolat viršijamas greitis. Kaunas 2019-07-10 / 13:55
4 Neskelbiamas asmuo mašinos statomos tiesiog po langais,Daugirdo ir Santakos gatvėmis mašinos pralekia ir 100km greiciu, šaligatviai užstatyti. Kauno senamiesty tokio bardako transporto srityje prie kitų miesto valdžių tikrai nebuvo. Meras su savo ferari nevažinėja po senamiestį,tai ant visko kas vyksta transporto srityje senamiestį jam turbut nusišikt... Kaunas 2019-07-10 / 01:47
5 Rasa Jan... Prašom spręsti! Ir ne tuo vienu savivaldybei žinomu būdu - vis daugiau ir daugiau apmokestinant. Pirmiausiai - gana tankinti miestą. Žmogui ne vien buto reikia, reikia visos infrastruktūros: mašiną pastatyti, darželio, mokyklos šalia 2019-07-09 / 23:59
6 Neskelbiamas asmuo https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/senamiestyje-problemos-nesibaigia-vairuotojams-taisykles-ne-motais-920982 https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/ituzo-vairuotojams-siurpinti-miegancius-senamiescio-gyventojus-garbes-reikalas-920748 https://kaunas.kasvyksta.lt/2019/07/07/nuomones/kaunieti-papiktino-neatsakingas-parkavimas-gatves-nepravaziuojamos-foto/ 2019-07-08 / 13:43
7 Neskelbiamas asmuo Ar čia tik Kaune žmonės negerbia vieni kitų, senamiesčio siaurose gatvelėse automobiliai numesti bet kaip, svarbu aš pastačiau, o jūs kaip norit... Kaunas 2019-07-08 / 10:45